App Store Google Play

Міськрада вважає, що тарифи на вивезення сміття у Дніпрі не "захмарні", а "справедливі"

14.04.2019 20:00
Міськрада вважає, що тарифи на вивезення сміття у Дніпрі не "захмарні", а "справедливі"

У Дніпровській міській раді розглянули петицію про вимогу зменшити тарифи Комунального підприємства «Жилсервіс-2» на послуги із вивезення (збирання та перевезення), утилізації або захоронення твердих і великогабаритних побутових відходів. Нещодавно звернення набрало більше необхідної тисячі голосів містян. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сайт Єдиної системи місцевих петицій.

Згідно протоколу, який опублікували на сайті, тарифи на вивезення сміття у міськраді вважають не "захмарними", а "справедливими".  

"Вартість послуг на вивіз побутових відходів у Дніпрі є середньою серед міст мільйонників в Україні. Норма накопичення побутових відходів у місті є найменшою в країні, не змінювалась з 2007 року та не відповідає фактичним показникам. Зменшення тарифів призведе до того, що побутові відходи не будуть вивезені у повному обсязі", - йдеться у повідомленні.

За результатами засідання спеціальної робочої групи її члени вирішили рекомендувати не виносити петицію на сесію міськради.

Нагадаємо, фірма “Дніпрокомунтранс” здійснювала послуги з вивозу твердих побудових відходів у Дніпрі протягом багатьох років. Проте минулої весни міська рада зі скандалом вигнала з ринку приватну компанію, при цьому штучно створивши сміттєвий колапс у місті.

Тепер сміттям у Дніпрі займається комунальне підприємство “Жилсервіс-2” Дніпровської міської ради. З ним влада уклала договір на вісім років. Заступник міського голови Михайло Лисенко переконув, що нове підприємство створювали для того, аби “монополісти” не вимагали збільшувати тарифи. 

Потім, за декілька місяців, міськрада збільшила вартість вивозу сміття у три рази. Якщо раніше дніпряни платили 9 грн з людини, то тепер - від 25 грн.

Окрім того, містяни жаліються, що їм не дають можливості повернутися до попередньої фірми. Адже на сесії міської ради було прийнято рішення - люди, які оформлюють субсидію, повинні обслуговуватися тільки комунальним підприємством, зокрема "Жилсервіс-2", інакше субсидію не отримають.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...