App Store Google Play

Філатов назвав Владику ПЦУ брехуном і погрожує світськими судами

18 Квітня 21:30
Філатов назвав Владику ПЦУ брехуном і погрожує світськими судами

Міський голова Борис Філатов негативно відреагував на критику його висловлювань щодо Томосу та церкви з боку Владики Симеона, настоятеля Дніпровської єпархії ПЦУ. Відповідну відповідь Владиці городничий опублікував на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Філатов у звичній для себе нестриманій манері публічно наголосив, що Владика Симеон є брехуном, якого нібито хтось контролює.

«Як публічний політик я повинен був відреагувати публічно на цинічну брехню зі сторони поважного священнослужителя, який, судячи зі всього, не самостійний у своїх діях. Пан Зінкевич або має представити докази, або піде до суду», - критично відреагував міський голова.

Борис Філатов також заявив, що Симеон «піддався спокусі неправди» і має вибачитися перед ним. Втім, риторика міського голови Дніпра навряд чи залишає шанс саме на подібне вирішення конфлікту, адже далі у своєму зверненні Філатов переходить на традиційне хамство.

«Не Вам оцінювати  мою діяльність на посаді міського голови... Ви привселюдно лізли до мене з поцілунками... Я не йтиму на повідку у Вас або Ваших ляльководів», - після таких слів щирість городничого у бажанні замиритися виглядає сумнівною.

Відреагував на пост Філатов й Генеральний прокурор України Юрій Луценко, який наголосив на тому, що такі заяви не варто виносити у Facebook.

Варто зауважити, що зовсім нещодавно Філатов заявив, що він «зупинив втручання у справи церкви будь-якого патріархату». Вочевидь, об’єднання православних в Єдину церкву – це і є для городничого втручання у справи церкви «будь-якого патріархату».

Нагадаємо, що Борис Філатов розпорядився щорічно платити московському митрополиту Іринею 24 тисячі гривень грошової допомоги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...