App Store Google Play

На Суспільному оголосили вечірню програму дебатів: буде стадіон, і студія, і навіть Парубій

19 Квітня 16:20
На Суспільному оголосили вечірню програму дебатів: буде стадіон, і студія, і навіть Парубій

На Суспільному оголосили вечірню програму дебатів кандидатів на посаду Президента країни. Сьогодні тут транслюватимуть дебати на стадіоні, телевізійні дебати і спецпроект "Зворотній відлік". Про це повідомляє Дніпроград зі слів ведучого програми "Зворотній відлік" на Суспільному Павла Казаріна.

О 19:00 на каналі розпочнеться трансляція заходу, який відбудеться у Києві на НСК "Олімпійський". Дебатуватимуть - чинний голова держави Петро Порошенко та кандидат на цю посаду Володимир Зеленський.

"Все, що відбувається там - ініціатива штабів. Вони вибирають собі підрядників і модераторів. Ні, я не знаю, хто буде рефері на те рингу. Стадіон триває годину", - зазначив Павло Казарін.

По завершенню, о 20:00 у студії наживо ведучі разом з головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм розбиратимуться в питаннях, чи очікувати громадянам на дострокові парламентські вибори та яка доля законів про мову й імпічмент.

О 21:00 тут заплановані телевізійні дебати, передбачені законом. У штабі Зеленського заявили, що їх кандидат на цю програму не з'явиться, тому на Суспільному очікують приїзд чинного Президента.

"Формально, у разі неявки візаві він може використовувати весь цей час на свою агітацію. Але ми пропонуємо президенту замість нудних монологів відповісти на питання. Ми записали їх заздалегідь. 20 питань від всіх, кому не все одно", - прокоментував журналіст Павло Казарін.

Вже після вечірнього випуску новин, о 22:20 розпочнеться програма "Зворотній відлік". На Суспільному розраховують, що Петро Порошенко залишиться на каналі до опівночі.

Нагадаємо, сьогодні біля інформаційно-виставкового центру "Mediaprostir" відбудеться трансляція дебатів учасників виборчих перегонів на великому екрані.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...