App Store Google Play

Філатов похвалився досягненнями: прилаштував "беркута" і створив "ширку" з регіоналами

16 Квітня 10:40
Філатов похвалився досягненнями: прилаштував "беркута" і створив "ширку" з регіоналами

Міський голова Дніпра Борис Філатов похвалився досягненнями за час свого перебування на посаді, серед яких прилаштування "беркута" в міськраду та "ширка" з регіоналами. Про це Філатов написав на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Крім іншого, городничий зауважив, що "зупинив вакханалію з перейменуваннями": тобто фактично зізнався в саботажі Закону України про  декомунізацію.

"Я влаштував в мерію професіоналів, звільнених з люстрації, чия єдина провина була в тому, що вони просто були керівниками при Януковичі. Я зупинив вакханалію з перейменуванням. Я припинив всі спроби втручання в справи церкви. Будь-якого патріархату. Я сколотив «ширку» зі своїми колишніми найлютішими ворогами. Я взагалі дуже великодушний до своїх ворогів", - написав Філатов.

Такі дії він аргументує тим, що це призводить до "об'єднання" міста.

"Але я знаю точно, що я правий. Тому, що саме мені, а не комусь іншому, вдалося заспокоїти складне і розколоте навпіл мільйонне місто. Не заради себе. Заради людей. Вже як три роки, ні мітингів, ні зіткнень, ні радикалізму, ні захоплень будівель", - додав городничий.

Окрім цього, Борис Філатов написав, що майбутній президент має стати "на сторону тих, хто програв". Вочевидь, він має на увазі себе і своє оточення, адже не лише брав участь у висуванні Петра Порошенка на другий термін президентства, а й виступив там з промовою, у якій йшлося, що очільник держави присутній "в кожному тролейбусі" Дніпра.

"Я знаю точно, що хто б не був завтра президентом, він зобов'язаний на наступний день встати на сторону тих, хто програв. Інакше - біда. Особливо в нашій країні", - пише городничий.

Таким чином, міський голова намагається показати себе як "рятівника міста". Натомість містяни можуть оцінити ситуацію навколо ремонту Центрального мосту та його домовленості з політичними опонентами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...