App Store Google Play

У Дніпрі стартувала Антикорупційна школа

13.04.2019 11:15
У Дніпрі стартувала Антикорупційна школа

Сьогодні, 13 квітня, у Дніпрі стартувала перша в місті "Антикорупційна школа: Дніпро". Участь у навчанні беруть 30 студентів та активістів, передає Дніпроград. 

Автори проекту зазначають, що корупція в Україні - одна з найважливіших проблем, яка не дає нашій Державі якісно розвиватися. На сьогодні це негативне явище пустило коріння у всі сфери життя українців. І формує сприйняття громадян до корупції, як до чогось буденного та нормального.

"Ми маємо розуміти, як свідомі громадяни, що не маємо права бути толерантними до корупції. Тому вирішили започаткувати у місті таку школу, де навчимо небайдужих громадян інструментам, які допоможуть виявляти явища корупції та боротись з нею. До участі запросили студентів та молодь, адже вони - рушійна сила будь-якого суспільства. Участь у навчанні була на конкурсній основі. Заявок подали більше 60 осіб, ми обрали з них 30", - розповів Владислав Мельничук. 

Антикорупційний тренінг дводенний. На ньому розкажуть та покажуть, як працювати з ProZorro, Clarity Project, деклараціями та відкритими реєстрами. Також провідні журналісти "Бігус.інфо" та "Слідство.інфо" поділяться секретами та лайфхаками успішних журналістських розслідувань. Вітальне та напутнє слово передав заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Макс Нефьодов. 

"Нам з вами, як платникам податків, має бути не байдуже, як наші кошти витрачаються. Ми маємо якісно та систематично моніторити закупівлі. Якщо громадянам байдуже і сподіватися на совісність тих чи інших чиновників - дуже наівно. Тому ваша робота сьогодні дуже важлива і я сподіваюся, що цей тренінг допоможе вам користуватися тими інструментами, які є справді корисними у наш час", - зазначив Макс Нефьодов.

Нагадаємо, після проходження тренінгу учасники школи проведуть власні розслідування та матимуть змогу стажуватися в антикорупційних організаціях. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...