App Store Google Play

Демонстративне знищення бюлетенів та жарти про "мінування": ситуація на дільницях Січеславщини

21 Квітня 16:00
Демонстративне знищення бюлетенів та жарти про "мінування": ситуація на дільницях Січеславщини

Голосування за посвідченнями про шлюб, демонстративне знищення бюлетенів та жарти про "мінування": про курйозні випадки та порушення на виборчих дільницях станом на 16:00 на Січеславщині під час прес-конференції у медіахолдінгу "Відкритий" розповіла комунікаційниця громадянської мережі "ОПОРА" Юлія Лисенко, передає Дніпроград.

Так, на одній з виборчих дільниць у Новомосковську нетверезий чоловік повідомив про "замінування" виборчої дільниці. За його словами, бомба знаходилась у його наплічнику, який він демонстративно кинув на підлогу. Як повідомили спостерігачі, на щастя, це виявилось лише невдалим жартом.

Також на одній з дільниць у Кам'янському громадянин повідомив, що отримав виборчий бюлетень, втім, члени ДВК зазначили, що опустити його треба на іншій виборчій дільниці.

"Він послухався та пішов в інше приміщення - у школу поряд. Вже підходячи до школи, він зрозумів, що відбувається щось дивне і так не має бути. Про інцидент повідомили до поліції. Наголошуємо на тому, що винесення бюлетеня за члени виборчої дільниці - правопорушення", - зазначила Юлія Лисенко.

А у Дніпрі та Новомосковську громадяни отримали бюлетені за посвідчення про шлюб, адже в паспорті містилось інше прізвище, ніж записане у списках виборців. На місця викликані правоохоронці.

Окрім цього, представники "ОПОРИ" зафіксували, що під час другого туру виборів на виборчих дільницях знаходяться вкрай мало спостерігачів. Якщо перед першим туром виборів зареєструвалось майже 200 різноманітних організацій, то сьогодні на деяких дільницях окрім представників "ОПОРИ" відсутні інші спостерігачі.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині проголосували більше сорока відсотків виборців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...