App Store Google Play

Стало відомо, хто увійшов до складу окружних виборчих комісій Дніпра

12 Квітня 15:40
Стало відомо, хто увійшов до складу окружних виборчих комісій Дніпра

Центральна виборча комісія сформувала склад 199 окружних виборчих комісій для організації і проведення повторного голосування на виборах Президента України, які відбудуться 21 квітня 2019 року, передає Дніпроград.

За даними Громадянської мережі "ОПОРА", Петро Порошенко подав максимально можливу кількість кандидатур (по 7 осіб) до складу всіх 199 окружних виборчих комісій. Таким чином його представництво в складі ОВК налічує 1 393 особи. Володимир Зеленський також майже повністю використав свою квоту, делегувавши 1 379 кандидатур до складу 197 ОВК. Жодного представника Володимира Зеленського немає в складі двох окружних виборчих комісій (№57 і №58) з центром у м. Маріуполь. Ці комісії відповідно до визначеної законодавством процедури були доукомлектовані за поданням голови ЦВК.  

Керівні посади між двома кандидатами розподілили пропорційно. У результаті Володимир Зеленський отримав у складі ОВК 99 посад голів комісій і 98 посад секретарів комісій. Петро Порошенко – 100 посад голів комісій і 99 посад секретарів. Двоє осіб, які стали секретарями комісій, були внесені за поданням голови ЦВК.  

Петро Порошенко подав до складу новосформованих ОВК 82% осіб, які вже працювали в окружних комісіях для проведення першого туру голосування. З них 15% делеговані до складу попередніх ОВК самим Петром Порошенком, а решта представляли інших кандидатів. Зокрема, Юлію Литвиненко, Володимира Петрова, Василя Журавльова, Юрія Тимошенка, Романа Насірова, Сергія Капліна та Олександра Мороза.

54% кандидатур, поданих ОВК Володимиром Зеленським, також працювали в окружних виборчих комісіях напередодні проведення так званого першого туру голосування. З них 21% входили до складу ОВК за поданням самого Володимира Зеленського, а решта представляла інших кандидатів. Порівняно з Петром Порошенком, кількість кандидатів у Президенти, від яких члени ОВК «перейшли» до Володимира Зеленського, є більшою, однак частка таких осіб від кожного з них є незначною. Зокрема 44 особи (6%) раніше входили до складу ОВК за поданням Миколи Габера, 43 особи (6%) – Олега Ляшка, по 40 осіб (5%) – Анатолія Гриценка і Олександра Шевченка, 34 особи (5%) – Юлії Тимошенко, 29 осіб (4%) – Сергія Тарути.  

"Масштаб і спосіб переходів членів виборчих комісій раніше поданих одними кандидатами до інших кандидатів з одного боку увиразнює проблему так званих технічних кандидатів, з іншого – може свідчити про рівень взаємодії та координації зусиль між окремими кандидатами", - зазначили довгострокові спостерігачі ОПОРИ.

Раніше повідомлялося, що ЦВК оголосила про проведення другого туру.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...