App Store Google Play

Представники громади Верхньодніпровська ведуть боротьбу з місцевим підприємством, яке ігнорує екологічні норми

12 Квітня 11:00
Представники громади Верхньодніпровська ведуть боротьбу з місцевим підприємством, яке ігнорує екологічні норми

Виробництво верхньодніпровського хлібзаводу негативно впливає на екологічний стан міста, через що представники громади ведуть з підприємством боротьбу і вимагають дотримання екологічних норм. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку голови Верхньодніпровської районної ради Артема Кравченка.

Так нещодавно після досліджень стоків ПАТ "Верхньодніпровськхліб" місцевий водоканал розірвав з підприємством угоду про водовідведення. Результат досліджень показав, що стоки не відповідають жодним нормам. Не зважаючи на це, протягом останнього місяця продовжують надходити скарги щодо діяльності підприємства.

10 квітня до Верхньодніпрвоська на запрошення Артема Кравченка завітали обласні екологи та виміряли стан повітря навколо хлібзаводу.

"Перші проби показали на моніторі перевищення деяких показників майже в чотири рази. Щоб не бути голослівним, днями ми обов’язково опублікуємо їх висновки, які отримаємо від них уже найближчим часом. Друга - це те, що я побачив там (біля хлібозаводу, де був порив каналізації): працівники міського водоканалу відкачували промислові стоки таємничого підприємства з ями (2*3 м — 5–6 куб.м), яка утворилася внаслідок пориву труби між підприємством і трубою міськводоканалу, і потихеньку, протягом двох тижнів, заповнювалася нечистотами не побутового, а промислового виробництва", - зауважив Кравченко.

Після цього голова райради вирушив до обласної екоінспекції, з якою вдалося зустрітися лише після візиту журналістів та поліції.

"Як і обіцяв, сьогодні ми  районні та міські депутати, приїхали до Екологічної інспекції області в складі десяти осіб.

Однак зустрітися вранці з нами відмовились, чекали до 14.00, до того моменту, як приїхали 34 канал та поліція! Тоді з нами все ж таки вирішили поспілкуватись. До нас вийшов заступник керівника, сказав про те, що може вони чогось не бачили, що це підприємство в них у розробці, що вони на боці громади. Хочеться вірити їм, але ж — 7 місяців роботи підприємства! Пообіцяли найближчим часом проінформувати про результати", - повідомив Артем Кравченко.

Таким чином, у найближчий час будуть опубліковані додаткові дані щодо дотримання підприємством екологічних норм. А поки боротьба за належні умови життя в Верхньодніпровську триває.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...