App Store Google Play

У Дніпрі відбудеться унікальний автопробіг Міклашевського

16.04.2019 20:00
У Дніпрі відбудеться унікальний автопробіг Міклашевського

20 квітня у Дніпрі вдруге в історії відбудеться унікальний автопробіг Міклашевського, який цьогоріч відбудеться в районі промислової зони міста. Про це сьогодні, 16 квітня, під час прес-конференції повідомили організатори заходу, передає Дніпроград.

У свій час дворянин українського походження Андрій Міклашевський перший розробив перший автомобільний маршрут на теренах нашої країни, який пролягав з тодішнього Катеринослава до Новомосковська. 

"Ідея проведення цього автопробігу виникла декілька років тому, коли я зустрівся з Миколою Чабаном та Валентином Старостіним. Ми багато спілкувалися про історію виникнення першого автомобільного сполучення в нашому місті й почали розробляти проект автопробігу", - зазначив Михайло Прудников, директор технічного музею "Машини Часу".

Перший автопробіг Міклашевського відбувся торік й залучив до себе автолюбителів з Дніпра, Харкова та Запоріжжя. 

Цьогоріч планується провести одразу два заїзди - 20 квітня та восени. 

Участь в автопробігу Міклашевського можуть взяти власники автомобілів, вік яких сягає більше 35 років. Наразі вже зареєстровано близько десяти учасників.

Для містян, які просто цікавляться ретро автомобілями перед початком заїзду відбудеться виставка машин під відкритим небом. Подивитися на автомобілі можна буде біля "Палацу Іліча" в районі станції метро "Метробудівників".

Автопробіг відбудеться промзоною Дніпра ( "Палац Іліча" - проспект Сергія Нігояна - проспект Свободи - вул. Академіка Белелюбського - вулиця Вернадського - музей "Машини Часу". 

Початок заходу - 9:00, початок автопробігу - 11:30.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...