App Store Google Play

Під час ворожого обстрілу загинув боєць 93 ОМБр "Холодний яр" на псевдо "Цум"

14 Квітня 12:00
Під час ворожого обстрілу загинув боєць 93 ОМБр "Холодний яр" на псевдо "Цум"

12 квітня під час ворожого обстрілу загинув старший сержант Ігор Ігнатенко на псевдо «Цум». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку 93 ОМБр у Facebook.

Ігор Ігнатенко народився 17 листопада 1963 року у місті Василівка Запорізької області. Коли для української нації настав час виборювати свою свободу у вуличних боях посеред центру столиці проти посіпак кримінального режиму Януковича, пан Ігор не лишився осторонь. Сивочолий, високий і кремезний, чоловік боровся за нашу гідність кривавої зими 2013.

Через свій поважний вік побратими майданівці кликали Ігоря Ігнатенко просто і шанобливо — Батя.

Після втечи президента-зрадника та падіння його режиму для Цума боротьба не закінчилась. Тільки тепер вже ворог прийшов з-за російського кордону. Тож Ігор Ігнатенко, разом з сотнями інших майданівців, просто з епіцентру Революції Гідності відправився на Схід. Боронити свою землю від російських окупантів та їх колаборантів — зрадників України.

Спочатку Батя воював у добровольчому батальйоні «Донбас», потім був бійцем 56-ї окремої мотопіхотної бригади, а у червні 2018 року став до лав холодноярців. Бойовий шлях Ігоря пройшов через Піски, Станицю Луганську, Гранітне, Авдіївку та шахту Бутівку.

"Друг Цум сповна підтвердив репутацію відважних запорізьких козаків. Відрізнявся скромністю, чуйністю, відвагою та впертістю. А загалом Батя був простим і спокійним чолов’ягою", - йдеться у дописі.

У своєму останньому інтерв’ю на питання чому ж чоловік не лишився дома, тоді у 2014 році, Ігор Ігнатенко усміхнувся і відповів: «Ми ж українці і пішли боронити свою землю. Якщо ми не оборонятимемо її, то навіщо було затівати самостійність України і все інше? Батьківщина – є Батьківщина.»

Без батька та чоловіка лишились дружина та двоє дорослих синів.

Раніше повідомлялося, що бійці 93 окремої механізованої бригади Холодний Яр помстилися окупантам за смерть свого побратима Миколи Неживого.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...