App Store Google Play

Громадський активіст з Дніпра розкритикував закупівлю коштовних планшетів для паркувальників

18 Квітня 12:40
Громадський активіст з Дніпра розкритикував закупівлю коштовних планшетів для паркувальників

Дніпровський громадський активіст Іван Васючков розкритикував закупівлю планшетів для паркувальників по 40 тисяч гривень кожний на загальну суму більше мільйона гривень. На його думку, такі витрати є недоцільними, про що активіст повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Так, наприкінці березня міська інспекція мала намір укласти угоду про закупівлю 24 планшетів за більше, ніж 1 мільйон гривень. Тоді вартість одного планшету склала 41 790 гривень. Втім, після суспільного резонансу, міська рада повідомила, що скасує скандальний тендер. Так згодом і сталося - усі пропозиції від компаній були відхилені. Однак вже 1 квітня в системі Prozorro з'явився аналогічний тендер, в якому для Інспекції з питань контролю за паркування знову планують закупити 24 планшети за 1 008 000 гривень. 

Характеристики для планшетів мають бути наступні: дисплей не менше 8 дюймів IPS з роздільною здатністю не менше 1280x800 та 10-точковим сенсором. Процесор не гірше ніж Intel Atom x5 та тактовою частотою не нижче 1.92 GHz або еквівалент. Оперативна пам’ять: не менше 4 Gb, стандарту DDR3 або еквівалент. Постійна пам’ять: об’єм не менше 128 Gb або еквівалент.

"Судячи зі слів заступника начальника інспекції на сьогоднішній прес-конференції, для роботи інспектора підійде будь-який планшет/смартфон на Android 5.0 +. Основні вимоги - пам'ять на 150 + фото / день (тобто не менше 16Гб), підвищена ємність акумулятора (люди мабуть не в курсі, що в цьому питанні більше не означає краще), наявність камери (тобто абсолютно будь-який смарт), робота в температурному режимі наших широт (80% смартфонів) і додатковий захист від агресивних водіїв (часто засіб захисту в смарті/планшеті можна отримати додатково спеціальними чохлами)", - написав Васючков. 

Активіст особисто пропонував переглянути ці моделі і озвучував кілька дешевших варіантів від 9 до 16 тис.грн., котрі потрапляють під всі вимоги. Однак начальник інспекції так і не пояснив, чому паркувальники потребують саме ту коштовну модель планшетів.

"Сумно, але хлопці йдуть своїм шляхом. І все ще хочуть для працівників з ЗП в 8-10тис.грн. закупити планшети по 40 + тис.грн, доцільність яких явно надумана", - зазначив активіст.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...