App Store Google Play

Юристи ПГ «СІЧ» спонукали міськраду Павлограда переглянути тарифи для переселенців

19 Квітня 11:20
Юристи ПГ «СІЧ» спонукали міськраду Павлограда переглянути тарифи для переселенців

Юристи Громадської приймальні УГСПЛ у Дніпрі при ГО "Правозахисна група "СІЧ" ініціювали збори за столом переговорів комунальників та жителів модульного містечка у Павлограді. Правозахисникам вдалося переконати місцевих комунальників замінити старі електролічильники, домовитися про реструктуризацію боргу до початку нового опалювального сезону та звернути увагу на проблеми транзитного містечка. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку ПГ "СІЧ" у Facebook.

Зазначається, що 240 мешканців транзитного містечка з січня платять за комуналку втричі більше, аніж до нового року - 1450 грн. за людину. У той же час загальний борг уже складає 225 тисяч гривень.

За останній місяць переселенці кілька разів мітингували біля стін міської ради. Однак  вчора обидві сторони спробували домовитися за столом переговорів за ініціативи наших юристів та правозахисників Громадської приймальні УГСПЛ у Дніпрі при ГО "Правозахисна група "СІЧ".

"Ситуація вкрай складна. На мешканцях – величезні борги, а саме модульне містечко у критичному стані: за 4 роки ґрунти просіли, металева обшивка прогнила, дах протікає - і це може призвести до трагедії", - йдеться у повідомленні.

За словами правозахисників, їм вдалося переконати місцевих комунальників замінити старі електролічильники.

"Це на 30% знизить вартість електроенергії. До того ж нам пообіцяли, що процедура фіксації показів лічильників буде більш прозорою, а мешканці нарешті отримуватимуть платіжки з усіма розрахунками", - зазначають вони.

Також правозахисникам вдалося домовитися про реструктуризацію боргу до початку нового опалювального сезону.

"Люди зможуть розраховувати на компенсацію суми, якої не вистачає на оплату комуналки, але не платити – не вийде. Найбільш злісних боржників відключатимуть від електроенергії в індивідуальному порядку", - йдеться у дописі.

Окрім цього, депутати міської ради направлять листа до Міністерства з тимчасово окупованих територій та уряду з проханням звернути увагу на проблеми транзитного містечка: допомогти зменшити тарифи для ВПО та виділити кошти на ремонт будиночків.

Раніше повідомлялося, що міськрада Павлограда не виділила гроші на «комуналку» переселенцям з Донбасу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...