App Store Google Play

Філатов похвалився досягненнями: прилаштував "беркута" і створив "ширку" з регіоналами

16.04.2019 10:40
Філатов похвалився досягненнями: прилаштував "беркута" і створив "ширку" з регіоналами

Міський голова Дніпра Борис Філатов похвалився досягненнями за час свого перебування на посаді, серед яких прилаштування "беркута" в міськраду та "ширка" з регіоналами. Про це Філатов написав на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Крім іншого, городничий зауважив, що "зупинив вакханалію з перейменуваннями": тобто фактично зізнався в саботажі Закону України про  декомунізацію.

"Я влаштував в мерію професіоналів, звільнених з люстрації, чия єдина провина була в тому, що вони просто були керівниками при Януковичі. Я зупинив вакханалію з перейменуванням. Я припинив всі спроби втручання в справи церкви. Будь-якого патріархату. Я сколотив «ширку» зі своїми колишніми найлютішими ворогами. Я взагалі дуже великодушний до своїх ворогів", - написав Філатов.

Такі дії він аргументує тим, що це призводить до "об'єднання" міста.

"Але я знаю точно, що я правий. Тому, що саме мені, а не комусь іншому, вдалося заспокоїти складне і розколоте навпіл мільйонне місто. Не заради себе. Заради людей. Вже як три роки, ні мітингів, ні зіткнень, ні радикалізму, ні захоплень будівель", - додав городничий.

Окрім цього, Борис Філатов написав, що майбутній президент має стати "на сторону тих, хто програв". Вочевидь, він має на увазі себе і своє оточення, адже не лише брав участь у висуванні Петра Порошенка на другий термін президентства, а й виступив там з промовою, у якій йшлося, що очільник держави присутній "в кожному тролейбусі" Дніпра.

"Я знаю точно, що хто б не був завтра президентом, він зобов'язаний на наступний день встати на сторону тих, хто програв. Інакше - біда. Особливо в нашій країні", - пише городничий.

Таким чином, міський голова намагається показати себе як "рятівника міста". Натомість містяни можуть оцінити ситуацію навколо ремонту Центрального мосту та його домовленості з політичними опонентами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...