App Store Google Play

Дніпро увійшло до п'ятірки найактивніших користувачів системи ProZorro.Продажі

19.04.2019 14:40
Дніпро увійшло до п'ятірки найактивніших користувачів системи ProZorro.Продажі

Голова правління «Комітету виборців України» Станіслав Жолудєв повідомив, що завдяки системі ProZorro.Продажі Дніпро заробив у бюджет міста 3,4 млн грн. Про це він повідомив на прес-конференції в ІА «Мост-Дніпро», передає Дніпроград.

За словами експерта, у 2018 році Дніпро увійшло до трійки лідерів  рейтингу міст, які активно використовували електронну систему ProZorro.Продажі. Рейтинг був складений на основі 4 напрямків, за якими муніципалітети працюють в системі ProZorro.Продажі: мала приватизація, оренда нерухомості, продаж майна і оренда тимчасових торгових місць. У 2018 році через ProZorro.Продажі Дніпро заробив у бюджет міста 2,2 млн грн.

Станіслав Жолудєв зазначив, що за підсумками першого кварталу 2019 року, Дніпро продовжує залишатися в ТОП-5 міст, які активно використовували електронну систему ProZorro.Продажі.

«З початку року місто провело 7 аукціонів і заробило в бюджет 1,2 млн грн, з яких 1,1 млн грн склав дохід від малої приватизації і ще 90 тис. грн - від прав щодо розміщення тимчасових споруд. Станом на середину квітня 2019 року в перелік об'єктів нерухомого майна комунальної власності, що підлягають приватизації в 2019 році, вже включені 21 об'єкт», - додав експерт.

Так, з уже проданих об'єктів через систему ProZorro.Продажі, найбільший дохід місто отримало від приватизації нежитлового приміщення по вул. 20-річчя Перемоги, 25 загальною площею 272 кв м - 757,6 тис. грн, а також двох нежитлових приміщень по вул. Будівельників, загальною площею 47 і 66 кв м - за ці два об'єкти в бюджет міста надійшло понад 1 млн грн.

«Показово, що завдяки аукціону ціна деяких об'єктів може збільшуватися навіть в 200 разів. Чим більше бажаючих придбати об'єкт, тим більше зростає ціна і відповідно, більше заробляє місто», - додав він.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...