App Store Google Play

На Січеславщині ліквідували Облавтодор: траси обслуговуватимуть приватні компанії

15 Квітня 13:00
На Січеславщині ліквідували Облавтодор: траси обслуговуватимуть приватні компанії

Січеславщина стала першим в Україні регіоном, у якому ліквідували Облавтодор. Відтепер усі траси області обслуговуватимуть виключно приватні компанії. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку радника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрія Голика у Facebook.

"Укравтодор. У кожній області цей монстр має дві голови: Служба автомобільних доріг та Облавтодор. Облавтодор - це незмінний її підрядник по їх обслуговуванню. Ямковий ремонт, розмітка, обрізка, узбіччя, прибирання, очищення від снігу тощо. Ми перші в країні одну голову монстру відрубали. Відрубали законно - через торги в ProZorro", - прокоментував Юрій Голик.

Торги на обслуговування трас в області у Службі автомобільних доріг та ДніпроОДА відбулися синхронно, з різницею в один день.

За словами Юрія Голика, ліквідація Облавтодору - важливе явище. Зокрема тому, що в Облавтодорі стара, майже не працююча техніка, яку не оновлювали роками, тут відсутні інвестиції, а на одного фізичного працівника кілька співробітників умовної "бухгалтерії". На саме лише утримання Облавтодору у Січеславській області витрачали 100 мільйонів гривень.

"Облавтодор вже давно в нашій області капітальним ремонтом трас не займався", - додав радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Зазначається, що відповідне рішення збільшить кількість робочих місць, принесе додаткові податки до місцевого бюджету і сприятиме якості ремонту доріг.

У планах - передача всіх трас області від Укравтодору до ОДА з жорстким закріпленням джерел їх фінансування пропорційно протяжності трас в кожній з областей. Це має повністю виключити можливість ручного розподілу грошей між областями і дозволить кожній області планувати по роках обсяги капітального ремонту доріг.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині стартував капітальний ремонт доріг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...