App Store Google Play

Наразі досі не вдалося ідентифікувати, звідки надходили повідомлення про "замінування" у Дніпрі, - поліція

15 Квітня 15:00
Наразі досі не вдалося ідентифікувати, звідки надходили повідомлення про "замінування" у Дніпрі, - поліція

Дніпром прокатилася хвиля хибних повідомлень про майже одночасне "замінування" декількох об'єктів у різних куточках міста. Вона розпочалася 12 квітня і була пов'язана з рядом об'єктів на території Дніпра. Декілька інформацій про "замінування" надійшло і 14 квітня. Зокрема, мова йде про "замінування" ТРЦ "Пасаж", "Караван", "Дафі", Дніпровського аеропорту, а також готелях "Жовтневий" та "Європейський".

Про це сьогодні, 15 квітня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" повідомив начальник оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Олег Кушнірук, передає Дніпроград.

За його словами, поєднує всі інциденти те, що здебільшого мова йшла про "замінування" саме торгівельних центрів. Втім, протягом 2019 року щоразу повідомлення надходили по-різному. 

"На цьому тижні всі повідомлення йшли через службу "102". Минулого разу всі повідомлення надсилалися на електронну пошту Служби безпеки та поліції. Почерк завжди різний. Систему ми спостерігаємо тільки в тому, що "мінують" здебільшого ТРЦ. Це об'єкти з масовим перебуванням у них людей. Можливо, для того, аби розбурхати більшу кількість осіб", - прокоментував Олег Кушнірук.

Він додав, що попри те, що повідомлень багато, всі служби спрацьовують негайно, аби захистити населення. На всіх об'єктах проводилась евакуація.

"На жаль, зараз не всі люди розуміють вимоги про евакуацію. Наше населення вже звикло, що виклики зазвичай хибні. Звикати до цього не слід. Необхідно виконувати всі прохання спецслужб по залишенню об'єктів. Із таким шуткувати не потрібно", - зауважив рятувальник.

За попередньою інформацією, яку надала капрал поліції Катерина Метельська, наразі ідентифікувати, звідки надходили повідомлення, досі не вдалося. Невідомо також, чи надходили ці повідомлення з території України. Всю інформацію буде з'ясовувати Головне управління Нацполіції. 

Раніше повідомлялося, що у центрі Дніпра вогнеборці врятували життя трьох осіб під час пожежі в історичних будівлях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...