App Store Google Play

СтопЗеРеванш: у Дніпрі активісти роздають листівки з інформацією про Зеленського

17.04.2019 11:40
СтопЗеРеванш: у Дніпрі активісти роздають листівки з інформацією про Зеленського

Молодь Дніпра протягом останнього тижня поширює у Дніпрі листівки з інформацією про кандидата в Президенти України Володимира Зеленського. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Активісти повідомляють, що в листівках написана інформація про те, ким насправді є Володимир Зеленський і якими наслідками може обернутися його президентство для України.

"Акцію "СтопЗеРеванш" започаткувала громадська оргнаізація "Відсіч". Її підтримали у багатьох містах України, зокрема у Дніпрі. Листівки, які ми поширюємо знаходиться у відкритому доступі, і її може друкувати хто завгодно", - розповів активіст Владислав Мельничук.

У листівці розповідається, що наразі людям намагаються "продати у президенти" персонажа із серіала - пана Голобродько. Насправді ж Зеленський не є Голобородьком, в матеріалах йдеться про багатомільйонні статки кандидата та його зв'язок із низкою алігархами.

Зазначимо, що у Києві подібні акції активно саботує поліція. Раніше поліцією був затриманий активіст громадського руху "Відсіч" Леонід Овчаренко за роздачу нібито агітаційних листівок. Зазначається, що для "спецоперації" із затримання активіста поліції знадобилося близько 15 поліціянтів на двох легкових автівках і автобусі "Богдан". 

Пізніше суд не визнав листівки агітацією. Проте вже сьогодні, 17 квітня, правоохоронці знову затримали Леоніда Овчаренко, коли той ніс в наплічнику наліпки про Зеленського.

У Дніпрі жодних подібних інцидентів не траплялися.

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...