App Store Google Play

На Січеславщині в сільській місцевості ДніпроОДА відкрила ще одну амбулаторію

19.04.2019 20:30
На Січеславщині в сільській місцевості ДніпроОДА відкрила ще одну амбулаторію

Третій пішов. На Січеславщині запрацювала чергова сільська амбулаторія, зведена «з нуля» державним коштом. «Новосілля» справляють у селі Придніпровське Нікопольського району. Ключова ознака закладу – абсолютно нова якість первинної меддопомоги на селі. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«На Дніпропетровщині відкрили вже три медзаклади, на черзі – ще 15. Вони енергоефективні, комфортні, з необхідним устаткуванням, у тому числі – для надання медичних послуг із застосуванням телемедицини. Для всіх установ придбані службові автомобілі, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко». 

Медичні послуги належної якості нарешті отримуватимуть мешканці села Придніпровське Нікопольського району. До недавнього допомогу надавали у приміщенні, яке ледь нагадувало медзаклад.

«Колись це була контора колгоспу, яку звели ще в 50-х роках минулого століття. Потім облаштували тут медзаклад. І лікарі, і хворі тулилися в обмежених умовах: коридори вузенькі, вбиральні в приміщенні не було – тільки на вулиці, – розказав в.о. старости Придніпровського старостинського округу Олександр Прокопенко. – Тепер маємо нову амбулаторію. Вона класна! Не просто декларуємо Європу – вже в ній».  

Нову амбулаторію звели в 50 метрах від старої будівлі. Місцеві кажуть, медустанова стала окрасою села. Крім того, знаходячись обабіч дороги, вражає тих, хто проїздить трасою Кропивницький-Запоріжжя.

«Раніше фонендоскоп в руки – і вперед. А зараз маємо амбулаторію, обладнану за останнім словом техніки. У поміч – Інтернет, який дозволить проводити сеанси телемедицини. Жителям села не потрібно буде їхати в район або область, щоб проконсультуватися з лікарем. Це можна буде зробити дистанційно, що заощадить і час, і гроші», – наголосила завідуюча Придніпровською амбулаторією Марія Іваск.

В амбулаторії облаштовані маніпуляційна, три оглядових, кабінети щеплень та перев’язочний.

«Раніше на цьому місці був пустир – зараз сучасний медзаклад. Кабінети світлі, просторі, комфортні. Тут хочеться працювати», – розказала про нові умови праці медсестра Олена Жмур. 

В амбулаторії прийматиме один сімейний лікар, який обслуговуватиме майже 3 тисячі жителів Придніпровського та Мусіївки.

«Ми дуже задоволені, що в нас з’явилася нова, гарна амбулаторія. Вдячні всім, хто створював її. Це дуже зручно і для нас, і для жителів сусідніх сіл», – сказала місцева мешканка Тетяна Ступак. 

Дві амбулаторії вже відкрили в селах Іванівка й Лобойківка Петриківського району.

На Січеславщині амбулаторії нового формату зводять у Верхньодніпровському, Криничанському, Межівському, Нікопольському, Петропавлівському, Петриківському, Софіївському, Томаківському, Царичанському, Широківському та  Юр’ївському районах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...