App Store Google Play

У Синельниковому поруч із оновленою школою №7 з'явився сучасний стадіон

12.04.2019 13:00
У Синельниковому поруч із оновленою школою №7 з'явився сучасний стадіон

Замість примітивного футбольного поля з травою та камінням – професійні майданчики із якісним покриттям. У Синельниковому поруч із оновленою школою №7 побудували сучасний стадіон. Такий спортивний простір  - єдиний в усьому місті. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Маємо зробити усе, аби діти Дніпропетровщини могли навчатися та розвивати свої таланти в сучасних умовах. Адже саме молодь – наше майбутнє. Нині для хлопців та дівчат області створюємо спортивно-освітні комплекси. Реконструюємо школи, а поруч – оновлюємо стадіони. Професійні умови для занять спортом вже отримали мешканці Синельникового», - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

На новому стадіоні - футбольне поле зі штучним покриттям, поле для гандболу та міні-футболу, баскетбольний, волейбольний та гімнастичний майданчики. А ще – смуга перешкод та воркаут-зона. Вперше у спортсменів Синельникового з’явилися чотири професійні бігові доріжки, яма для стрибків у довжину, 110-метрова ділянка для бігу з бар’єрами.

 Такий спортивний простір – єдиний в усьому місті

За словами директора місцевої дитячо-юнацької спортивної школи Олександра Родзіна – від бажаючих тренуватися на новому полі нема відбою. З ранку до вечора сюди приходять займатися і діти, і дорослі з навколишніх районів міста.

«Серед місцевих мешканців поява стадіону викликала фурор. Вже черга виросла із тих, хто хоче тут пограти, хоч бери і графік відвідувань складай, - сміється директор Олександр Родзін. - Такого сучасного спортивного простору, як зараз, місто Синельникове чекало не одне десятиліття. Впевнений – завдяки новому майданчику синельниківський футбол зробить прорив».

 Для глядачів обладнали трибуни

На стадіоні вже тренуються учні школи №7 та вихованці місцевої ДЮСШ. Діти в один голос кажуть – у те, що старенький спортивний майданчик настільки зміниться, навіть не вірили.

«Ми не уявляли, що колись у нас буде такий сучасний стадіон.  Раніше ми не могли нормально бігати на фізкультурі, бо доріжки були нерівні. А зараз це просто радість – займатися у таких умовах. Коли тренуєшся, навіть не помічаєш навантаження», - сказала учениця 11 класу школи №7 Анна Цупар.

ділянки для стрибків у довжину,..

Тепер на новому стадіоні проводитимуть обласні змагання та тренуватимуть майбутніх чемпіонів.

«Нове поле – це дуже круто. Покриття – рівне та м’яке, грати тепер набагато комфортніше. Зручно віддавати передачі, м’яч не заплутується у траві, як було раніше, - розповів учень 10 класу школи №7 Владислав Гонтар. -Я мешкаю недалеко, тож тепер у будь-який момент можу прийти сюди та побігати. Помітив, що вже набагато більше людей стали займатися спортом. Ввечері проходиш повз стадіон – а тут і діти, і дорослі тренуються».

 На новому стадіоні проводитимуть обласні спортивні змагання та тренуватимуть майбутніх чемпіонів

Поруч зі стадіоном завершують реконструкцію школи №7. В закладі – майже 400 учнів.

Раніше повідомлялося, що у Миколаївці Дніпровського району реконструюють дитсадок на 70 малюків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...