App Store Google Play

Верховна Рада наступного скликання має зайнятися боротьбою з монополістами, - Андрій Денисенко

19 Квітня 09:40
Верховна Рада наступного скликання має зайнятися боротьбою з монополістами, - Андрій Денисенко

Народний депутат України Андрій Денисенко заявив, що Верховна Рада наступного скликання має присвятити свою діяльність боротьбі з монополістами. Про це він зазначив під час зустрічі з представниками ОСББ та ЖБК на ж/м Тополя, повідомляє Дніпроград.

Зокрема, таку заяву політик зробив у зв'язку із постійним тиском з боку енергетичних монополістів на ОСББ, ЖБК та комунальні підприємства області. Так, нещодавно об'єдання співвласників багатоквартирних будинків почали отримувати від ДТЕКу вимоги передоплати за електроенергію. Очевидно, що це значне навантаження на ОСББ та ЖБК.

У зв'язку із цим, майже сотня таких об'єднань звернулася до Андрія Денисенка за допомогою. Вже через короткий проміжок часу спільними зусиллями цю проблему було вирішено. Втім, народний депутат зауважив, що на сьогодні існують й інші загрози з боку монополістів, тож саме боротьба з ними має бути пріоритетом для наступного скликання парламенту.

«Я від самого початку виступив проти схеми «Роттердам+» та взагалі будь-яких схем в енергетиці та вважаю, що майбутні 5-7 років парламент наступного скликання передусім має зайнятися тим, щоб боротися з монополістами. Надзвичайно важливо поставити цих монополістів на місце», - підкреслив Андрій Денисенко.

Окрім цього, він зауважив, що наразі індивідуальні газових лічильники для населення мають встановлювати безкоштовно і у Дніпрі цьогоріч це відбудеться більше, ніж 140 будинках. Також для тих, хто встановив такі лічильники після 1 січня 2018 року, передбачена компенсація.

Мешканці ж/м Тополі звернулися до народного депутата і з низкою інших проблем, які роками не вирішуються чиновниками. Більшість з них стосується тих питань, які перебувають виключно у компетенції міської влади. Андрій Денисенко запевнив, що у межах своїх повноважень зробить усе можливе аби ці проблеми вирішилися у найближчий час. Втім, він також додав, що без підтримки з боку громадян та громадських організацій ефективність впливу на комунальні служби не така висока, тому дніпряни мають активно долучатися до боротьби за належні умови життя.

Під час зустрічі містяни обговорили з народними депутатом і ситуацію навколо кабальної «оптимізації освіти» у Дніпрі, скандалів навколо ремонту Центрального мосту, ігнорування багатьох інших проблем дніпрян тощо.

«Сьогодні бюджет Дніпра складає більше 14 мільярдів гривень. Децентралізація створювалася саме для того, щоб місцеві бюджети наповнювалися фінансами, за рахунок яких і мають вирішуватися проблеми громадян на місцях. Втім, як бачимо, у нашому місті гроші не завжди йдуть саме на це», - зазначив Денисенко.

Нагадаємо, що за кошти, виділені Андрієм Денисенком, дитячий будинок-інтернат забезпечив себе безперебійною подачею гарячої води.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...