App Store Google Play

Вплив іншої держави на виборчий процес в Україні відчувався на кожному кроці, - Жолудєв

19 Квітня 15:40
Вплив іншої держави на виборчий процес в Україні відчувався на кожному кроці, - Жолудєв

На цьогорічних виборах Президента відчувалося, що Україна перебуває в умовах гібридної війни, а на виборчий процес намагається вплинути інша держава. Серед подібних прийомів спостерігачі виокремили різноманітні інформаційні вкиди, постійні маніпуляції та мобілізацію п’ятої колони. Про це сьогодні, 19 квітня, під час прес-конференції в ІА "Міст Дніпро" зазначив голова правління Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України" Станіслав Жолудєв, передає Дніпроград.

За його словами, вчергове спостерігався певний розподіл суспільства. Проте якщо раніше він відбувався чітко за географічними ознаками, то сьогодні суспільство розділилося по групах інтересів. Найбільш негативний момент, який виділили у КВУ - некоректне ставлення прихильників одного кандидата до іншого.

"Градус нетолерантності у суспільстві виявився занадто великим. Це виявлялося і у відвертих погрозах, і відвертих образах людей або суб'єктів виборчого процесу. Це поганий знак, але сподіваюсь, це пов'язано лише з занадто високою конкуренцією", - прокоментував голова правління Комітету виборців України Станіслав Жолудєв.

Попри всі помічені негаразди у КВУ зазначили, що президентські вибори 2019 були одні з найбільш демократичних за всю історію незалежної України.

"Той, так званий, адміністративний ресурс, який ми постійно маємо на увазі, коли кажемо про махінації та маніпулювання під час виборчого процесу, на цей раз фактично не працював. Ми побачили свято демократії", - додав Станіслав Жолудєв.

Позитивним був і бурхливий розвиток волонтерства громадянського суспільства, який також спостерігався вперше.

Нагадаємо, нещодавно у КВУ повідомляли, що легітимність процедури другого туру виборів може бути під загрозою через недокомплектність ДВК та дублювання офіційних спостерігачів та членів дільниць. Втім, на сьогодні, обидві проблеми вирішені.

Раніше повідомлялося, що дніпрян запрошують разом переглянути дебати на великому екрані.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...