App Store Google Play

Суперечка навколо посади директора історичного музею у Дніпрі ніяк не перейде в судову площину

17.04.2019 08:00
Суперечка навколо посади директора історичного музею у Дніпрі ніяк не перейде в судову площину

У Дніпрі скандал навколо конкурсу на посаду директора історичного музею ніяк не переміститься до зали суду. 16 квітня, Дніпропетровський окружний адміністративний суд переніс розгляд справи за позовом Яни Тимошенко, директора будинку-музею Дмитра Яворницького. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на 49000.

Позов подали до суду ще у грудні минулого року. Втім, станом на сьогодні не вдалося провести навіть вступного засідання у справі - у суді з'явилася лише представниця обласної ради.

За словами представника позивача, адвоката Євгена Большакова, ані він, ані позивач Яна Тимошенко жодної інформації про судове засідання не отримували. Попри те, що суддя має поштові та e-mail адреси позивача та його представника.

Виконуюча обов'язки директора музею Юлія Піщанська, яка проходить за позовом як представниця третьої сторони, також не з'явилася. Як зазначила суддя Олена Єфанова, повістки про виклик до суду на ім'я Піщанської повернулися до відправника через відсутність адресата.

Вступне засідання перенесли на 21 травня.

Нагадаємо, наразі прокуратура перевіряє можливі факти фальсифікації даних, поданих нинішньою в.о. директора музею імені Дмитра Яворницького конкурсній комісії. 

Окрім цього, багатьох представників громадськості, краєзнавців та істориків обурив факт виграшу конкурсу людиною, яка, всупереч кваліфікаційним вимогам, ні дня не працювала в музейній справі й галузі культури загалом.

Теги: ДНІМ, суд

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...