App Store Google Play

Наразі досі не вдалося ідентифікувати, звідки надходили повідомлення про "замінування" у Дніпрі, - поліція

15.04.2019 15:00
Наразі досі не вдалося ідентифікувати, звідки надходили повідомлення про "замінування" у Дніпрі, - поліція

Дніпром прокатилася хвиля хибних повідомлень про майже одночасне "замінування" декількох об'єктів у різних куточках міста. Вона розпочалася 12 квітня і була пов'язана з рядом об'єктів на території Дніпра. Декілька інформацій про "замінування" надійшло і 14 квітня. Зокрема, мова йде про "замінування" ТРЦ "Пасаж", "Караван", "Дафі", Дніпровського аеропорту, а також готелях "Жовтневий" та "Європейський".

Про це сьогодні, 15 квітня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" повідомив начальник оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Олег Кушнірук, передає Дніпроград.

За його словами, поєднує всі інциденти те, що здебільшого мова йшла про "замінування" саме торгівельних центрів. Втім, протягом 2019 року щоразу повідомлення надходили по-різному. 

"На цьому тижні всі повідомлення йшли через службу "102". Минулого разу всі повідомлення надсилалися на електронну пошту Служби безпеки та поліції. Почерк завжди різний. Систему ми спостерігаємо тільки в тому, що "мінують" здебільшого ТРЦ. Це об'єкти з масовим перебуванням у них людей. Можливо, для того, аби розбурхати більшу кількість осіб", - прокоментував Олег Кушнірук.

Він додав, що попри те, що повідомлень багато, всі служби спрацьовують негайно, аби захистити населення. На всіх об'єктах проводилась евакуація.

"На жаль, зараз не всі люди розуміють вимоги про евакуацію. Наше населення вже звикло, що виклики зазвичай хибні. Звикати до цього не слід. Необхідно виконувати всі прохання спецслужб по залишенню об'єктів. Із таким шуткувати не потрібно", - зауважив рятувальник.

За попередньою інформацією, яку надала капрал поліції Катерина Метельська, наразі ідентифікувати, звідки надходили повідомлення, досі не вдалося. Невідомо також, чи надходили ці повідомлення з території України. Всю інформацію буде з'ясовувати Головне управління Нацполіції. 

Раніше повідомлялося, що у центрі Дніпра вогнеборці врятували життя трьох осіб під час пожежі в історичних будівлях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...