App Store Google Play

Дніпрянам показали, яким може бути міст в парку Глоби, якщо влада займеться його ремонтом

16 Квітня 12:40
Дніпрянам показали, яким може бути міст в парку Глоби, якщо влада займеться його ремонтом

У Дніпрі вкотре заговорили про реконструкцію мосту у парку Глоби. Містянам навіть показали ескізи переправи, але коли це відбудеться і чи відбудеться взагалі - відкрите питання. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 34 канал.

Пішохідний міст, який пролягає через озеро у парку імені Глоби, знаходиться у вкрай жахливому стані. Зокрема, містяни неодноразово жалілися на аварійні сходи, пошарпане облицювання та проіржавілу огорожу на мосту. 

Почати ремонт мосту планували ще в 2018 році.  Міськрада Дніпра не раз намагалась провести тендери на реконструкцію арочного мосту через ставок у парку Глоби, але жоден з них не відбувся. Департамент благоустрою та інфраструктури міськради шукав підрядника для ремонту переправи в квітні, травні і вересні 2018 року. Загалом - чотири невдалих тендери.

За документами, майбутній підрядник зобов'язаний повністю відремонтувати міст, облаштувати доріжки, зміцнити опори, викорчувати пні, оновити освітлення. 

Спершу в мерії планували витратити на реконструкцію порядку 7,9 мільйона гривень. А у вересні ціну збільшили до 8,9 мільйонів гривень.

Перші і другі торги зірвалися, позаяк на аукціон заявилася тільки одна фірма - ТОВ "Альманах-2000". А у вересні тендер майже виграла фірма "Харьковмостдорстрой", яка оцінила свої послуги з ремонту цього мосту у 8 мільйонів 922 тисячі гривень. Втім, договір з підрядником розірвали "за домовленістю сторін".

Чи планують у департаменті з благоустрою оголошувати нові тендери і коли міст в парку все-таки почнуть ремонтувати, поки невідомо. Поки провели лише тендери на експертизу по проектно-кошторисній документації і внесли корективи в план реконструкції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...