App Store Google Play

Кандидатське змагання антирейтингів

13.04.2019 10:30
Кандидатське змагання антирейтингів

Вибори в Україні – це практично завжди боротьба антирейтингів і в цьому сенсі діючий президент усю дорогу лідирує з колосальним відривом. Дбайливо виплеканий антирейтинг Порошенка незмінно проізводить на соціологів потрясающе впечатлєніє і вчора вони дружно винесли вердикт – пан Порошенко вибори програє. Після чого у табір до пана Зеленського галдящей гурьбой і поодинці повалили перебежчики й приспособлєнци, усякого роду “мсьє Бонасьє”, які з криком “галантєрейщик і кардінал – ето сіла!” начали пропонувати ще далеко не президенту Зеленському свої люб’язні послуги.

Втім, українці тим і прекрасні, що не раз і не два ставили соціологів, політологів та іншу подібну публіку в глупе положення. Яке їх, впрочем, ніколи не смущало і вони тут же оговтувалися, міняли прогнози й продовжували з умним виглядом розказувати діаметрально протилежне тому, що утверждали ще вчора. З тим, аби завтра так само різко змінити показанія і заявити “Так і мало буть, ми про це давно казали”.

Таким образом, в Україні ніколи не слід раньше времені кричати “гоп” і пан Порошенко совершенно напрасно так гордиться своїм антирейтингом, полагая, що він для конкурентів недосяжний. Єсть мнєніє, що протягом цієї виборчої кампанії його антирейтинг серйозно пострадав, а за деякими ознаками іще вполнє може понести весьма существенний урон. Чому в немалій степені способствує і винахідлива та активна ізбіратєльна кампанія його конкурентів.

Наприклад, його противник, пан Зеленський, який увійшов у передвиборчу гонку з практично нульовим антирейтингом, вже зі старту почав набирать обороти і зараз уже може похвалитися вполнє ощутімим, а головне – своїм рідним, можна сказать, трудовим антирейтингом. Якому ще, звісно, далеко до антирейтингу Порошенка, бо Порошенко все-таки атлет із весьма солідним стажем. Однако на боці Зеленського його молодий задор і необузданий креатив його молодої команди.

Так, минулого тижня молода команда Зеленського завдала по бережно хранимому антирейтингу Порошенка потужний удар, коли хіхікаючи висунула креативну ідею заставить Пороха здать аналізи. Щоб доказать, що Порох не лише барига, але й галімий алкаш. Но Порох повів себе несподівано нагло й не щадя свого антирейтингу предприняв по противникові свірепий контрудар, який поставив перед громадськістю питання – а може то пан Зеленський галімий наркоман? Антирейтинг Зеленського гарненько підріс, антирейтинг Пороха зменшився, розрив нєсколько сократився.

Потом ми бачили довгі й виснажливі гонки Пороха за Зеленським, коли Порох бузуспешно, тєряя драгоценні відсотки свого антирейтингу, намагався викликати противника на дуель. Но Зеленський каждий раз спасався бегством, поступово нарощуючи свій і без того вже чималенький антирейтинг. І все ж таки до вчорашнього ранку антирейтинг Зеленського був ще явно недостаточний, аби дати йому право щитаться солідним в Україні політиком. І тут йому прийшла на допомогу ветеран української політики Юлія Володимирівна, котора обладає одним із найбільших у нашій країні, а головне стабільних антирейтингів. Вона по-материнськи чуйно відгукнулася про Зеленського, натякаючи, що всігда готова прийти на допомогу молодому колезі, а для хорошої людини їй свого бережно хранимого антирейтингу совершенно не жаль.

На цьому вчорашній день не закінчився, над вечір своє безкінечне коварство знову несподівано проявив Порох. Який нещадно розходуючи свій антирейтинг, зайшов з тилу та стремітєльно увірвався в стан врага. На вражеському телеканалі якраз ішов прямий ефір, на якому скушні люди нудно переливали шось з пустого в порожнє, аж тут сверкая глазами вривається Порох “Шо? Не ожидали?”. Дальше відбулася коротка, но брутальна сцена ізбієнія младєнцев, апогеєм якої стала епічна розмова між Порохом та Зеленським. В ході якої молодий претендент завдав по антирейтингу Порошенка черговий подужний удар і водночас набрав до свого власного антирейтингу так недостающі йому бали і очки. Слухаючи Зеленського многі телеглядачі мимоволі призадумалися, а наркологи понімающе перезирнулися.

Соцмережі зреагували на безчинства Пороха в телестудії смешанним гулом, громадяни, які вже почистили зуби і в піжамах готувалися до сну рішуче взяли до рук свої дівайсти. Та висказалися в тому дусі, що “Не знаю який він барига, но то шо боєц – то точно”. Більш показовою, втім, є реакція групи телеглядачів із фракції “мсьє Бонасьє”, яки предприняли було попитку виставить Зеленського в благоприятному світлі, но попитки були настільки жалкі, що краще би вони цього не робили. На ранок деякі галантерейщики, явно після бессонної ночі, стомлено понаписували, що до виборів вибори коментірувать не будуть. Ну, це ми ще побачим.

Таким образом, на сьогоднішній день ми наблюдаємо стремітєльно зростаючий антирейтинг пана Зеленського і головна інтрига тєкущого момента – чи зуміє він наздогнати антирейтинг Порошенка. Розрив чималий, шансів у Зеленського мало – крутять носами одні політологи, а інші рекомендують обратить вніманіє на динаміку зростання антирейтингу Зеленського і його безудержний креатив. І що до виборів іще більше тижня, а Порох свій ніжно виплеканий роками антирейтинг вже совершенно не шкодує і безжально його спалює. Отже до дня голосування антирейтинги двох кандидатів цілком можуть бути вполнє сопоставимі.

От у чому неупереджені оглядачі сходяться, так це в тому, що у разі якщо пан Зеленський не зуміє здолати потужний антирейтинг Порошенка і таки візьме до рук булаву, то одразу ж стане обладатєлєм найбільшого антирейтингу в країні. Бо згідно з установленими ще в сиву давнину в Україні правилами кожен новообраний президент отримує від громадян бонус – у день інавгурації його антирейтинг автоматично подвоюється.

До того ж пан Зеленський, завдяки креативним зусиллям своєї молодої команди ще задовго до голосування був удостоєн лунким, хоч і не дуже милозвучним, позивним. А подібне не удавалося ще жодному кандидату. Що в сукупності відкриє перед паном Зеленським широкий шлях для встановлення іще одного національного рекорду – скоротєчність президентства. Попередній рекорд, як ми пам’ятаємо, 2 роки 7 місяців, належить першому президенту пану Кравчуку. На другому місці з результатом 3 роки і 363 дні, пан Янукович. Позивний якого був усе ж таки милозвучніший. Отже в пана Зеленського є всі шанси впевнено вирватися вперед і окончатєльно опозорити пана Януковича, відібравши від нього навіть це спортивне досягнення. А може навіть поборотися за перше місце з самим Кравчуком.

Втім, так далеко забігати не будемо, українці таки вміють немилосердно й до останнього моменту тримати інтригу. На чому скоро непогано зароблять карпатські санаторії, куди після виборів ожидається прибуття великих груп соціологів та політологів, нуждающихся в ізлєченії їхньої вкінець розшатаної нервової системи. Де вони вгамувавшись у тихім шелесті трав й щебетанні дібров припинять хоча б на якийсь час морочити нам голови.

Зберігаємо бадьорий бойовий дух, тримаємо кулаки за Олега Сенцова і всіх полонених, та спокійно і вперто допомагаємо Армії і Флоту України.

І слєдім, щоб віздє був порядок! А не то, шо січас

Facebook автора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...