App Store Google Play

У 2019-му ДніпроОДА вже оновили дві дороги у Солонянському районі

15 Квітня 13:40
У 2019-му ДніпроОДА вже оновили дві дороги у Солонянському районі

У березні на Січеславщині стартував капітальний ремонт доріг. Нині підрядники вже завершили оновлення двох автошляхів у Солонянському районі. Там уклали асфальт і нанесли розмітку. Ремонт – вперше за десятки років. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Капітально ремонтуємо автошляхи у різних куточках регіону. За чотири роки оновили понад 500 доріг всередині міст та сіл. Ремонтуємо також сполучення між населеними пунктами», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Щойно стартував сезон ремонту доріг, роботи закипіли в Солонянському районі. Там оновили покриття між селами Кам’яне та Новоселівка.

«Це прямий шлях до райцентру, а там опорна школа, селищна рада, лікарня, магазин.  Але дорога геть зіпсувалася, доводилося людям їздити в об’їзд – за 50 км», – розповів староста села Кам’яне Солонянської об’єднаної громади Юрій Ярошенко.   Нині ж місцеві радіють. Майже два кілометри дороги тепер – як нова копійка. Підрядники уклали асфальтобетон і нанесли розмітку.    

Оновили покриття між селами Кам’яне та Новоселівка

«Ми дуже задоволені. Просто клас – можна сміливо їхати прямо до Новоселівки й зекономити купу часу», – сказала мешканка Кам’яного Ірина Авдєєнко.  

«Дуже вдячні за цю роботу. Раніше і диски на колесах ламали на цій дорозі, а бувало й машини! Зараз справжня краса», – сказав мешканець Кам’яного Іван Степаненко.  

Місцеві радіють

Капітально відремонтували й дорогу на виїзді із Солоного.

«Дякуємо, що зробили нам таку дорогу. Це було дуже необхідно. Тут частенько фури їздять, вже канави справжні утворилися через постійні ушкодження. Пишаємось, що у нас тут тепер комфортно», – сказала мешканка Солоного Ірина Стецюк.   

Оновили покриття вперше за десятки років.

«Це все результати децентралізації. Зміни на нашій території відчувають усі:  від школярів до пенсіонерів. Вдячні за підтримку облдержадміністрації», – сказав голова Солонянської об’єднаної громади Михайло Копейко.

Загалом за чотири роки в Солонянському районі оновили 21 дорогу.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині стартував капітальний ремонт доріг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...