App Store Google Play

Філатов назвав Владику ПЦУ брехуном і погрожує світськими судами

18.04.2019 21:30
Філатов назвав Владику ПЦУ брехуном і погрожує світськими судами

Міський голова Борис Філатов негативно відреагував на критику його висловлювань щодо Томосу та церкви з боку Владики Симеона, настоятеля Дніпровської єпархії ПЦУ. Відповідну відповідь Владиці городничий опублікував на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Філатов у звичній для себе нестриманій манері публічно наголосив, що Владика Симеон є брехуном, якого нібито хтось контролює.

«Як публічний політик я повинен був відреагувати публічно на цинічну брехню зі сторони поважного священнослужителя, який, судячи зі всього, не самостійний у своїх діях. Пан Зінкевич або має представити докази, або піде до суду», - критично відреагував міський голова.

Борис Філатов також заявив, що Симеон «піддався спокусі неправди» і має вибачитися перед ним. Втім, риторика міського голови Дніпра навряд чи залишає шанс саме на подібне вирішення конфлікту, адже далі у своєму зверненні Філатов переходить на традиційне хамство.

«Не Вам оцінювати  мою діяльність на посаді міського голови... Ви привселюдно лізли до мене з поцілунками... Я не йтиму на повідку у Вас або Ваших ляльководів», - після таких слів щирість городничого у бажанні замиритися виглядає сумнівною.

Відреагував на пост Філатов й Генеральний прокурор України Юрій Луценко, який наголосив на тому, що такі заяви не варто виносити у Facebook.

Варто зауважити, що зовсім нещодавно Філатов заявив, що він «зупинив втручання у справи церкви будь-якого патріархату». Вочевидь, об’єднання православних в Єдину церкву – це і є для городничого втручання у справи церкви «будь-якого патріархату».

Нагадаємо, що Борис Філатов розпорядився щорічно платити московському митрополиту Іринею 24 тисячі гривень грошової допомоги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...