App Store Google Play

У 2019-му ДніпроОДА вже оновили дві дороги у Солонянському районі

15.04.2019 13:40
У 2019-му ДніпроОДА вже оновили дві дороги у Солонянському районі

У березні на Січеславщині стартував капітальний ремонт доріг. Нині підрядники вже завершили оновлення двох автошляхів у Солонянському районі. Там уклали асфальт і нанесли розмітку. Ремонт – вперше за десятки років. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Капітально ремонтуємо автошляхи у різних куточках регіону. За чотири роки оновили понад 500 доріг всередині міст та сіл. Ремонтуємо також сполучення між населеними пунктами», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Щойно стартував сезон ремонту доріг, роботи закипіли в Солонянському районі. Там оновили покриття між селами Кам’яне та Новоселівка.

«Це прямий шлях до райцентру, а там опорна школа, селищна рада, лікарня, магазин.  Але дорога геть зіпсувалася, доводилося людям їздити в об’їзд – за 50 км», – розповів староста села Кам’яне Солонянської об’єднаної громади Юрій Ярошенко.   Нині ж місцеві радіють. Майже два кілометри дороги тепер – як нова копійка. Підрядники уклали асфальтобетон і нанесли розмітку.    

Оновили покриття між селами Кам’яне та Новоселівка

«Ми дуже задоволені. Просто клас – можна сміливо їхати прямо до Новоселівки й зекономити купу часу», – сказала мешканка Кам’яного Ірина Авдєєнко.  

«Дуже вдячні за цю роботу. Раніше і диски на колесах ламали на цій дорозі, а бувало й машини! Зараз справжня краса», – сказав мешканець Кам’яного Іван Степаненко.  

Місцеві радіють

Капітально відремонтували й дорогу на виїзді із Солоного.

«Дякуємо, що зробили нам таку дорогу. Це було дуже необхідно. Тут частенько фури їздять, вже канави справжні утворилися через постійні ушкодження. Пишаємось, що у нас тут тепер комфортно», – сказала мешканка Солоного Ірина Стецюк.   

Оновили покриття вперше за десятки років.

«Це все результати децентралізації. Зміни на нашій території відчувають усі:  від школярів до пенсіонерів. Вдячні за підтримку облдержадміністрації», – сказав голова Солонянської об’єднаної громади Михайло Копейко.

Загалом за чотири роки в Солонянському районі оновили 21 дорогу.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині стартував капітальний ремонт доріг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...