App Store Google Play

Дніпро увійшло до п'ятірки найактивніших користувачів системи ProZorro.Продажі

19 Квітня 14:40
Дніпро увійшло до п'ятірки найактивніших користувачів системи ProZorro.Продажі

Голова правління «Комітету виборців України» Станіслав Жолудєв повідомив, що завдяки системі ProZorro.Продажі Дніпро заробив у бюджет міста 3,4 млн грн. Про це він повідомив на прес-конференції в ІА «Мост-Дніпро», передає Дніпроград.

За словами експерта, у 2018 році Дніпро увійшло до трійки лідерів  рейтингу міст, які активно використовували електронну систему ProZorro.Продажі. Рейтинг був складений на основі 4 напрямків, за якими муніципалітети працюють в системі ProZorro.Продажі: мала приватизація, оренда нерухомості, продаж майна і оренда тимчасових торгових місць. У 2018 році через ProZorro.Продажі Дніпро заробив у бюджет міста 2,2 млн грн.

Станіслав Жолудєв зазначив, що за підсумками першого кварталу 2019 року, Дніпро продовжує залишатися в ТОП-5 міст, які активно використовували електронну систему ProZorro.Продажі.

«З початку року місто провело 7 аукціонів і заробило в бюджет 1,2 млн грн, з яких 1,1 млн грн склав дохід від малої приватизації і ще 90 тис. грн - від прав щодо розміщення тимчасових споруд. Станом на середину квітня 2019 року в перелік об'єктів нерухомого майна комунальної власності, що підлягають приватизації в 2019 році, вже включені 21 об'єкт», - додав експерт.

Так, з уже проданих об'єктів через систему ProZorro.Продажі, найбільший дохід місто отримало від приватизації нежитлового приміщення по вул. 20-річчя Перемоги, 25 загальною площею 272 кв м - 757,6 тис. грн, а також двох нежитлових приміщень по вул. Будівельників, загальною площею 47 і 66 кв м - за ці два об'єкти в бюджет міста надійшло понад 1 млн грн.

«Показово, що завдяки аукціону ціна деяких об'єктів може збільшуватися навіть в 200 разів. Чим більше бажаючих придбати об'єкт, тим більше зростає ціна і відповідно, більше заробляє місто», - додав він.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...