App Store Google Play

Починається ера амністії зрадників України, - Денисенко

16.04.2019 13:00
Починається ера амністії зрадників України, - Денисенко

В ніч з 15 на 16 квітня Броварський міський суд випустив з-під арешту підозрювану в організації теракту Надію Савченко та ще одного фігуранта цієї справи Володимира Рубана. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook народний депутат України Андрій Денисенко, передає Дніпроград.

Крім того, сьогодні зранку суд зняв з розшуку проросійського пропагандиста Анатолія Шарія. Аудиторія цього "відеоблогера" в основому складається з проросійських колаборантів та російських користувачів YouTube.

Коментуючи ситуацію парламентар зазначив: другий тур виборів ще не відбувся, а в Україні вже розпочинається ера амністії зрадників держави.

"Вночі суд випустив Савченко і Рубана, зранку зняв з розшуку Шарія. Приготуватися Єфремову, Портнову, Азарову, Януковичу. Закінчується епоха вибіркового переслідування зрадників України, починається епоха їх амністії та повернення у владу. Вітаю всіх патріотів, хто голосував за Зе!", - наголосив Андрій Денисенко.

Нагадаємо, народну депутаку Надію Савченко небезпідставно підозрюють у спробі повалення конституційного ладу, підготовку терористичного акту та незаконне володіння зброєю. 

Її співзмовника, Володимира Рубана підозрюють у спробі замаху, теракті та незаконному поводженні зі зброєю.

Раніше повідомлялося, що народний депутат Андрій Денисенко відзначив, що у Зеленського не гребують підтримкою колаборантів та українофобів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...