App Store Google Play

У Дніпрі стартувала Антикорупційна школа

13 Квітня 11:15
У Дніпрі стартувала Антикорупційна школа

Сьогодні, 13 квітня, у Дніпрі стартувала перша в місті "Антикорупційна школа: Дніпро". Участь у навчанні беруть 30 студентів та активістів, передає Дніпроград. 

Автори проекту зазначають, що корупція в Україні - одна з найважливіших проблем, яка не дає нашій Державі якісно розвиватися. На сьогодні це негативне явище пустило коріння у всі сфери життя українців. І формує сприйняття громадян до корупції, як до чогось буденного та нормального.

"Ми маємо розуміти, як свідомі громадяни, що не маємо права бути толерантними до корупції. Тому вирішили започаткувати у місті таку школу, де навчимо небайдужих громадян інструментам, які допоможуть виявляти явища корупції та боротись з нею. До участі запросили студентів та молодь, адже вони - рушійна сила будь-якого суспільства. Участь у навчанні була на конкурсній основі. Заявок подали більше 60 осіб, ми обрали з них 30", - розповів Владислав Мельничук. 

Антикорупційний тренінг дводенний. На ньому розкажуть та покажуть, як працювати з ProZorro, Clarity Project, деклараціями та відкритими реєстрами. Також провідні журналісти "Бігус.інфо" та "Слідство.інфо" поділяться секретами та лайфхаками успішних журналістських розслідувань. Вітальне та напутнє слово передав заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Макс Нефьодов. 

"Нам з вами, як платникам податків, має бути не байдуже, як наші кошти витрачаються. Ми маємо якісно та систематично моніторити закупівлі. Якщо громадянам байдуже і сподіватися на совісність тих чи інших чиновників - дуже наівно. Тому ваша робота сьогодні дуже важлива і я сподіваюся, що цей тренінг допоможе вам користуватися тими інструментами, які є справді корисними у наш час", - зазначив Макс Нефьодов.

Нагадаємо, після проходження тренінгу учасники школи проведуть власні розслідування та матимуть змогу стажуватися в антикорупційних організаціях. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...