App Store Google Play

Ситуація із захворюванням на кір погіршується за рахунок не вакцинованих осіб, - фахівець

19.04.2019 12:40
Ситуація із захворюванням на кір погіршується за рахунок не вакцинованих осіб, - фахівець

У перший квартал 2019 року епідситуація із захворюванням на кір у Дніпрі продовжує ускладнюватись. За три місяці зареєстровано вдвічі більше таких випадків, ніж за аналогічний період минулого року. Про це сьогодні, 19 квітня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" повідомила завідуюча відділенням організації епідеміологічних досліджень Дніпровського міського відділу лабораторних досліджень Наталія Інякіна передає Дніпроград.

Якщо у першому кварталі 2018 року на кір захворіло 57 мешканців Дніпра, то у цьому році така цифра складає вже 190 осіб. Майже половина з них - діти. Як зазначила фахівець, ситуація погіршується за рахунок осіб, які не щеплені проти кору.

Крім того, станом на сьогодні зареєстровано шість екстрених випадків захворювання на кір серед студентів ДНУ, четверо з них - мешкають в гуртожитку №1.

"Першим захворів студент факультету прикладної математики 23 березня, мешканець гуртожитку. Він виявився джерелом інфекції для наступних п'яти захворілих студентів. Причина - занос інфекції в учбовий корпус та гуртожиток цього навчального закладу", - зазначила завідуюча відділенням організації епідеміологічних досліджень Дніпровського міського відділу лабораторних досліджень Наталія Інякіна.

Усіх захворілих госпіталізували до інфекційної лікарні №21. З них не вакцинованими виявилися двоє студентів. За словами Наталії Інякіної, у них хвороба протікає важче, ніж у щеплених.

Наразі спеціалісти провели епідрозслідування кожного з випадків захворювання - як за місцем мешкання студентів, так і за місцем їх навчання. Медпрацівники зібрали усі дані щодо контактних осіб і передали їх до департаменту охорони здоров'я за подальшим медичним спостереженням за 110 особами.

Нині фахівці проводять визначення осіб, які не щепленні проти кору.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині опікун через релігійні переконання відмовився вакцинувати дітей від кору.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...