App Store Google Play

Дніпро увійшло до п'ятірки найактивніших користувачів системи ProZorro.Продажі

19.04.2019 14:40
Дніпро увійшло до п'ятірки найактивніших користувачів системи ProZorro.Продажі

Голова правління «Комітету виборців України» Станіслав Жолудєв повідомив, що завдяки системі ProZorro.Продажі Дніпро заробив у бюджет міста 3,4 млн грн. Про це він повідомив на прес-конференції в ІА «Мост-Дніпро», передає Дніпроград.

За словами експерта, у 2018 році Дніпро увійшло до трійки лідерів  рейтингу міст, які активно використовували електронну систему ProZorro.Продажі. Рейтинг був складений на основі 4 напрямків, за якими муніципалітети працюють в системі ProZorro.Продажі: мала приватизація, оренда нерухомості, продаж майна і оренда тимчасових торгових місць. У 2018 році через ProZorro.Продажі Дніпро заробив у бюджет міста 2,2 млн грн.

Станіслав Жолудєв зазначив, що за підсумками першого кварталу 2019 року, Дніпро продовжує залишатися в ТОП-5 міст, які активно використовували електронну систему ProZorro.Продажі.

«З початку року місто провело 7 аукціонів і заробило в бюджет 1,2 млн грн, з яких 1,1 млн грн склав дохід від малої приватизації і ще 90 тис. грн - від прав щодо розміщення тимчасових споруд. Станом на середину квітня 2019 року в перелік об'єктів нерухомого майна комунальної власності, що підлягають приватизації в 2019 році, вже включені 21 об'єкт», - додав експерт.

Так, з уже проданих об'єктів через систему ProZorro.Продажі, найбільший дохід місто отримало від приватизації нежитлового приміщення по вул. 20-річчя Перемоги, 25 загальною площею 272 кв м - 757,6 тис. грн, а також двох нежитлових приміщень по вул. Будівельників, загальною площею 47 і 66 кв м - за ці два об'єкти в бюджет міста надійшло понад 1 млн грн.

«Показово, що завдяки аукціону ціна деяких об'єктів може збільшуватися навіть в 200 разів. Чим більше бажаючих придбати об'єкт, тим більше зростає ціна і відповідно, більше заробляє місто», - додав він.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...