App Store Google Play

Велосипедисти Дніпра отримають нові та безпечні дощоприймачі

18 Квітня 16:40
Велосипедисти Дніпра отримають нові та безпечні дощоприймачі

Сьогодні відбулася зустріч представників велоактиву Дніпра із заступником міського голови Михайлом Лисенком щодо розвитку велоінфраструктури. Під час неї було вирішено питання найнебезпечнішої для велосипедистів частини дорожньої інфраструктури -  встановлення дощоприймачів. Про це повідомив активіст Владислав Войцеховський на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Так, представники велоактиву домовилися з міськрадою про виготовлення та встановлення нових дощоприймачів на зливові каналізації.

"Ливнівки - найнебезпечніша для нас частина дорожньої інфраструктури. Особливо поздовжні широкі отвори, в які можна попасти, не помітивши, або, коли підтискає транспорт. Крім того, саме завдяки тим широким отворам забезпечується вільне, без забивання гілками і листям зтікання води", - зазначив активіст.

Так, активісти запропонували спеціальне недороге перекриття для таких ливнівок, а мерія пообіцяла найближчим часом виготовити шість таких конструкцій.

"Ми їх встановимо в найпроблемніших місцях - і відтестимо, покатаємось. Якщо зайде - будемо встановлювати її і надалі. Якщо ні - будемо вдосконалювати. Потрібно, щоб це було практично, зручно і, звісно, максимально дешево", - додав Войцеховський.

Окрім цього, в планах - поступово замінити всі ливнівки (а їх декілька видів) на єдину універсальну.

"Лисенко вже запропонував таку конструкцію - внизу на фото. Домовились, що доки її не відтестять велосипедисти - в тираж вона не піде", - зазначив активіст.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...