App Store Google Play

У Кам'янському «з нуля» звели сучасний стадіон

18 Квітня 19:20
У Кам'янському «з нуля» звели сучасний стадіон

Із новітньою базою – до нових вершин у спорті. У Кам’янському збудували сучасний стадіон. Там – велике футбольне поле із професійним покриттям, ігрові майданчики. А ще – роледром, ворк-аут зона та дитяче містечко з гойдалками. Все – для тренувань вихованців дитячої футбольної школи та активного відпочинку городян. Місцеві кажуть: стадіон – найкращий у місті. Його звела «з нуля» Дніпропетровська облдержадміністрація. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Для мешканців області створюємо сучасні умови для занять спортом. Зводимо «з нуля» та реконструюємо спорткомплекси, шкільні і районні стадіони, ігрові майданчики та футбольні поля, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Менш ніж за рік у Кам’янському звели сучасний стадіон. Там тренуватимуться вихованці місцевої дитячо-юнацької футбольної школи «Надія», проходитимуть уроки фізкультури».

 У Кам’янському збудували сучасний стадіон

Дитячо-юнацькій футбольній школі «Надія» у Кам’янському – 25. Серед вихованців – і нинішній гравець національної збірної Артем Кравець. Раніше дітлахи не мали нормальної бази для тренувань, каже директор Юрій Мокієнко. Було звичайне поле «радянської доби» – ґрунт, порослий травою. Натомість наразі там – сучасний стадіон. Його звела Дніпропетровська облдержадміністрація.

«Тут все таке яскраве та якісне! Привчатимемо дітей до правильних та красивих речей. Вони мають займатися спортом у комфортних, сучасних умовах. А ми тепер маємо надію на нові перемоги», – підкреслив директор футбольної школи «Надія» Юрій Мокієнко. 

Професійне футбольне поле…

Відтепер тренування понад 300 вихованців футбольної школи проходитимуть на полі з професійним покриттям. Сучасну штучну траву, спеціально призначену для гри у футбол, привезли із Німеччини.

«Стадіон звели у спальному районі, поряд – 9 шкіл. Тепер тисячі дітей зможуть тут грати у футбол, волейбол та баскетбол, – сказав тренер футбольної школи «Надія» Іван Бєломицев. - На старому футбольному полі було по коліна трави, за ним ніхто не доглядав. Тепер це дійсно професійний спортивний майданчик».

Найбільше за інших у захваті від сучасного покриття – юні футболісти.

 Для вболівальників облаштували трибуни

«Поле дуже високого рівня, враження – найприємніші. М’яч просто «літає», зручно віддавати паси. Побільше б таких стадіонів у Кам’янському для розвитку нашого місцевого футболу», – сказав гравець ФК «Надія» Микита Чеченін. 

«Дуже люблю футбол, давно займаюся. Мрію стати таким футболістом, як Роналду. Новий стадіон класний. Мені подобається, що тут штучне покриття, на ньому зручно грати», – поділився вихованець футбольної школи «Надія» Єгор Терещенко. 

На стадіоні облаштували й майданчики для баскетболу та волейболу.

 «Новий стадіон класний. Мені подобається, що тут штучне покриття, на ньому зручно грати», – вихованець футбольної школи «Надія» Єгор Терещенко

«Такі стадіони дають впевненість у тому, що молоде покоління вже дуже скоро прославлятиме нашу країну на спортивних аренах усього світу. Переконаний – юні футболісти Кам’янського незабаром поповнять ряди Національної збірної», - сказав президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

Поряд звели дитяче містечко із гірками та гойдалками для малечі. Зробили й ворк-аут зону, роледром для скейтбордистів та любителів роликів. Установили столи для настільного тенісу, гри у шахи. Вони доступні для всіх кам’янчан.

 На стадіоні облаштували й майданчики для баскетболу та волейболу

Нині на Січеславщині триває будівництво і реконструкція понад 20 спортивних об’єктів.

Раніше повідомлялося, що у Петриківці відкрили сучасний стадіон європейського зразка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...