App Store Google Play

Міськрада віддає мільйонні тендери фірмам, власниця яких нещодавно шукала роботу в інтернеті

12 Квітня 12:40
Міськрада віддає мільйонні тендери фірмам, власниця яких нещодавно шукала роботу в інтернеті

Дніпровська міська рада віддає мільйони бюджетних коштів компаніям, які належать жінці, що шукала заробіток через мережу інтернет. Про це пише Бюро.ЮА, передає Дніпроград.

Так, 12, 22 і 28 березня 2019 року Департамент житлового господарства Дніпровського міськради уклав з ТОВ «Укрпромтехнадзор» сім договорів на надання послуг технагляду за капремонтом дахів багатоквартирних будинків на загальну суму 220 832,71 гривень.

ТОВ було створено півроку тому, 4 вересня 2018 року, зі статутним капіталом 35 тисяч гривень. Єдиним видом діяльності за КВЕД фірми є «діяльність у сфері архітектури». Адреса реєстрації - офіс 301 по вул.Центральна, 2/4 в Дніпрі. Засновником і керівником з моменту заснування виступає 27-річна Дарина Симеон, прописана в Луганській області.

26 вересня 2014 року вищевказана Дарина Симеон опублікувала на Work.ua резюме. Нинішній одержувач підрядів Департаменту житлового господарства, а на той період - новоспечений випускник філологічного факультету ЛНУ ім.Т.Шевченка, шукала роботу секретарем за 2 500 гривень в Дніпрі. Досвід роботи у Симеон був, власне, як і личить студентці, небагатий: 7 місяців роботи оператором ПК в охоронній структурі і 2 місяці роботи адміністратором в фітнес-центрі.

Однак вже заш рік Дарина Симеон з таким не дуже конкурентоспроможним резюме стає засновником, керівником і бухгалтером ТОВ «Дніпробудстрой». Основний вид діяльності за КВЕД останнього - «будівництво житлових і нежитлових будівель», допоміжні - «монтаж систем водопостачання, опалення та кондіціоніров повітря» і «неспеціалізована оптова торгівля».

За даними аналітичної платформи YouControl, початковий внесок Симеон в статутний капітал фірми склав 7 тисяч гривень, але через півроку внесок склав уже 600 тисяч гривень. Звідки взялися такі гроші у недавньої випускниці філфаку? Що такого вона встигла зробити за півроку як керівник ТОВ?

За інформацією YouControl, станом на 1 березня 2019 року фірма мала податковий борг в розмірі майже 5 мільйонів гривень.

З 14 лютого 2017 року ТОВ знаходиться в стані припинення. За місяць до цього (збіг?) Тернопільськими правоохоронцями було відкрито кримінальне провадження, в якому «Дніпробудстрой» було одним з фігурантів. Про це стало відомо з ухвали Тернопільського міськрайонного суду від 13 березня 2017 року, яким слідству було надано доступ до бухгалтерських документів «Дніпробудстрой».

У листопаді 2016 року - січні 2017 року ТОВ «Інвос Сервіс», як значиться з посиланням на клопотання слідства в ухвалі суду, «реалізовувало товари, відмінні від придбаних, що вплинуло на ухилення від сплати податків іншими суб'єктами господарювання на суму понад 9 мільйонів гривень» 

«Інвос Сервіс» реалізувало для ТОВ «Будівельна Компанія« Елізіум» будівельні матеріли і надало ряд послуг на суму 2,18 мільйона гривень. «Елізіум», в свою чергу, реалізувало товарно-матеріальні цінності на суму 2,6 мільйона гривень нашому ТОВ «Дніпробудстрой».

Вже в увалі київського суду «Дніпробудстрой» згадується в зв'язці з фірмою зі сфери впливу бізнесменів братів Дубинських «Аліас-Компані» (в травні 2017 року даному виробництві на рахунки «Аліас-Компані» і «Дніпробудстрой» було накладено арешт). А у визначенні того ж суду від 18 липня 2017 року (у тому ж кримінальному провадженні) міститься інформація про юридичних осіб, з якими ТОВ «Дніпробудстрой» мало фінансово-господарські відносини з квітня по грудень 2016 року. Серед них - маса КП Дніпровської міськради.

Фігурував «Дніпробудстрой» і в кримінальному провадженні, що розслідується з 2017 року дніпровськими податківцями. У визначенні Бабушкінського райсуду Дніпра від 6 жовтня 2017 року підкреслено, що ТОВ «Дніпробудстрой» вдавалося до послуг фіктивних підприємств, створеним спеціально для надання послуг з конвертації грошових коштів. У зв'язці з «Аліас-Компані» Дніпробудстрой згадується в ще одному кримінальному провадженні, відкритому в 2017 році дніпровськими правоохоронцями.

"Протягом 2016-2017 рр. суб'єкти господарювання, зокрема, ТОВ «Будмакс-Компані», ТОВ «Аліас-Компані», ТОВ «Дніпробудстрой», ТОВ «Містокомбуд» під час виконання обов'язків підрядника по ремонту об'єктів комунальної власності, замовляли організацію і виконання послуг будівництва від підприємств з ознаками фіктивності міста Києва та Київської області, що завдало шкоди бюджету на суму понад 106 мільйонів гривень", - йдеться в одній з ухвал суду.

«Будмакс-Компані» і «Містокомбуд» - ще одні фірми з оточення бізнесменів Дубинських. До слова, на Центральній, 2/4, де в офісі 301 де-юре мешкає «Дніпробудстрой», зареєстровано багато фірм Дубинських. В тому числі, ТОВ «Дніпроюрком», ТОВ «Перша керуюча сервісна компанія», ТОВ «ЮК« Дубинський і партнери», ТОВ« Інкомсервіс Плюс» та інші.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...