App Store Google Play

На Січеславщині в сільській місцевості ДніпроОДА відкрила ще одну амбулаторію

19 Квітня 20:30
На Січеславщині в сільській місцевості ДніпроОДА відкрила ще одну амбулаторію

Третій пішов. На Січеславщині запрацювала чергова сільська амбулаторія, зведена «з нуля» державним коштом. «Новосілля» справляють у селі Придніпровське Нікопольського району. Ключова ознака закладу – абсолютно нова якість первинної меддопомоги на селі. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«На Дніпропетровщині відкрили вже три медзаклади, на черзі – ще 15. Вони енергоефективні, комфортні, з необхідним устаткуванням, у тому числі – для надання медичних послуг із застосуванням телемедицини. Для всіх установ придбані службові автомобілі, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко». 

Медичні послуги належної якості нарешті отримуватимуть мешканці села Придніпровське Нікопольського району. До недавнього допомогу надавали у приміщенні, яке ледь нагадувало медзаклад.

«Колись це була контора колгоспу, яку звели ще в 50-х роках минулого століття. Потім облаштували тут медзаклад. І лікарі, і хворі тулилися в обмежених умовах: коридори вузенькі, вбиральні в приміщенні не було – тільки на вулиці, – розказав в.о. старости Придніпровського старостинського округу Олександр Прокопенко. – Тепер маємо нову амбулаторію. Вона класна! Не просто декларуємо Європу – вже в ній».  

Нову амбулаторію звели в 50 метрах від старої будівлі. Місцеві кажуть, медустанова стала окрасою села. Крім того, знаходячись обабіч дороги, вражає тих, хто проїздить трасою Кропивницький-Запоріжжя.

«Раніше фонендоскоп в руки – і вперед. А зараз маємо амбулаторію, обладнану за останнім словом техніки. У поміч – Інтернет, який дозволить проводити сеанси телемедицини. Жителям села не потрібно буде їхати в район або область, щоб проконсультуватися з лікарем. Це можна буде зробити дистанційно, що заощадить і час, і гроші», – наголосила завідуюча Придніпровською амбулаторією Марія Іваск.

В амбулаторії облаштовані маніпуляційна, три оглядових, кабінети щеплень та перев’язочний.

«Раніше на цьому місці був пустир – зараз сучасний медзаклад. Кабінети світлі, просторі, комфортні. Тут хочеться працювати», – розказала про нові умови праці медсестра Олена Жмур. 

В амбулаторії прийматиме один сімейний лікар, який обслуговуватиме майже 3 тисячі жителів Придніпровського та Мусіївки.

«Ми дуже задоволені, що в нас з’явилася нова, гарна амбулаторія. Вдячні всім, хто створював її. Це дуже зручно і для нас, і для жителів сусідніх сіл», – сказала місцева мешканка Тетяна Ступак. 

Дві амбулаторії вже відкрили в селах Іванівка й Лобойківка Петриківського району.

На Січеславщині амбулаторії нового формату зводять у Верхньодніпровському, Криничанському, Межівському, Нікопольському, Петропавлівському, Петриківському, Софіївському, Томаківському, Царичанському, Широківському та  Юр’ївському районах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...