App Store Google Play

Дніпропетровська ОДА осучаснює 90-річну Апостолівську школу №3

15.04.2019 12:40
Дніпропетровська ОДА осучаснює 90-річну Апостолівську школу №3

Світлий, теплий та сучасний. Про такий заклад мріють учні Апостолівської школи №3. Її найстарішу будівлю звели у далекому 1930-му. Ще два корпуси – у 1972 та 1994 роках. З тих пір – жодного капремонту. Нині заклад реконструює Дніпропетровська облдержадміністрація. Роботи стартували з заміни дахів та вікон. Після повного «перезавантаження» від старої школи залишаться самі згадки. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Діти Дніпропетровщини повинні мати найсучасніші умови для навчання, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Приводимо до ладу і 90-річну школу №3 в Апостоловому. Після завершення реконструкції від колишнього закладу залишиться тільки юридична адреса – решта буде новим і сучасним».

Стара Апостолівська школа №3 багато років буквально пищала про оновлення. Три будівлі різного «віку» поєднують і переходи, і накопичені спільні проблеми. Найболючіша – дахи, що протікають, та геть непридатні вікна. Під час зливи учням на голови капає вода просто зі стелі. У корпусі 1994-го року тонкі стіни не утримують тепла. Тож діти вимушені сидіти на уроках в курточках.

Заклад приводить до ладу Дніпровська ОДА

«Страшенно холодно, тож зігріваємося, як тільки можемо, – поділилася старшокласниця Аліна Пензева. – Впевнена, що в утепленій школі нам буде набагато комфортніше отримувати знання».

Роботи з перевтілення закладу на сучасний тільки-но стартували – відразу в трьох корпусах. Зараз будівельники міняють покрівлі й вікна. У споруді 90-х готовий новий каркас даху. Всі вікна – вже сучасні.

Вже завезли будівельні матеріали

«Я сама навчалася в цій школі. Ми дуже давно чекали на капремонт. Хочеться працювати в сучасних умовах, та й дітям приємніше буде навчатися у теплих затишних кабінетах», – розповіла вчителька Євгенія Бубнова.

У найстарішому корпусі підрядники демонтують покрівлю, встановлюють нові стропила та міняють вікна. А ще – утеплюють горище і підвал. Згодом термомодернізують всі будівлі.

«Школа нарешті матиме гарний зовнішній вигляд. Ми дуже радіємо таким змінам, – поділилася мати учня Дар’я Усарова. – Хочеться, щоб ремонт завершили якнайскоріше, аби діти мали добрі умови для отримання знань. Хіба ж можна нормально навчатися, коли у класах двері не зачиняються, а з вікон дме».

..вже всі вікна нові

Всередині осучаснять класи і коридори, спортивну й актову зали, їдальню. Поруч із бібліотекою облаштують ресурсну кімнату та медіатеку.

«Естетичний презентабельний вигляд закладу – те, про що довгий час мріяли і учні, і вчителі, і батьки. Така масштабна реконструкція нам і не снилася, та завдяки ній матимемо сучасні кабінети з новим обладнанням, тепло і затишок», – підкреслив директор Юрій Кочережко.

Згодом приведуть до ладу і територію закладу. Облаштують дитячий майданчик та альтанки.

..відійдуть у минуле..

«Ми вже закінчуємо навчання і, на жаль, не побачимо всієї краси. Але я сподіваюся, що коли повернуся в рідне місто після навчання, не впізнаю свою школу. У теперішньому вигляді вона залишиться лише в згадках», – сказала одинадцятикласниця Ксенія Котій.

В Апостолівській школі №3 – майже 540 учнів.

Раніше повідомлялося, що у Синельниковому поруч із оновленою школою №7 з'явився сучасний стадіон.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...