App Store Google Play

Ситуація із захворюванням на кір погіршується за рахунок не вакцинованих осіб, - фахівець

19 Квітня 12:40
Ситуація із захворюванням на кір погіршується за рахунок не вакцинованих осіб, - фахівець

У перший квартал 2019 року епідситуація із захворюванням на кір у Дніпрі продовжує ускладнюватись. За три місяці зареєстровано вдвічі більше таких випадків, ніж за аналогічний період минулого року. Про це сьогодні, 19 квітня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" повідомила завідуюча відділенням організації епідеміологічних досліджень Дніпровського міського відділу лабораторних досліджень Наталія Інякіна передає Дніпроград.

Якщо у першому кварталі 2018 року на кір захворіло 57 мешканців Дніпра, то у цьому році така цифра складає вже 190 осіб. Майже половина з них - діти. Як зазначила фахівець, ситуація погіршується за рахунок осіб, які не щеплені проти кору.

Крім того, станом на сьогодні зареєстровано шість екстрених випадків захворювання на кір серед студентів ДНУ, четверо з них - мешкають в гуртожитку №1.

"Першим захворів студент факультету прикладної математики 23 березня, мешканець гуртожитку. Він виявився джерелом інфекції для наступних п'яти захворілих студентів. Причина - занос інфекції в учбовий корпус та гуртожиток цього навчального закладу", - зазначила завідуюча відділенням організації епідеміологічних досліджень Дніпровського міського відділу лабораторних досліджень Наталія Інякіна.

Усіх захворілих госпіталізували до інфекційної лікарні №21. З них не вакцинованими виявилися двоє студентів. За словами Наталії Інякіної, у них хвороба протікає важче, ніж у щеплених.

Наразі спеціалісти провели епідрозслідування кожного з випадків захворювання - як за місцем мешкання студентів, так і за місцем їх навчання. Медпрацівники зібрали усі дані щодо контактних осіб і передали їх до департаменту охорони здоров'я за подальшим медичним спостереженням за 110 особами.

Нині фахівці проводять визначення осіб, які не щепленні проти кору.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині опікун через релігійні переконання відмовився вакцинувати дітей від кору.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...