App Store Google Play

У Синельниковому поруч зі школою №7 відкрили стадіон європейського зразка

19.04.2019 12:20
У Синельниковому поруч зі школою №7 відкрили стадіон європейського зразка

Сучасній школі – гідний стадіон. Такий урочисто відкрили біля оновленої школи №7 у Синельниковому. Потужну спортивну базу звели обласним коштом. Там уже тренуються учні та мешканці міста. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Маємо створювати комфортні умови для всебічного розвитку підростаючого покоління. На Дніпропетровщині працюємо за принципом: реконструювали школу – побудували біля неї стадіон. Синельниківська школа №7 – не виняток. Біля неї створили потужну спортивну базу», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Такого стадіону, як біля школи №7, немає у всьому Синельниковому. На новій спортивній базі – безліч майданчиків і трибуна для майже 200 вболівальників.

 На новій спортивній базі – трибуна для майже 200 вболівальників

«Раніше діти тренувалися у примітивних умовах. Поле для футболу було зі звичайною травою, яку доводилося постійно косити. Розмітку ми теж малювали вручну. Там, де нині стоять тренажери для воркауту, були старенькі турніки. Тепер ми пишаємося базою, яку маємо. Цей стадіон – окраса міста», – пояснила директор навчального закладу Галина Сіроух. 

Для занять спортом – гандбольне, волейбольне та баскетбольне поля, гімнастичний майданчик, сучасна воркаут-зона, яма для стрибків у довжину. Є чотири професійні бігові доріжки та 110-метрова ділянка з бар’єрами.

 …баскетбольне поля,

«Школярі Синельникового отримали надсучасні умови для тренувань. Завдяки ним можуть відточувати спортивну майстерність. Ми переконані, що в майбутньому діти, які займатимуться на цьому стадіоні, стануть зірками спортивного Олімпу України та світу», – сказав радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

«Я захоплююся воркаутом. Радію, що можу займатися улюбленим спортом в рідній школі. У нас – круті тренажери. Та й взагалі, весь стадіон – дуже класний. Коли дивишся на нього з вікон третього поверху школи, бачиш неймовірну панораму», – поділився десятикласник Данило Портний.

 …сучасна воркаут-зона,

Облаштували й футбольне поле з вічнозеленим штучним покриттям. Там уже провели перше спортивне протистояння. М’яча ганяли збірна ОДА та учнівська команда.

«Очі дітей «горять» на уроках фізкультури. Учні бігають по доріжках, яких раніше ніколи навіть не бачили. Мені, як викладачу, приємно спостерігати такий запал», ­­­– висловився вчитель фізичної культури Володимир Ходаковський.

 …яма для стрибків у довжину,

Спортивна база – не лише для школярів. Тут тренуються вихованці місцевої дитячо-юнацької школи. Приходять і звичайні мешканці міста.

«Радий, що спортивні бази на Дніпропетровщині будують як у великих, так і в маленьких населених пунктах. Сучасний стадіон відтепер мають і мешканці Синельникового. Завдяки ньому більше молоді буде займатися спортом та дотримуватися здорового способу життя. Вірю, що незабаром місцеві спортсмени виступатимуть за Національну збірну», – зауважив президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...