App Store Google Play

Ми повинні контролювати те, як міська влада витрачає наші кошти, - Андрій Денисенко

17 Квітня 09:20
Ми повинні контролювати те, як міська влада витрачає наші кошти, - Андрій Денисенко

Вчора, 16 квітня, народний депутат Андрій Денисенко провів зустріч із мешканцями житловового масиву Тополя-3. Під час спілкування дніпряни розповіли депутату про свої нагальні проблеми. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

У першу чергу дніпряни розповіли, що після створення ОСББ, вони стикаються з низкою проблем. Зокрема, виникає багато питань по програмі співфінансування на 2019 рік від Дніпровської міської ради. 

"По-перше, ми хотіли взяти участь у цій програмі, написали свої проекти. Проте, якщо спочатку ця програма передбачала 80% коштів фінансування від міської ради, то тепер це всього лише 60%, а то й 50%. Для нас така формула не підйомна. Складається враження, що влада спеціально робить усе, аби ми не брали участь у програмі. Окрім того, дуже дивним чином в міськраді обчислюють вартість робіт. Ми хотіли встановити парапет, який по версії мерії кошту 140 тисяч. Хоча за нашими підрахунками - 40 тис грн", - розповіла містянка Лідія Афанасьєва.

Андрій Денисенко зазначив, що з цим питанням зіштовхнулися більшість ОСББ. По суті міська влада дала корисний інструмент, але не дає ним нормально користуватися.

"Недостатнє фінансування з міського бюджету ремонтів ОСББ призвело до підвищення прохідного відсотку співфінансування з боку співвласників – аж до 40%. В жодному місті немає подібних драконівських цифр. Для багатьох ОСББ це – непідйомна формула. До прикладу, у Запоріжжі ця схема – «20/80», левову частину оплачує місцева влада", - зазначив Андрій Денисенко.

До цих проблем додається й питання відчуження частини території до якої належить ОСББ.

"Поблизу нашого будинку розташована кінцева зупинка низки маршруток. І це, по суті, є територією теперішнього ОСББ., Коли ми створювали об`єднання, то неодноразово зверталися до "Жилсервісу", аби вони забрали цю частину собі. Адже ми не в силах прибирати за маршрутниками. Проте комунальне підприємство нам на зустріч не йде і попросту ігнорує", - розповіли містяни.

Окрім того, ДТЕКівські структури досі присилають платіжки, де вимагають передоплати за електрику з ОСББ. Андрій Денисенко закликав ігнорувати подібні приписи, адже ця вимога є незаконною.

"Нещодавно до мене звернулася Асоціація «Наш дім» та 88 будинків об‘єднань співвласників та житлово-будівельних кооперативів Дніпра зі скаргами, що ТОВ «Дніпровські енергопостачальні послуги» незаконно вимагає з них 100% помісячної передоплати за електрикую Я звернувся до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у результаті енергоростачальник-монополіст офіційно відмовився від своїх попередніх неправомірних вимог" - розповів Андрій Денисенко.

Також містян дуже хвилює питання небажаного сусідства із майбутнім крематорієм, місце розташування якого заплановане поруч із житловим масивом. Ще однією проблемою містяни назвали жахливий стан внутрішньоквартальних доріг та відсутність вуличного освітлення. Народний депутат зауважив, що наразі бюджет міста дозволяє привести дороги і освітлення до ладу, тож в першу чергу необхідно тиснути на місцеву владу.

«Бюджет Дніпра на сьогодні складає 14,7 мільярдів гривень. Цього більше, ніж достатньо аби задовольнити всі потреби мешканців міста та забезпечити якісну інфраструктуру. Але замість цього ми можемо спостерігати низку коштовних інфраструктурних проектів, в яких кошториси завищені в рази. Ми маємо об`єднатися та контролювати владу, яка витрачає наші з вами кошти», - зауважив Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...