App Store Google Play

Народний депутат Андрій Немировський закликав націю відкрити очі і об'єднатися

18.04.2019 19:00
Народний депутат Андрій Немировський закликав націю відкрити очі і об'єднатися

Коментуючи другий тур виборчих перегонів, народний депутат України Андрій Немировський закликав націю відкрити очі й об'єднатися заради майбутнього України. Про це парламентар заявив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

"Нашу багатостраждальну Державу чекають важкі часи. В той же самий час ми повинні ментально розуміти - ми нація, ми єдині , ми вибороли свою свободу, маючи тисячі загинувших. Історія поки що мовчить, як наші патріоти з спецслужб та прості громадяни змогли, ще в 2007, 2010 і тд. роках зберегти цілісність держави і не дати розділити нас, а це - єдина мета усіх наших сусідів", - зазначив Андрій Немировський.

На своїй сторінці у Facebook політик розмістив відео, у якому російські політики і журналісти, терорист з ДНР, а також відомі одіозні поплічники Януковича відкрито підтримують у другому турі кандидата у Президенти Володимира Зеленського.

Прикметним на відео є те, як "Студія квартал 95", засновником і художнім керівником є шоумен Володимир Зеленський, висміювала тему Майдану. 

"Тож не тільки думайте, а й уявіть, що буде і як, і я прекрасно розумію, що завтра у випадку зміни лідера багато «вдягне нові капелюхи», аби зберегти свою багатостраждальну дупу, буде обливати брудом тих, хто їх зробив «людьми» - історія розсудить, хоч як би її не переписували. Успіху «глядачам», а ми поборемось", - додав народний депутат Андрій Немировський.

Нагадаємо, нещодавно народний депутат України Андрій Денисенко відзначив, що у Зеленського не гребують підтримкою колаборантів та українофобів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...