App Store Google Play

Дніпрян запрошують на благодійні тренування

13.04.2019 13:00
Дніпрян запрошують на благодійні тренування

27 квітня у Дніпрі відбудеться спортивно-благодійний захід «Open Sport Day», на якому дніпряни зможуть взяти участь у тренуваннях з боксу, фітнесу, йоги, навчитися надавати першу медичну допомогу. Про це під час прес-конференції у медіа-центрі Відкритого розповіли організатори акції, передає Дніпроград.

О 11:00 на площі перед ДніпроОДА розпочнеться «Open Sport Day» - це благодійні тренування, участь у яких можуть взяти усі охочі. 

"У програмі - пробіжка 2,5 кілометри, бокс, йога, фітнес. Після спортивного змагання кожен зможе отримати нові навички. Головне — у нас не буде переможців та переможених, кожен для себе сам переміг", - наголосив засновник проекту Микита Васецький.

Головна мета заходу — допомога онкохворим дітям. Після змагань дніпряни можуть пожертвувати будь-яку суму для малечі. Начальник служби інтенсивної терапії та гематології в Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні Наталя Дементьєва розповідає, щоденно на лікуванні в Центрі знаходиться близько 40 дітей.

"У нас є різні відділи з пацієнтами, які мають злоякісні захворювання системи крові, а також в нас є відділи реконструктивної хірургії та онкології, де отримують допомогу діти з іншими пухлинами. За останні 5-7 років спостерігається приріст онкохворих. Таких випадків стало більше, до 15-16 випадків на 100 000 дітей. У нашій області за останні 2 роки реєструвалося близько 80 дітей з такими захворюваннями", - розповіла Наталя Дементьєва. 

Також лікарка зазначила, що характерними для дитячого віку є пухлини нирок, м’язів, кісток, печінки та рогівки ока. Важливо те, що немає таких пухлин, які можна виявити візуально, діагностуються  вони, коли досягають великих розмірів.

"На лікування дітей необхідно безліч препаратів для хіміотерапії, але їх використання допомагає лікарю вирвати дитину із рук смерті. Крім того, необхідні різні побутові дрібниці, засоби гігієни", - додала Дементьєва.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...