App Store Google Play

Фінансову роботу штабу Зеленського координує екс-помічник Калєтніка, - розслідування

19 Квітня 16:00
Фінансову роботу штабу Зеленського координує екс-помічник Калєтніка, - розслідування

Одну із чотирьох неформальних груп впливу у штабі кандидата в президенти шоумена Володимира Зеленського під назвою "Регіони" координує Ілля Павлюк. Свого часу він був помічником депутата-комуніста Ігоря Калетніка, а також згадувався як "рішала на митниці" в західному регіоні. Про це спираючись на листування низки офіційних і неофіційних членів Зе-команди, повідомляють журналісти Bihus.info, передає Дніпроград.

"Попри те, що через Павлюка проходить координація і фінанси, його прізвище не згадується на сайті Зе-команди. Можна припустити, що його роль не афішують навмисно. Більшість згадок Павлюка у ЗМІ стосуються періоду його діяльності за президентства Януковича", - йдеться в розслідуванні.

До 2013 року Павлюка в ЗМІ називали "рішалою на митниці", "посередником у митних питаннях" і навіть "королем контрабанди" у західному регіоні. В момент активної співпраці з митницею Павлюка її офіційного очолював якраз його патрон Ігор Калєтнік.

У штабі Зеленського бізнесові питання Павлюк "вирішує" в одних листуваннях із виборчими, а його бізнес-партнери за сумісництвом займаються підтримкою Зе-команди. Зокрема мікроавтобус, записаний на брата Павлюка, постійно чергує то під штабом Зеленського на Печерську та під сусіднім кафе, де його члени періодично обідають.

"Бус з оточення Павлюка також регулярно їздить до банківських терміналів. Водночас, обговорюючи роботу ДВК на місцях, час від часу представники штабу надсилають Павлюку номери своїх кредитних карток. Цілком ймовірно, що перераховує гроші - водій Павлюка. Періодично авто зривається з чергування і...їде до найближчого банківського терміналу. Водій зупиняється, "закидає" кудись гроші, після чого повертається "на базу", - зазначають журналісти.

Окрім групи "Регіон " співрозмовники зі штабу Зеленського у листуванні виділяють ще три – "дядя", "нижні" і "квартал".

Групу "Дядя" очолює по сумісництву адвокат олігарха Ігоря Коломойського Андрій Богдан. Функції Богдана виходять за межі юридичного напрямку - він курує окремий медіа-офіс, з власним бюджетом та повноваженнями.

Групу "Нижние" очолює Сергій Нижний, адвокат та партнер компанії "Хіллмонт Партнерс", що співпрацювала з "Кварталом" і працює з партією "Слуга народу". Минулого року він згідно з документами купив половину квартири, яку винаймає депутат Антон Геращенко.

Лідерами групи "Квартал" є бізнес-партнери Зеленського по кіноіндустрії брати Сергій та Борис Шефіри. Проаналізувавши листування, можна припустити, що Сергій вирішує фінансові питання.

Лише за два дні до голосування в другому турі виборів кандидат у президенти Володимир Зеленський представив групу експертів, з яким, за його словами, він має намір працювати надалі. Він заявив, що ці люди в разі його обрання на пост глави держави працюватимуть в Адміністрації президента, а потім "після серйозних перевірок" можуть бути призначені на посади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...