App Store Google Play

На Січеславщині ліквідували Облавтодор: траси обслуговуватимуть приватні компанії

15.04.2019 13:00
На Січеславщині ліквідували Облавтодор: траси обслуговуватимуть приватні компанії

Січеславщина стала першим в Україні регіоном, у якому ліквідували Облавтодор. Відтепер усі траси області обслуговуватимуть виключно приватні компанії. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку радника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрія Голика у Facebook.

"Укравтодор. У кожній області цей монстр має дві голови: Служба автомобільних доріг та Облавтодор. Облавтодор - це незмінний її підрядник по їх обслуговуванню. Ямковий ремонт, розмітка, обрізка, узбіччя, прибирання, очищення від снігу тощо. Ми перші в країні одну голову монстру відрубали. Відрубали законно - через торги в ProZorro", - прокоментував Юрій Голик.

Торги на обслуговування трас в області у Службі автомобільних доріг та ДніпроОДА відбулися синхронно, з різницею в один день.

За словами Юрія Голика, ліквідація Облавтодору - важливе явище. Зокрема тому, що в Облавтодорі стара, майже не працююча техніка, яку не оновлювали роками, тут відсутні інвестиції, а на одного фізичного працівника кілька співробітників умовної "бухгалтерії". На саме лише утримання Облавтодору у Січеславській області витрачали 100 мільйонів гривень.

"Облавтодор вже давно в нашій області капітальним ремонтом трас не займався", - додав радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Зазначається, що відповідне рішення збільшить кількість робочих місць, принесе додаткові податки до місцевого бюджету і сприятиме якості ремонту доріг.

У планах - передача всіх трас області від Укравтодору до ОДА з жорстким закріпленням джерел їх фінансування пропорційно протяжності трас в кожній з областей. Це має повністю виключити можливість ручного розподілу грошей між областями і дозволить кожній області планувати по роках обсяги капітального ремонту доріг.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині стартував капітальний ремонт доріг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...