App Store Google Play

В селищі Іларіонове будують дитячий садочок нового покоління

16 Квітня 14:20
В селищі Іларіонове будують дитячий садочок нового покоління

Посеред селища Іларіонове Синельниківського району виросла оригінальна будівля майбутнього дитсадка. Заклад у формі бджолиних стільників зводить «з нуля» Дніпропетровська облдержадміністрація. Там зможуть виховуватись 115 хлопців та дівчат. Нині тривають внутрішні роботи. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Проблема переповнених дитсадків має бути вирішена. На Дніпропетровщині будуємо нові та реконструюємо існуючі садочки, щороку створюючи для дошкільнят тисячі нових місць.  Усе – аби діти будь-якого населеного пункту могли виховуватися та розвиватися у сучасних та комфортних умовах», - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

В Іларіоновому будують сучасний дитсадок

Мешканці Іларіонового бідкаються – дошкільних закладів у селищі катастрофічно не вистачає. Чи не одразу після народження дитини батькам доводиться ставити малюка у чергу – адже дитсадки переповнені. Появі нового садочка неабияк радіють.

«Пишаємось тим, що зараз у нашому селищі будують дитячий садок нового типу. Із його появою батьки зможуть більше не хвилюватися, що одразу після пологів треба кудись бігти і вирішувати питання з місцями», - розповіла начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Іларіонівської селищної ради Людмила Штанько.

 Його зводять «з нуля» на місці пустиря

Нині в садочку тривають внутрішні роботи - у майбутніх ігрових кімнатах укладають кахлі, шпаклюють стіни, монтують стелю. Незабаром підрядники перейдуть на вулицю -  облаштують кольоровою плиткою доріжки та встановлять ліхтарі.

Акцент у новому садочку зробили на енергоефективності. Тут є власна альтернативна котельня, на даху – сонячні панелі. Навіть внутрішнє подвір’я для зимового саду - із підігрівом.  Усе – аби малечі було тепло та затишно.

 Опалюватиме дитячий садочок власна автономна котельня

Мешканка селища Іларіонове Тетяна Бузон зізнається – мріє, щоб її син ходив до нового садочка.

«Дуже рада, що в нашому селищі будують такий яскравий та гарний дитсадок. Впевнена, дітям там буде комфортно та цікаво», - сказала Тетяна. 

 Новий дитсадок розрахований на 115 дошкільнят

Нині Дніпропетровська ОДА будує в регіоні п’ять сучасних дитсадків.

За чотири роки на Січеславщині створили 6 тисяч нових місць для дошкільнят.

Раніше повідомлялося, що Дніпропетровська ОДА реконструює Апостолівську школу №1.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...