App Store Google Play

Збірна Січеславщини перемогла у Відкритому Чемпіонаті України з дзюдо 30+

16.04.2019 17:00
Збірна Січеславщини перемогла у Відкритому Чемпіонаті України з дзюдо 30+

6 квітня у Дніпрі завершився Відкритий Чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів. На старт у Дніпро прибуло 289 учасників, чоловіків і жінок, з п'яти країн: України, Грузії, Молдови, Іспанії та Литви. Україну ж представили учасники з 16 областей та Києва. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Федерації дзюдо Дніпра.

Зазначається, що поєдинки тривали протягом семи годин. За цей час визначилися переможці та призери в дев'яти вікових дивізіонах у чоловіків і в п'яти у жінок.

"Майже 300 спортсменів з п'яти країн приїхали до нас на Чемпіонат України, є почесні гості - це Олімпійський чемпіон Зураб Звіадаурі з Грузії і українець Роман Гонтюк, призер двох Олімпійських Ігор", - розповіі віце-президент Федерації дзюдо України, президент ФДДО Михайло Кошляк.

Зазначимо, що Михайло Кошляк уже третій рік поспіль бере участь в національних ветеранських змаганнях. У його активі вже три нагороди Чемпіонатів України - це срібло 2017 року, золото 2018 року, а тепер ще й золото, здобуте в дивізіоні М4 (45-49 років) у вазі -100 кг на татамі нинішнього Чемпіонату України.

Так, загалом було розіграно 67 комплектів нагород. Львів'янка Олена Міхаленіч разом із золотою медаллю Чемпіонату України отримала спеціальний приз від організаторів «Міс дзюдо». Був відзначений і найдосвідченіший учасник змагань - це 72-річний Валерій Ханцевич з Кропивницького. А приз «За волю до перемоги» дістався представнику Сумщини Олександру Артюх.

У командному заліку перемогу відсвяткувала збірна Січеславської області (23 золотих, 11 срібних і 13 бронзових медалей). На другому місці Кіровоградська область (9 золотих, 4 срібних і 9 бронзових медалей). На третьому місці Харківська область (4 золота, 5 срібних і 7 бронзових медалей). Збірна Грузії повезла додому 3 золота і 3 бронзи. Бронзовими призерами Відкритого Чемпіонату України з дзюдо серед ветеранів 2019 стали іспанець Карлос Марін і литовець Айдас Паулаускас.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...