App Store Google Play

Ситуація із захворюванням на кір погіршується за рахунок не вакцинованих осіб, - фахівець

19 Квітня 12:40
Ситуація із захворюванням на кір погіршується за рахунок не вакцинованих осіб, - фахівець

У перший квартал 2019 року епідситуація із захворюванням на кір у Дніпрі продовжує ускладнюватись. За три місяці зареєстровано вдвічі більше таких випадків, ніж за аналогічний період минулого року. Про це сьогодні, 19 квітня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" повідомила завідуюча відділенням організації епідеміологічних досліджень Дніпровського міського відділу лабораторних досліджень Наталія Інякіна передає Дніпроград.

Якщо у першому кварталі 2018 року на кір захворіло 57 мешканців Дніпра, то у цьому році така цифра складає вже 190 осіб. Майже половина з них - діти. Як зазначила фахівець, ситуація погіршується за рахунок осіб, які не щеплені проти кору.

Крім того, станом на сьогодні зареєстровано шість екстрених випадків захворювання на кір серед студентів ДНУ, четверо з них - мешкають в гуртожитку №1.

"Першим захворів студент факультету прикладної математики 23 березня, мешканець гуртожитку. Він виявився джерелом інфекції для наступних п'яти захворілих студентів. Причина - занос інфекції в учбовий корпус та гуртожиток цього навчального закладу", - зазначила завідуюча відділенням організації епідеміологічних досліджень Дніпровського міського відділу лабораторних досліджень Наталія Інякіна.

Усіх захворілих госпіталізували до інфекційної лікарні №21. З них не вакцинованими виявилися двоє студентів. За словами Наталії Інякіної, у них хвороба протікає важче, ніж у щеплених.

Наразі спеціалісти провели епідрозслідування кожного з випадків захворювання - як за місцем мешкання студентів, так і за місцем їх навчання. Медпрацівники зібрали усі дані щодо контактних осіб і передали їх до департаменту охорони здоров'я за подальшим медичним спостереженням за 110 особами.

Нині фахівці проводять визначення осіб, які не щепленні проти кору.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині опікун через релігійні переконання відмовився вакцинувати дітей від кору.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...