App Store Google Play

Юристи ПГ «СІЧ» спонукали міськраду Павлограда переглянути тарифи для переселенців

19.04.2019 11:20
Юристи ПГ «СІЧ» спонукали міськраду Павлограда переглянути тарифи для переселенців

Юристи Громадської приймальні УГСПЛ у Дніпрі при ГО "Правозахисна група "СІЧ" ініціювали збори за столом переговорів комунальників та жителів модульного містечка у Павлограді. Правозахисникам вдалося переконати місцевих комунальників замінити старі електролічильники, домовитися про реструктуризацію боргу до початку нового опалювального сезону та звернути увагу на проблеми транзитного містечка. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку ПГ "СІЧ" у Facebook.

Зазначається, що 240 мешканців транзитного містечка з січня платять за комуналку втричі більше, аніж до нового року - 1450 грн. за людину. У той же час загальний борг уже складає 225 тисяч гривень.

За останній місяць переселенці кілька разів мітингували біля стін міської ради. Однак  вчора обидві сторони спробували домовитися за столом переговорів за ініціативи наших юристів та правозахисників Громадської приймальні УГСПЛ у Дніпрі при ГО "Правозахисна група "СІЧ".

"Ситуація вкрай складна. На мешканцях – величезні борги, а саме модульне містечко у критичному стані: за 4 роки ґрунти просіли, металева обшивка прогнила, дах протікає - і це може призвести до трагедії", - йдеться у повідомленні.

За словами правозахисників, їм вдалося переконати місцевих комунальників замінити старі електролічильники.

"Це на 30% знизить вартість електроенергії. До того ж нам пообіцяли, що процедура фіксації показів лічильників буде більш прозорою, а мешканці нарешті отримуватимуть платіжки з усіма розрахунками", - зазначають вони.

Також правозахисникам вдалося домовитися про реструктуризацію боргу до початку нового опалювального сезону.

"Люди зможуть розраховувати на компенсацію суми, якої не вистачає на оплату комуналки, але не платити – не вийде. Найбільш злісних боржників відключатимуть від електроенергії в індивідуальному порядку", - йдеться у дописі.

Окрім цього, депутати міської ради направлять листа до Міністерства з тимчасово окупованих територій та уряду з проханням звернути увагу на проблеми транзитного містечка: допомогти зменшити тарифи для ВПО та виділити кошти на ремонт будиночків.

Раніше повідомлялося, що міськрада Павлограда не виділила гроші на «комуналку» переселенцям з Донбасу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...