App Store Google Play

Велосипедисти Дніпра отримають нові та безпечні дощоприймачі

18 Квітня 16:40
Велосипедисти Дніпра отримають нові та безпечні дощоприймачі

Сьогодні відбулася зустріч представників велоактиву Дніпра із заступником міського голови Михайлом Лисенком щодо розвитку велоінфраструктури. Під час неї було вирішено питання найнебезпечнішої для велосипедистів частини дорожньої інфраструктури -  встановлення дощоприймачів. Про це повідомив активіст Владислав Войцеховський на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Так, представники велоактиву домовилися з міськрадою про виготовлення та встановлення нових дощоприймачів на зливові каналізації.

"Ливнівки - найнебезпечніша для нас частина дорожньої інфраструктури. Особливо поздовжні широкі отвори, в які можна попасти, не помітивши, або, коли підтискає транспорт. Крім того, саме завдяки тим широким отворам забезпечується вільне, без забивання гілками і листям зтікання води", - зазначив активіст.

Так, активісти запропонували спеціальне недороге перекриття для таких ливнівок, а мерія пообіцяла найближчим часом виготовити шість таких конструкцій.

"Ми їх встановимо в найпроблемніших місцях - і відтестимо, покатаємось. Якщо зайде - будемо встановлювати її і надалі. Якщо ні - будемо вдосконалювати. Потрібно, щоб це було практично, зручно і, звісно, максимально дешево", - додав Войцеховський.

Окрім цього, в планах - поступово замінити всі ливнівки (а їх декілька видів) на єдину універсальну.

"Лисенко вже запропонував таку конструкцію - внизу на фото. Домовились, що доки її не відтестять велосипедисти - в тираж вона не піде", - зазначив активіст.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...