App Store Google Play

Попри спротив мешканців Діївки, міськрада Дніпра розширює сміттєвий полігон “Правобережний”

16.04.2019 09:20
Попри спротив мешканців Діївки, міськрада Дніпра розширює сміттєвий полігон “Правобережний”

Вже не перший рік мешканці Діївки вимагають у влади закрити сміттєвий полігон “Правобережний”, який знаходиться за 500 метрів від житлових будинків. Втім, міська рада не чує дніпрян та вкладає мільйони гривень у розширення полігону, повідомляє Дніпроград.

Наразі поблизу міського звалища постійно стоїть нестерпний сморід, а навколишня територія завалена сміттям, яке вітром розносить на подвір’я мешканців Діївки. Не дивно, що така ситуація викликає обурення у містян. Але 15 квітня міськрада повідомила, що на завершальній стадії перебуває будівництво нової черги комплексу сміттєзвалища.

“Будівництво четвертої черги полігону – це технологічний процес, а не його розширення, тобто, коли попередні карти заповнюються й необхідно відкривати нову. Роботи йдуть за графіком. Під час будівництва укладаються спеціальні бентонітові мати, які захищатимуть ґрунтові води від потрапляння фільтратів і забезпечуватимуть відсутність неприємного запаху навколо”, – сказав під час виїзної прес-конференції на полігоні “Правобережний” директор департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Олег Семенко.

Попри те, що чиновники запевняють про “дотримання екологічних” норм, мешканці Діївки виходять на мітинги, адже відчувають наслідки діяльності “Правобережного” безпосередньо на собі.

Також жителі Діївки звернулися до низки народних депутатів, серед яких був і Андрій Денисенко. Він відгукнувся на звернення громадян та передав їхню позицію у відповідні органи.

"Єдина людина, яка проявила щирий інтерес і співчуття до нашої проблеми це народний депутат Верховної Ради України Денисенко Андрій Сергійович. Від свого імені він відправив депутатські запити на Кабінет міністрів, Міністерсво екології, генеральну прокуратуру", - зазначив мешканець Діївки Костянтин Ігнатенко.

Як наслідок, наразі відкрито декілька кримінальних провадження, в яких йдеться, що сміттєвий полігон функціонує з низкою порушень.

Відкривати нові черги на полігоні планують і надалі. Єдине, що обіцяють представники міськради це будівництво сортувальної станції та рекультивація заповнених секторів звалища.

Таким чином, попри звернення мешканців та відкриті кримінальні провадження, полігон “Правобережний” продовжує труїти мешканців Діївки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...