App Store Google Play

Попри спротив мешканців Діївки, міськрада Дніпра розширює сміттєвий полігон “Правобережний”

16 Квітня 09:20
Попри спротив мешканців Діївки, міськрада Дніпра розширює сміттєвий полігон “Правобережний”

Вже не перший рік мешканці Діївки вимагають у влади закрити сміттєвий полігон “Правобережний”, який знаходиться за 500 метрів від житлових будинків. Втім, міська рада не чує дніпрян та вкладає мільйони гривень у розширення полігону, повідомляє Дніпроград.

Наразі поблизу міського звалища постійно стоїть нестерпний сморід, а навколишня територія завалена сміттям, яке вітром розносить на подвір’я мешканців Діївки. Не дивно, що така ситуація викликає обурення у містян. Але 15 квітня міськрада повідомила, що на завершальній стадії перебуває будівництво нової черги комплексу сміттєзвалища.

“Будівництво четвертої черги полігону – це технологічний процес, а не його розширення, тобто, коли попередні карти заповнюються й необхідно відкривати нову. Роботи йдуть за графіком. Під час будівництва укладаються спеціальні бентонітові мати, які захищатимуть ґрунтові води від потрапляння фільтратів і забезпечуватимуть відсутність неприємного запаху навколо”, – сказав під час виїзної прес-конференції на полігоні “Правобережний” директор департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Олег Семенко.

Попри те, що чиновники запевняють про “дотримання екологічних” норм, мешканці Діївки виходять на мітинги, адже відчувають наслідки діяльності “Правобережного” безпосередньо на собі.

Також жителі Діївки звернулися до низки народних депутатів, серед яких був і Андрій Денисенко. Він відгукнувся на звернення громадян та передав їхню позицію у відповідні органи.

"Єдина людина, яка проявила щирий інтерес і співчуття до нашої проблеми це народний депутат Верховної Ради України Денисенко Андрій Сергійович. Від свого імені він відправив депутатські запити на Кабінет міністрів, Міністерсво екології, генеральну прокуратуру", - зазначив мешканець Діївки Костянтин Ігнатенко.

Як наслідок, наразі відкрито декілька кримінальних провадження, в яких йдеться, що сміттєвий полігон функціонує з низкою порушень.

Відкривати нові черги на полігоні планують і надалі. Єдине, що обіцяють представники міськради це будівництво сортувальної станції та рекультивація заповнених секторів звалища.

Таким чином, попри звернення мешканців та відкриті кримінальні провадження, полігон “Правобережний” продовжує труїти мешканців Діївки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...