App Store Google Play

Суперечка навколо посади директора історичного музею у Дніпрі ніяк не перейде в судову площину

17 Квітня 08:00
Суперечка навколо посади директора історичного музею у Дніпрі ніяк не перейде в судову площину

У Дніпрі скандал навколо конкурсу на посаду директора історичного музею ніяк не переміститься до зали суду. 16 квітня, Дніпропетровський окружний адміністративний суд переніс розгляд справи за позовом Яни Тимошенко, директора будинку-музею Дмитра Яворницького. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на 49000.

Позов подали до суду ще у грудні минулого року. Втім, станом на сьогодні не вдалося провести навіть вступного засідання у справі - у суді з'явилася лише представниця обласної ради.

За словами представника позивача, адвоката Євгена Большакова, ані він, ані позивач Яна Тимошенко жодної інформації про судове засідання не отримували. Попри те, що суддя має поштові та e-mail адреси позивача та його представника.

Виконуюча обов'язки директора музею Юлія Піщанська, яка проходить за позовом як представниця третьої сторони, також не з'явилася. Як зазначила суддя Олена Єфанова, повістки про виклик до суду на ім'я Піщанської повернулися до відправника через відсутність адресата.

Вступне засідання перенесли на 21 травня.

Нагадаємо, наразі прокуратура перевіряє можливі факти фальсифікації даних, поданих нинішньою в.о. директора музею імені Дмитра Яворницького конкурсній комісії. 

Окрім цього, багатьох представників громадськості, краєзнавців та істориків обурив факт виграшу конкурсу людиною, яка, всупереч кваліфікаційним вимогам, ні дня не працювала в музейній справі й галузі культури загалом.

Теги: ДНІМ, суд

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...