App Store Google Play

Команда Андрія Денисенка допомагатиме ОСББ Дніпра відстоювати їхні інтереси у судах

18 Квітня 11:40
Команда Андрія Денисенка допомагатиме ОСББ Дніпра відстоювати їхні інтереси у судах

Вчора, 17 квітня, народний депутат Андрій Денисенко провів чергову зустріч із мешканцями Дніпра та запевнив їх у своїй підтримці. Під час спілкування мешканці ОСББ "О. Поля, 76"  розповіли депутату про свої нагальні проблеми. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Так, мешканці будинку за адресою пр. О. Поля, 76 жаліються на нагальні проблеми, такі як необхідність обрізки старих дерев, оновлення придомових відмостків, встановлення піддашків, погано прокладений асфальт на прибудинковій території та внутрішньоквартальних дорогах. Більшість з питань - у компетенції міської влади. Народний депутат зауважив, що наразі бюджет міста дозволяє привести дороги до ладу, тож в першу чергу необхідно тиснути на місцеву владу

Аби покращити рівень життя у власному будинку, ОСББ має право брати участь у міській програмі "Бюджет участі". Проте наразі "Поля, 76" ще не скористалося цим правом, тому Андрій Денисенко заздалегідь попередив, з чим може зіштовхнутися ОСББ.

"По суті міська влада дала корисний інструмент, але не дає ним нормально користуватися. Недостатнє фінансування з міського бюджету ремонтів ОСББ призвело до підвищення прохідного відсотку співфінансування з боку співвласників – аж до 40%. В жодному місті немає подібних цифр. Для багатьох ОСББ це – непідйомна формула. До прикладу, у Запоріжжі ця схема – «20/80», де більшу частину оплачує місцева влада", - зазначив Андрій Денисенко.

Ще однією нагальною проблемою є допоміжні підвальні приміщення, які КП "Бюро" здає в оренду. Однак підприємство не сплачує внески на утримання будинку, ба більше: до підвальних приміщень співвласники не мають доступу для проведення ремонтів загальнобудинкових інженерних мереж. Мешканці зазначили, у зв'язку з цим вже відкрите кримінальне провадження.

"Я гарантую допомогу по суду: ми спільно підготуємо судовий позов та будемо відстоювати інтереси ОСББ", - запевнив Андрій Денисенко та наголосив, що судочинство і правові реформи є його профільною діяльністю..

Окрім цього, мешканців будинку турбує благоустрій території навколо нього. По-перше, спортмайданчик, на якому після будівництва  залишилися залізні прути, які можуть призвести до травмування. Окрім цього, мешканців турбує аварійний стан дерев, які потребують обрізки, однак КП "Благоустрій" не реагує на запити містян щодо цього. Андрій Денисенко запевнив, що зробить усе в межах своїх можливостей, аби комунальні підприємства вчасно, і головне якісно виконували свої прямі обов'язки. Окрім цього, депутат запропонував спільними зусиллями встановити біля будинку лавки та висадити нові дерева.

Народний депутат висловив подяку ініціативним жителям ОСББ, які не залишаються осторонь і покращують умови проживання в багатоквартирних будинках. 

Раніше повідомлялося, що за кошти, виділені Андрієм Денисенком, дитячий будинок-інтернат забезпечив себе автономним теплопостачанням.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...