App Store Google Play

Приватна «Муніципальна гвардія» виграла 16 мільйонів на охорону Кам’янського

19 Квітня 11:40
Приватна «Муніципальна гвардія» виграла 16 мільйонів на охорону Кам’янського

Підрозділи Кам’янської міської ради  у березні за результатами тендерів уклали дві угоди з ТОВ «Муніципальна гвардія» про охоронні послуги до кінця 2019 року на загальну суму 16,29 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Наші гроші".

Зазначається, що департамент ЖКГ та будівництва замовив приватній компанії «Муніципальна гвардія» охоронних послуг на 15,34 млн грн. Охорона об’єктів та елементів благоустрою в місті обійдеться у 44 тис грн. за добу, а охорона особистої безпеки містян та збереження міського майна під час загальноміських заходів – у 139 грн. за людино-годину. Торік послуги цієї ж фірми коштували 42 тис грн. за добу і 139 грн. за людино-годину.

КП «Автотранспортне підприємство 042802» дало ще 949 тис грн. за охорону будівель, споруд і території по вул. Дальня, 64 по 3 тис грн. за добу, що відповідає торішній ціні.

Згідно калькуляцій обох угод, рентабельність, тобто прибуток фірми, становить 10%. Департамент оплачуватиме охоронні послуги з відтермінуванням до 120 днів (тобто чотирьох місяців), а комунальники – до 90 днів (тобто трьох місяців) після надання. Сума угод на 4% нижча від загальної очікуваної вартості закупівель у 16,95 млн грн.

На тендері Департаменту єдиним конкурентом було дніпровське ТОВ «-Кентавр-» Миколи Школьного на чолі з Олександром Здором, якого у ЗМІ називають колишнім співробітником БМОП «Беркут» УМВС України в Дніпропетровській області. На тендер комунальників, крім переможця й «-Кентавру-», прийшло ще й на чверть дешевше ПП «Охоронно-юридична компанія Шериф». Але його відхилили за банківську гарантію від АТ «Айбокс Банк», який не відноситься до банків перших двох груп.

Створене в 2017 році кам’янське ТОВ «Муніципальна гвардія» зі статутним капіталом 1 тис грн. належить Ігорю Марачковському, керує ним екс-міліціонер Костянтин Долгій.

В одному офісі з переможцем у вересні 2018 року було зареєстроване Громадське формування з охорони громадського порядку «Кам’янська муніципальна гвардія» зі схожою назвою, яке очолює той же Долгій. Засновниками формування разом із Долгієм значаться Андрій Русол,  Юрій Стеба, Руслан Гаман, Євген Домбровський, Олексій Земляний, Леонід Руновський, Юрій Савчук, Денис Ташев і Костянтин Шакалов.

Земляний і Савчук служили у батальйоні «Дніпро-1» ГУНП в Дніпропетровській області, Русол – у ВДВ, миротворчому контингенті та «Беркуті», Шакалов є директором КП «Інформаційні системи» Кам’янської міської ради, а Гаман і Руновський у березні були членами ДВК у Дніпрі від кандидата в президенти України Володимира Зеленського. Також Руновський раніше був відомий як заступник начальника Відділу взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції Кам’янської міської ради.

У 2018 році МВС за заявою підприємця, чий кіоск демонтувало КП «Благоустрій» при працівниках ТОВ «Муніципальна гвардія», провело позапланову перевірку додержання ТОВ «Муніципальна гвардія» ліцензійних умов провадження охоронної діяльності. При цьому було виявлено кілька порушень, зокрема носіння охоронцями одягу з шевронами, на яких не зазначена організаційно-правова форма суб’єкту охоронної діяльності ТОВ.

Також перевірка виявила, що Департамент у торішньому договорі з ТОВ «Муніципальна гвардія», як і в нинішньому, не вказав конкретні об’єкти охорони та їх місцезнаходження.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...