App Store Google Play

Сучасність і комфорт: у Дніпрі реконструюють школу №104

18.04.2019 12:00
Сучасність і комфорт: у Дніпрі реконструюють школу №104

Комфортний, яскравий та сучасний. Про такий навчальний заклад мріяли викладачі та учні Дніпровської школи №104. Їх бажання реалізовує Дніпропетровська ОДА. У півстолітньому закладі – повна реконструкція, сповістив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Українська школа нового століття має бути модерною та комфортною. На Дніпропетровщині створюємо навчальні заклади, які вирізняються серед тисяч своїм дизайном та сучасним наповненням. Одні з кращих в Україні – опорні школи Солоного, Петриківки, Покрова. Незабаром до них приєднається школа №104 у Дніпрі. Нині там – масштабна реконструкція», – повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Дніпровській школі №104 – понад півстоліття. Масштабного ремонту там не було ніколи. Своїми силами в закладі поміняли вікна на металопластикові. До іншого – не дійшли руки й фінанси.

 Дніпровській школі №104 – понад півстоліття

«Ми всі, а особливо учні, мріяли про ремонт. Коли діти побачили, що роботи почалися, вони кричали «Ура!». Діти вже навіть малювали, якою бачать школу після реконструкції», – сказала заступник директора з навчальної роботи Ірина Дмитренко.

Друге дихання навчальному закладу дає Дніпропетровська ОДА. Ремонтні роботи почали з покрівлі, що постійно протікала. Прогнилі дерев’яні балки замінили новими. Їх обробили спеціальним протипожежним розчином. Старий шифер, який буквально розсипався в руках, міняють на металочерепицю.

Реконструювати школу взялася облдержадміністрація

«Наша школа стане не такою, як інші. Вона буде яскравою, немов чарівний будиночок», – поділився третьокласник Данило Привалов.

Школу утеплять, а фасад зроблять кольоровим. Навіть труби навколо будівлі пофарбують у різні відтінки. Для дітей із інвалідністю обладнають пандуси.

«Мрію, щоб на сходах були англійські слова або таблиця множення. Також хочу побачити кольорові стіни. Щоб мій клас був жовтим, адже це колір сонця», – розказала третьокласниця Анастасія Сахно.

 Їх обробили спеціальним протипожежним розчином

Коли учні підуть на літні канікули, підрядники «прокачуватимуть» будівлю всередині. Спочатку замінять всі комунікації. Вони – головний біль закладу. Електрика, наприклад, не витримує навантаження – часто пропадає світло.

«Оновлення позитивно вплине на навчальний процес. Адже всім буде приємно працювати в світлому гарному закладі», –  зауважила вчитель хімії та біології Світлана Пасько.

 У розпалі – й фасадні роботи

Сучасного вигляду набуть коридори та кабінети. Оновлять велику спортивну залу.

«У школі моєї мрії обов’язково буде спортивна зала, де кожен зможе знайти заняття до душі: чи то волейбол, чи футбол, чи щось інше», – розповіла восьмикласниця Карина Миргородська.

У Дніпровській школі №104 – 109 учнів. Ще 35 малюків виховують у дитячому садочку при навчальному закладі.

Раніше повідомлялося, що Дніпропетровська ОДА осучаснює 90-річну Апостолівську школу №3.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...