App Store Google Play

Спецоперація "Пірати": порушників авторського права очікує покарання

12.04.2019 18:30
Спецоперація "Пірати": порушників авторського права очікує покарання

Підрозділи кіберполіції розпочали спецоперацію з протидії порушенням у сфері авторського права під умовною назвою "Пірати". Попередньо правоохоронці провели моніторинг інтернет-простору, аби виявити юридичних та фізичних осіб, які розміщують на ресурсах протиправний контент. Про це сьогодні, 12 квітня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" повідомив заступник начальника відділу Кіберполіції у Дніпропетровській області Андрій Авер'янов, передає Дніпроград.

Дві основні мети спецоперації - виявлення, припинення та профілактика, по-перше, правопорушень у сфері авторського права, а по-друге, несанкціонованих втручань в роботу електронно обчислювальних машин та автоматизованих систем.

"Треба відзначити, що не завжди корисно для користувача використовувати саме протиправний контент. Адже наповнення даних ресурсів завжди містить у собі шкідливе програмне забезпечення. При завантаженні фільму або перегляду онлайн воно запрошує встановити додаткові додатки, після яких на комп'ютері можуть виникнути проблеми з технікою, інтернетом тощо", - прокоментував Андрій Авер'янов.

Зазначимо, що правоохоронці мають право порушити кримінальну справу, але лише при отриманні від правовласника відповідної заяви, а також при наявності документів, що підтверджують право на власність контенту, який незаконно демонструється в інтернеті. Для цього у кіберполіції заздалегідь отримали вищезазначені заяви від правовласників.

Для ефективної протидії піратству у Нацполіції також розглядають відкрите державно-приватне співробітництво з представниками бізнесу та громадськості.

За порушення у сфері авторських прав передбачена кримінальна відповідальність - від трьох до шести років позбавлення волі. В якості додаткового покарання суд може призначити виплату завданих матеріальних збитків.

Спецоперація триватиме до 6 травня.

Раніше повідомлялося, що за піратський онлайн-кінотеатр дніпрянину загрожує шість років тюрми.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...