App Store Google Play

У Дніпрі стартувала Антикорупційна школа

13 Квітня 11:15
У Дніпрі стартувала Антикорупційна школа

Сьогодні, 13 квітня, у Дніпрі стартувала перша в місті "Антикорупційна школа: Дніпро". Участь у навчанні беруть 30 студентів та активістів, передає Дніпроград. 

Автори проекту зазначають, що корупція в Україні - одна з найважливіших проблем, яка не дає нашій Державі якісно розвиватися. На сьогодні це негативне явище пустило коріння у всі сфери життя українців. І формує сприйняття громадян до корупції, як до чогось буденного та нормального.

"Ми маємо розуміти, як свідомі громадяни, що не маємо права бути толерантними до корупції. Тому вирішили започаткувати у місті таку школу, де навчимо небайдужих громадян інструментам, які допоможуть виявляти явища корупції та боротись з нею. До участі запросили студентів та молодь, адже вони - рушійна сила будь-якого суспільства. Участь у навчанні була на конкурсній основі. Заявок подали більше 60 осіб, ми обрали з них 30", - розповів Владислав Мельничук. 

Антикорупційний тренінг дводенний. На ньому розкажуть та покажуть, як працювати з ProZorro, Clarity Project, деклараціями та відкритими реєстрами. Також провідні журналісти "Бігус.інфо" та "Слідство.інфо" поділяться секретами та лайфхаками успішних журналістських розслідувань. Вітальне та напутнє слово передав заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Макс Нефьодов. 

"Нам з вами, як платникам податків, має бути не байдуже, як наші кошти витрачаються. Ми маємо якісно та систематично моніторити закупівлі. Якщо громадянам байдуже і сподіватися на совісність тих чи інших чиновників - дуже наівно. Тому ваша робота сьогодні дуже важлива і я сподіваюся, що цей тренінг допоможе вам користуватися тими інструментами, які є справді корисними у наш час", - зазначив Макс Нефьодов.

Нагадаємо, після проходження тренінгу учасники школи проведуть власні розслідування та матимуть змогу стажуватися в антикорупційних організаціях. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...