App Store Google Play

Філатов назвав Владику ПЦУ брехуном і погрожує світськими судами

18 Квітня 21:30
Філатов назвав Владику ПЦУ брехуном і погрожує світськими судами

Міський голова Борис Філатов негативно відреагував на критику його висловлювань щодо Томосу та церкви з боку Владики Симеона, настоятеля Дніпровської єпархії ПЦУ. Відповідну відповідь Владиці городничий опублікував на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Філатов у звичній для себе нестриманій манері публічно наголосив, що Владика Симеон є брехуном, якого нібито хтось контролює.

«Як публічний політик я повинен був відреагувати публічно на цинічну брехню зі сторони поважного священнослужителя, який, судячи зі всього, не самостійний у своїх діях. Пан Зінкевич або має представити докази, або піде до суду», - критично відреагував міський голова.

Борис Філатов також заявив, що Симеон «піддався спокусі неправди» і має вибачитися перед ним. Втім, риторика міського голови Дніпра навряд чи залишає шанс саме на подібне вирішення конфлікту, адже далі у своєму зверненні Філатов переходить на традиційне хамство.

«Не Вам оцінювати  мою діяльність на посаді міського голови... Ви привселюдно лізли до мене з поцілунками... Я не йтиму на повідку у Вас або Ваших ляльководів», - після таких слів щирість городничого у бажанні замиритися виглядає сумнівною.

Відреагував на пост Філатов й Генеральний прокурор України Юрій Луценко, який наголосив на тому, що такі заяви не варто виносити у Facebook.

Варто зауважити, що зовсім нещодавно Філатов заявив, що він «зупинив втручання у справи церкви будь-якого патріархату». Вочевидь, об’єднання православних в Єдину церкву – це і є для городничого втручання у справи церкви «будь-якого патріархату».

Нагадаємо, що Борис Філатов розпорядився щорічно платити московському митрополиту Іринею 24 тисячі гривень грошової допомоги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...