App Store Google Play

Філатов похвалився досягненнями: прилаштував "беркута" і створив "ширку" з регіоналами

16.04.2019 10:40
Філатов похвалився досягненнями: прилаштував "беркута" і створив "ширку" з регіоналами

Міський голова Дніпра Борис Філатов похвалився досягненнями за час свого перебування на посаді, серед яких прилаштування "беркута" в міськраду та "ширка" з регіоналами. Про це Філатов написав на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Крім іншого, городничий зауважив, що "зупинив вакханалію з перейменуваннями": тобто фактично зізнався в саботажі Закону України про  декомунізацію.

"Я влаштував в мерію професіоналів, звільнених з люстрації, чия єдина провина була в тому, що вони просто були керівниками при Януковичі. Я зупинив вакханалію з перейменуванням. Я припинив всі спроби втручання в справи церкви. Будь-якого патріархату. Я сколотив «ширку» зі своїми колишніми найлютішими ворогами. Я взагалі дуже великодушний до своїх ворогів", - написав Філатов.

Такі дії він аргументує тим, що це призводить до "об'єднання" міста.

"Але я знаю точно, що я правий. Тому, що саме мені, а не комусь іншому, вдалося заспокоїти складне і розколоте навпіл мільйонне місто. Не заради себе. Заради людей. Вже як три роки, ні мітингів, ні зіткнень, ні радикалізму, ні захоплень будівель", - додав городничий.

Окрім цього, Борис Філатов написав, що майбутній президент має стати "на сторону тих, хто програв". Вочевидь, він має на увазі себе і своє оточення, адже не лише брав участь у висуванні Петра Порошенка на другий термін президентства, а й виступив там з промовою, у якій йшлося, що очільник держави присутній "в кожному тролейбусі" Дніпра.

"Я знаю точно, що хто б не був завтра президентом, він зобов'язаний на наступний день встати на сторону тих, хто програв. Інакше - біда. Особливо в нашій країні", - пише городничий.

Таким чином, міський голова намагається показати себе як "рятівника міста". Натомість містяни можуть оцінити ситуацію навколо ремонту Центрального мосту та його домовленості з політичними опонентами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...