App Store Google Play

Демонстративне знищення бюлетенів та жарти про "мінування": ситуація на дільницях Січеславщини

21.04.2019 16:00
Демонстративне знищення бюлетенів та жарти про "мінування": ситуація на дільницях Січеславщини

Голосування за посвідченнями про шлюб, демонстративне знищення бюлетенів та жарти про "мінування": про курйозні випадки та порушення на виборчих дільницях станом на 16:00 на Січеславщині під час прес-конференції у медіахолдінгу "Відкритий" розповіла комунікаційниця громадянської мережі "ОПОРА" Юлія Лисенко, передає Дніпроград.

Так, на одній з виборчих дільниць у Новомосковську нетверезий чоловік повідомив про "замінування" виборчої дільниці. За його словами, бомба знаходилась у його наплічнику, який він демонстративно кинув на підлогу. Як повідомили спостерігачі, на щастя, це виявилось лише невдалим жартом.

Також на одній з дільниць у Кам'янському громадянин повідомив, що отримав виборчий бюлетень, втім, члени ДВК зазначили, що опустити його треба на іншій виборчій дільниці.

"Він послухався та пішов в інше приміщення - у школу поряд. Вже підходячи до школи, він зрозумів, що відбувається щось дивне і так не має бути. Про інцидент повідомили до поліції. Наголошуємо на тому, що винесення бюлетеня за члени виборчої дільниці - правопорушення", - зазначила Юлія Лисенко.

А у Дніпрі та Новомосковську громадяни отримали бюлетені за посвідчення про шлюб, адже в паспорті містилось інше прізвище, ніж записане у списках виборців. На місця викликані правоохоронці.

Окрім цього, представники "ОПОРИ" зафіксували, що під час другого туру виборів на виборчих дільницях знаходяться вкрай мало спостерігачів. Якщо перед першим туром виборів зареєструвалось майже 200 різноманітних організацій, то сьогодні на деяких дільницях окрім представників "ОПОРИ" відсутні інші спостерігачі.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині проголосували більше сорока відсотків виборців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...