App Store Google Play

На Січеславщині ліквідували Облавтодор: траси обслуговуватимуть приватні компанії

15 Квітня 13:00
На Січеславщині ліквідували Облавтодор: траси обслуговуватимуть приватні компанії

Січеславщина стала першим в Україні регіоном, у якому ліквідували Облавтодор. Відтепер усі траси області обслуговуватимуть виключно приватні компанії. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку радника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрія Голика у Facebook.

"Укравтодор. У кожній області цей монстр має дві голови: Служба автомобільних доріг та Облавтодор. Облавтодор - це незмінний її підрядник по їх обслуговуванню. Ямковий ремонт, розмітка, обрізка, узбіччя, прибирання, очищення від снігу тощо. Ми перші в країні одну голову монстру відрубали. Відрубали законно - через торги в ProZorro", - прокоментував Юрій Голик.

Торги на обслуговування трас в області у Службі автомобільних доріг та ДніпроОДА відбулися синхронно, з різницею в один день.

За словами Юрія Голика, ліквідація Облавтодору - важливе явище. Зокрема тому, що в Облавтодорі стара, майже не працююча техніка, яку не оновлювали роками, тут відсутні інвестиції, а на одного фізичного працівника кілька співробітників умовної "бухгалтерії". На саме лише утримання Облавтодору у Січеславській області витрачали 100 мільйонів гривень.

"Облавтодор вже давно в нашій області капітальним ремонтом трас не займався", - додав радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Зазначається, що відповідне рішення збільшить кількість робочих місць, принесе додаткові податки до місцевого бюджету і сприятиме якості ремонту доріг.

У планах - передача всіх трас області від Укравтодору до ОДА з жорстким закріпленням джерел їх фінансування пропорційно протяжності трас в кожній з областей. Це має повністю виключити можливість ручного розподілу грошей між областями і дозволить кожній області планувати по роках обсяги капітального ремонту доріг.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині стартував капітальний ремонт доріг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...