App Store Google Play

На Січеславщині ліквідували Облавтодор: траси обслуговуватимуть приватні компанії

15 Квітня 13:00
На Січеславщині ліквідували Облавтодор: траси обслуговуватимуть приватні компанії

Січеславщина стала першим в Україні регіоном, у якому ліквідували Облавтодор. Відтепер усі траси області обслуговуватимуть виключно приватні компанії. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку радника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрія Голика у Facebook.

"Укравтодор. У кожній області цей монстр має дві голови: Служба автомобільних доріг та Облавтодор. Облавтодор - це незмінний її підрядник по їх обслуговуванню. Ямковий ремонт, розмітка, обрізка, узбіччя, прибирання, очищення від снігу тощо. Ми перші в країні одну голову монстру відрубали. Відрубали законно - через торги в ProZorro", - прокоментував Юрій Голик.

Торги на обслуговування трас в області у Службі автомобільних доріг та ДніпроОДА відбулися синхронно, з різницею в один день.

За словами Юрія Голика, ліквідація Облавтодору - важливе явище. Зокрема тому, що в Облавтодорі стара, майже не працююча техніка, яку не оновлювали роками, тут відсутні інвестиції, а на одного фізичного працівника кілька співробітників умовної "бухгалтерії". На саме лише утримання Облавтодору у Січеславській області витрачали 100 мільйонів гривень.

"Облавтодор вже давно в нашій області капітальним ремонтом трас не займався", - додав радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Зазначається, що відповідне рішення збільшить кількість робочих місць, принесе додаткові податки до місцевого бюджету і сприятиме якості ремонту доріг.

У планах - передача всіх трас області від Укравтодору до ОДА з жорстким закріпленням джерел їх фінансування пропорційно протяжності трас в кожній з областей. Це має повністю виключити можливість ручного розподілу грошей між областями і дозволить кожній області планувати по роках обсяги капітального ремонту доріг.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині стартував капітальний ремонт доріг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...