App Store Google Play

Народний депутат Андрій Немировський закликав націю відкрити очі і об'єднатися

18 Квітня 19:00
Народний депутат Андрій Немировський закликав націю відкрити очі і об'єднатися

Коментуючи другий тур виборчих перегонів, народний депутат України Андрій Немировський закликав націю відкрити очі й об'єднатися заради майбутнього України. Про це парламентар заявив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

"Нашу багатостраждальну Державу чекають важкі часи. В той же самий час ми повинні ментально розуміти - ми нація, ми єдині , ми вибороли свою свободу, маючи тисячі загинувших. Історія поки що мовчить, як наші патріоти з спецслужб та прості громадяни змогли, ще в 2007, 2010 і тд. роках зберегти цілісність держави і не дати розділити нас, а це - єдина мета усіх наших сусідів", - зазначив Андрій Немировський.

На своїй сторінці у Facebook політик розмістив відео, у якому російські політики і журналісти, терорист з ДНР, а також відомі одіозні поплічники Януковича відкрито підтримують у другому турі кандидата у Президенти Володимира Зеленського.

Прикметним на відео є те, як "Студія квартал 95", засновником і художнім керівником є шоумен Володимир Зеленський, висміювала тему Майдану. 

"Тож не тільки думайте, а й уявіть, що буде і як, і я прекрасно розумію, що завтра у випадку зміни лідера багато «вдягне нові капелюхи», аби зберегти свою багатостраждальну дупу, буде обливати брудом тих, хто їх зробив «людьми» - історія розсудить, хоч як би її не переписували. Успіху «глядачам», а ми поборемось", - додав народний депутат Андрій Немировський.

Нагадаємо, нещодавно народний депутат України Андрій Денисенко відзначив, що у Зеленського не гребують підтримкою колаборантів та українофобів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...