App Store Google Play

Представники громади Верхньодніпровська ведуть боротьбу з місцевим підприємством, яке ігнорує екологічні норми

12.04.2019 11:00
Представники громади Верхньодніпровська ведуть боротьбу з місцевим підприємством, яке ігнорує екологічні норми

Виробництво верхньодніпровського хлібзаводу негативно впливає на екологічний стан міста, через що представники громади ведуть з підприємством боротьбу і вимагають дотримання екологічних норм. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку голови Верхньодніпровської районної ради Артема Кравченка.

Так нещодавно після досліджень стоків ПАТ "Верхньодніпровськхліб" місцевий водоканал розірвав з підприємством угоду про водовідведення. Результат досліджень показав, що стоки не відповідають жодним нормам. Не зважаючи на це, протягом останнього місяця продовжують надходити скарги щодо діяльності підприємства.

10 квітня до Верхньодніпрвоська на запрошення Артема Кравченка завітали обласні екологи та виміряли стан повітря навколо хлібзаводу.

"Перші проби показали на моніторі перевищення деяких показників майже в чотири рази. Щоб не бути голослівним, днями ми обов’язково опублікуємо їх висновки, які отримаємо від них уже найближчим часом. Друга - це те, що я побачив там (біля хлібозаводу, де був порив каналізації): працівники міського водоканалу відкачували промислові стоки таємничого підприємства з ями (2*3 м — 5–6 куб.м), яка утворилася внаслідок пориву труби між підприємством і трубою міськводоканалу, і потихеньку, протягом двох тижнів, заповнювалася нечистотами не побутового, а промислового виробництва", - зауважив Кравченко.

Після цього голова райради вирушив до обласної екоінспекції, з якою вдалося зустрітися лише після візиту журналістів та поліції.

"Як і обіцяв, сьогодні ми  районні та міські депутати, приїхали до Екологічної інспекції області в складі десяти осіб.

Однак зустрітися вранці з нами відмовились, чекали до 14.00, до того моменту, як приїхали 34 канал та поліція! Тоді з нами все ж таки вирішили поспілкуватись. До нас вийшов заступник керівника, сказав про те, що може вони чогось не бачили, що це підприємство в них у розробці, що вони на боці громади. Хочеться вірити їм, але ж — 7 місяців роботи підприємства! Пообіцяли найближчим часом проінформувати про результати", - повідомив Артем Кравченко.

Таким чином, у найближчий час будуть опубліковані додаткові дані щодо дотримання підприємством екологічних норм. А поки боротьба за належні умови життя в Верхньодніпровську триває.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...