App Store Google Play

У Дніпрі стартувала Антикорупційна школа

13 Квітня 11:15
У Дніпрі стартувала Антикорупційна школа

Сьогодні, 13 квітня, у Дніпрі стартувала перша в місті "Антикорупційна школа: Дніпро". Участь у навчанні беруть 30 студентів та активістів, передає Дніпроград. 

Автори проекту зазначають, що корупція в Україні - одна з найважливіших проблем, яка не дає нашій Державі якісно розвиватися. На сьогодні це негативне явище пустило коріння у всі сфери життя українців. І формує сприйняття громадян до корупції, як до чогось буденного та нормального.

"Ми маємо розуміти, як свідомі громадяни, що не маємо права бути толерантними до корупції. Тому вирішили започаткувати у місті таку школу, де навчимо небайдужих громадян інструментам, які допоможуть виявляти явища корупції та боротись з нею. До участі запросили студентів та молодь, адже вони - рушійна сила будь-якого суспільства. Участь у навчанні була на конкурсній основі. Заявок подали більше 60 осіб, ми обрали з них 30", - розповів Владислав Мельничук. 

Антикорупційний тренінг дводенний. На ньому розкажуть та покажуть, як працювати з ProZorro, Clarity Project, деклараціями та відкритими реєстрами. Також провідні журналісти "Бігус.інфо" та "Слідство.інфо" поділяться секретами та лайфхаками успішних журналістських розслідувань. Вітальне та напутнє слово передав заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Макс Нефьодов. 

"Нам з вами, як платникам податків, має бути не байдуже, як наші кошти витрачаються. Ми маємо якісно та систематично моніторити закупівлі. Якщо громадянам байдуже і сподіватися на совісність тих чи інших чиновників - дуже наівно. Тому ваша робота сьогодні дуже важлива і я сподіваюся, що цей тренінг допоможе вам користуватися тими інструментами, які є справді корисними у наш час", - зазначив Макс Нефьодов.

Нагадаємо, після проходження тренінгу учасники школи проведуть власні розслідування та матимуть змогу стажуватися в антикорупційних організаціях. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...