App Store Google Play

Дніпрянам показали, яким може бути міст в парку Глоби, якщо влада займеться його ремонтом

16.04.2019 12:40
Дніпрянам показали, яким може бути міст в парку Глоби, якщо влада займеться його ремонтом

У Дніпрі вкотре заговорили про реконструкцію мосту у парку Глоби. Містянам навіть показали ескізи переправи, але коли це відбудеться і чи відбудеться взагалі - відкрите питання. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 34 канал.

Пішохідний міст, який пролягає через озеро у парку імені Глоби, знаходиться у вкрай жахливому стані. Зокрема, містяни неодноразово жалілися на аварійні сходи, пошарпане облицювання та проіржавілу огорожу на мосту. 

Почати ремонт мосту планували ще в 2018 році.  Міськрада Дніпра не раз намагалась провести тендери на реконструкцію арочного мосту через ставок у парку Глоби, але жоден з них не відбувся. Департамент благоустрою та інфраструктури міськради шукав підрядника для ремонту переправи в квітні, травні і вересні 2018 року. Загалом - чотири невдалих тендери.

За документами, майбутній підрядник зобов'язаний повністю відремонтувати міст, облаштувати доріжки, зміцнити опори, викорчувати пні, оновити освітлення. 

Спершу в мерії планували витратити на реконструкцію порядку 7,9 мільйона гривень. А у вересні ціну збільшили до 8,9 мільйонів гривень.

Перші і другі торги зірвалися, позаяк на аукціон заявилася тільки одна фірма - ТОВ "Альманах-2000". А у вересні тендер майже виграла фірма "Харьковмостдорстрой", яка оцінила свої послуги з ремонту цього мосту у 8 мільйонів 922 тисячі гривень. Втім, договір з підрядником розірвали "за домовленістю сторін".

Чи планують у департаменті з благоустрою оголошувати нові тендери і коли міст в парку все-таки почнуть ремонтувати, поки невідомо. Поки провели лише тендери на експертизу по проектно-кошторисній документації і внесли корективи в план реконструкції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...