App Store Google Play

Представники громади Верхньодніпровська ведуть боротьбу з місцевим підприємством, яке ігнорує екологічні норми

12.04.2019 11:00
Представники громади Верхньодніпровська ведуть боротьбу з місцевим підприємством, яке ігнорує екологічні норми

Виробництво верхньодніпровського хлібзаводу негативно впливає на екологічний стан міста, через що представники громади ведуть з підприємством боротьбу і вимагають дотримання екологічних норм. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку голови Верхньодніпровської районної ради Артема Кравченка.

Так нещодавно після досліджень стоків ПАТ "Верхньодніпровськхліб" місцевий водоканал розірвав з підприємством угоду про водовідведення. Результат досліджень показав, що стоки не відповідають жодним нормам. Не зважаючи на це, протягом останнього місяця продовжують надходити скарги щодо діяльності підприємства.

10 квітня до Верхньодніпрвоська на запрошення Артема Кравченка завітали обласні екологи та виміряли стан повітря навколо хлібзаводу.

"Перші проби показали на моніторі перевищення деяких показників майже в чотири рази. Щоб не бути голослівним, днями ми обов’язково опублікуємо їх висновки, які отримаємо від них уже найближчим часом. Друга - це те, що я побачив там (біля хлібозаводу, де був порив каналізації): працівники міського водоканалу відкачували промислові стоки таємничого підприємства з ями (2*3 м — 5–6 куб.м), яка утворилася внаслідок пориву труби між підприємством і трубою міськводоканалу, і потихеньку, протягом двох тижнів, заповнювалася нечистотами не побутового, а промислового виробництва", - зауважив Кравченко.

Після цього голова райради вирушив до обласної екоінспекції, з якою вдалося зустрітися лише після візиту журналістів та поліції.

"Як і обіцяв, сьогодні ми  районні та міські депутати, приїхали до Екологічної інспекції області в складі десяти осіб.

Однак зустрітися вранці з нами відмовились, чекали до 14.00, до того моменту, як приїхали 34 канал та поліція! Тоді з нами все ж таки вирішили поспілкуватись. До нас вийшов заступник керівника, сказав про те, що може вони чогось не бачили, що це підприємство в них у розробці, що вони на боці громади. Хочеться вірити їм, але ж — 7 місяців роботи підприємства! Пообіцяли найближчим часом проінформувати про результати", - повідомив Артем Кравченко.

Таким чином, у найближчий час будуть опубліковані додаткові дані щодо дотримання підприємством екологічних норм. А поки боротьба за належні умови життя в Верхньодніпровську триває.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...