App Store Google Play

Велосипедисти Дніпра отримають нові та безпечні дощоприймачі

18.04.2019 16:40
Велосипедисти Дніпра отримають нові та безпечні дощоприймачі

Сьогодні відбулася зустріч представників велоактиву Дніпра із заступником міського голови Михайлом Лисенком щодо розвитку велоінфраструктури. Під час неї було вирішено питання найнебезпечнішої для велосипедистів частини дорожньої інфраструктури -  встановлення дощоприймачів. Про це повідомив активіст Владислав Войцеховський на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Так, представники велоактиву домовилися з міськрадою про виготовлення та встановлення нових дощоприймачів на зливові каналізації.

"Ливнівки - найнебезпечніша для нас частина дорожньої інфраструктури. Особливо поздовжні широкі отвори, в які можна попасти, не помітивши, або, коли підтискає транспорт. Крім того, саме завдяки тим широким отворам забезпечується вільне, без забивання гілками і листям зтікання води", - зазначив активіст.

Так, активісти запропонували спеціальне недороге перекриття для таких ливнівок, а мерія пообіцяла найближчим часом виготовити шість таких конструкцій.

"Ми їх встановимо в найпроблемніших місцях - і відтестимо, покатаємось. Якщо зайде - будемо встановлювати її і надалі. Якщо ні - будемо вдосконалювати. Потрібно, щоб це було практично, зручно і, звісно, максимально дешево", - додав Войцеховський.

Окрім цього, в планах - поступово замінити всі ливнівки (а їх декілька видів) на єдину універсальну.

"Лисенко вже запропонував таку конструкцію - внизу на фото. Домовились, що доки її не відтестять велосипедисти - в тираж вона не піде", - зазначив активіст.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...