App Store Google Play

Велосипедисти Дніпра отримають нові та безпечні дощоприймачі

18.04.2019 16:40
Велосипедисти Дніпра отримають нові та безпечні дощоприймачі

Сьогодні відбулася зустріч представників велоактиву Дніпра із заступником міського голови Михайлом Лисенком щодо розвитку велоінфраструктури. Під час неї було вирішено питання найнебезпечнішої для велосипедистів частини дорожньої інфраструктури -  встановлення дощоприймачів. Про це повідомив активіст Владислав Войцеховський на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Так, представники велоактиву домовилися з міськрадою про виготовлення та встановлення нових дощоприймачів на зливові каналізації.

"Ливнівки - найнебезпечніша для нас частина дорожньої інфраструктури. Особливо поздовжні широкі отвори, в які можна попасти, не помітивши, або, коли підтискає транспорт. Крім того, саме завдяки тим широким отворам забезпечується вільне, без забивання гілками і листям зтікання води", - зазначив активіст.

Так, активісти запропонували спеціальне недороге перекриття для таких ливнівок, а мерія пообіцяла найближчим часом виготовити шість таких конструкцій.

"Ми їх встановимо в найпроблемніших місцях - і відтестимо, покатаємось. Якщо зайде - будемо встановлювати її і надалі. Якщо ні - будемо вдосконалювати. Потрібно, щоб це було практично, зручно і, звісно, максимально дешево", - додав Войцеховський.

Окрім цього, в планах - поступово замінити всі ливнівки (а їх декілька видів) на єдину універсальну.

"Лисенко вже запропонував таку конструкцію - внизу на фото. Домовились, що доки її не відтестять велосипедисти - в тираж вона не піде", - зазначив активіст.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...