App Store Google Play

Демонстративне знищення бюлетенів та жарти про "мінування": ситуація на дільницях Січеславщини

21 Квітня 16:00
Демонстративне знищення бюлетенів та жарти про "мінування": ситуація на дільницях Січеславщини

Голосування за посвідченнями про шлюб, демонстративне знищення бюлетенів та жарти про "мінування": про курйозні випадки та порушення на виборчих дільницях станом на 16:00 на Січеславщині під час прес-конференції у медіахолдінгу "Відкритий" розповіла комунікаційниця громадянської мережі "ОПОРА" Юлія Лисенко, передає Дніпроград.

Так, на одній з виборчих дільниць у Новомосковську нетверезий чоловік повідомив про "замінування" виборчої дільниці. За його словами, бомба знаходилась у його наплічнику, який він демонстративно кинув на підлогу. Як повідомили спостерігачі, на щастя, це виявилось лише невдалим жартом.

Також на одній з дільниць у Кам'янському громадянин повідомив, що отримав виборчий бюлетень, втім, члени ДВК зазначили, що опустити його треба на іншій виборчій дільниці.

"Він послухався та пішов в інше приміщення - у школу поряд. Вже підходячи до школи, він зрозумів, що відбувається щось дивне і так не має бути. Про інцидент повідомили до поліції. Наголошуємо на тому, що винесення бюлетеня за члени виборчої дільниці - правопорушення", - зазначила Юлія Лисенко.

А у Дніпрі та Новомосковську громадяни отримали бюлетені за посвідчення про шлюб, адже в паспорті містилось інше прізвище, ніж записане у списках виборців. На місця викликані правоохоронці.

Окрім цього, представники "ОПОРИ" зафіксували, що під час другого туру виборів на виборчих дільницях знаходяться вкрай мало спостерігачів. Якщо перед першим туром виборів зареєструвалось майже 200 різноманітних організацій, то сьогодні на деяких дільницях окрім представників "ОПОРИ" відсутні інші спостерігачі.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині проголосували більше сорока відсотків виборців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...