App Store Google Play

Фінансову роботу штабу Зеленського координує екс-помічник Калєтніка, - розслідування

19.04.2019 16:00
Фінансову роботу штабу Зеленського координує екс-помічник Калєтніка, - розслідування

Одну із чотирьох неформальних груп впливу у штабі кандидата в президенти шоумена Володимира Зеленського під назвою "Регіони" координує Ілля Павлюк. Свого часу він був помічником депутата-комуніста Ігоря Калетніка, а також згадувався як "рішала на митниці" в західному регіоні. Про це спираючись на листування низки офіційних і неофіційних членів Зе-команди, повідомляють журналісти Bihus.info, передає Дніпроград.

"Попри те, що через Павлюка проходить координація і фінанси, його прізвище не згадується на сайті Зе-команди. Можна припустити, що його роль не афішують навмисно. Більшість згадок Павлюка у ЗМІ стосуються періоду його діяльності за президентства Януковича", - йдеться в розслідуванні.

До 2013 року Павлюка в ЗМІ називали "рішалою на митниці", "посередником у митних питаннях" і навіть "королем контрабанди" у західному регіоні. В момент активної співпраці з митницею Павлюка її офіційного очолював якраз його патрон Ігор Калєтнік.

У штабі Зеленського бізнесові питання Павлюк "вирішує" в одних листуваннях із виборчими, а його бізнес-партнери за сумісництвом займаються підтримкою Зе-команди. Зокрема мікроавтобус, записаний на брата Павлюка, постійно чергує то під штабом Зеленського на Печерську та під сусіднім кафе, де його члени періодично обідають.

"Бус з оточення Павлюка також регулярно їздить до банківських терміналів. Водночас, обговорюючи роботу ДВК на місцях, час від часу представники штабу надсилають Павлюку номери своїх кредитних карток. Цілком ймовірно, що перераховує гроші - водій Павлюка. Періодично авто зривається з чергування і...їде до найближчого банківського терміналу. Водій зупиняється, "закидає" кудись гроші, після чого повертається "на базу", - зазначають журналісти.

Окрім групи "Регіон " співрозмовники зі штабу Зеленського у листуванні виділяють ще три – "дядя", "нижні" і "квартал".

Групу "Дядя" очолює по сумісництву адвокат олігарха Ігоря Коломойського Андрій Богдан. Функції Богдана виходять за межі юридичного напрямку - він курує окремий медіа-офіс, з власним бюджетом та повноваженнями.

Групу "Нижние" очолює Сергій Нижний, адвокат та партнер компанії "Хіллмонт Партнерс", що співпрацювала з "Кварталом" і працює з партією "Слуга народу". Минулого року він згідно з документами купив половину квартири, яку винаймає депутат Антон Геращенко.

Лідерами групи "Квартал" є бізнес-партнери Зеленського по кіноіндустрії брати Сергій та Борис Шефіри. Проаналізувавши листування, можна припустити, що Сергій вирішує фінансові питання.

Лише за два дні до голосування в другому турі виборів кандидат у президенти Володимир Зеленський представив групу експертів, з яким, за його словами, він має намір працювати надалі. Він заявив, що ці люди в разі його обрання на пост глави держави працюватимуть в Адміністрації президента, а потім "після серйозних перевірок" можуть бути призначені на посади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...