App Store Google Play

Енергоефективність і сучасний інтер’єр: діти Жовтих Вод навчаються у найяскравішій школі в Україні

16 Квітня 19:00
Енергоефективність і сучасний інтер’єр: діти Жовтих Вод навчаються у найяскравішій школі в Україні

Енергоефективність, сучасний інтер’єр, яскравий дизайн, новітній освітній простір – віднині візитівка школи №6 у Жовтих Водах. Після завершення масштабної реконструкції учні і вчителі отримали заклад, повністю оновлений за сучасним європейським зразком. «Чарівником», що втілив мрії дітей і педагогів про комфортне навчальне середовище, стала Дніпропетровська облдержадміністрація. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Діти Дніпропетровщини мають отримувати знання в найсучаснішому освітньому середовищі. За його завданням перетворюємо сірі та холодні школи «радянського» зразка на енергоефективні й яскраві. Масштабні реконструкції тривають одночасно в понад 30 закладах, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Після глобального «перезавантаження» школу №6 у Жовтих Водах не впізнають ані учні, ані вчителі, ані інші містяни. Вона – одна з найяскравіших та найсучасніших в країні».

У Жовтих Водах відкрили найяскравішу школу України

«Невеличкий куточок Європи» – так віднині називають мешканці одного з густонаселених мікрорайонів Жовтих Вод місцеву школу №6. Її будівля після масштабної реконструкції – яскрава, «розфарбована» у різні кольори. Від колишньої похмурої споруди залишилися самі згадки.

«Дивишся на нашу нову, сучасну школу – і настрій підіймається. Ми так довго чекали на ці перетворення, але й уявити не могли, що буде так круто! – сказала директор Павлина Чаленко. – Затишна, красива – у такій школі і працювати хочеться, і дітям навчатися».

У школі все нове – від покрівлі до ґанків. Акцент в ремонті – на енергоефективності. Дах утеплили за передовими технологіями та облаштували водовідводами з підігрівом. Вікна – із підвищеною звуко- та термоізоляцію, а ще – добре відбивають сонячне світло. Центральний ґанок облаштували пандусом із підігрівом та термодатчиками. Він не замерзатиме узимку. Тож школа доступна для всіх за будь-якої погоди.

рожевий, блакитний

Утеплений фасад грає різнобарв’ям. Тут і бірюза, і жовтий, і рожевий та зелений. Кольори – на будь-який смак.

«Перше, що кидається в очі і ззовні, і всередині – яскравість. Як побачила свій клас – захотілося скоріше почати працювати в нових умовах. Нам запропонували обрати колір класу – який кому ближче до душі. Особисто мені до вподоби теплий малиновий, – поділилася вчителька початкових класів Юлія Махнюк. – Вражає й освітлення в кабінетах – воно шикарне! Раніше школа була понурою і похмурою. Тепер в ній багато світла і тепла».  

Всередині - затишні коридори

 У класах все – за сучасним стандартом, якого дотримується Дніпропетровська ОДА під час «перезавантаження» шкіл регіону. Яскрава стіна біля дошки, решта – у нейтральних тонах. Так вся увага учнів зосереджується на навчальному матеріалі.

«У нас дуже гарний «жовтий» кабінет. І парти нові, одномісні. Це дуже класно. Зможемо розставляти їх, як забажаємо. Різні тренінги проводити і креативні нестандартні заняття», – розповіла учениця 10 класу Мирослава Гурецька. 

 Є зони, де можна відпочити на перерві

В кабінетах установили мультимедійне обладнання. Облаштували і два комп’ютерні класи. Там – сучасні комп’ютери. Директор Павлина Чаленко каже, планують відкрити у школі гурток робототехніки. Діти опановуватимуть ази програмування.

Вразили учнів і осучаснені їдальня, актова і спортивна зали.

 та обладнання

«Нарешті дочекалися повернення у рідний заклад! Його не впізнати. Він став стильним та комфортним, – поділився десятикласник Максим Філіп’єв. – Особливо тішить нова спортивна зала. Замість незручної дерев’яної підлоги – сучасний неслизький лінолеум. І з вікон тепер не дме. Віднині займатимемося фізкультурою із задоволенням. А ще не можемо дочекатися спортивного стадіону, який зараз зводять поруч зі школою». 

В школі №6 Жовтих Вод – понад 600 учнів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...