App Store Google Play

Міськрада віддає мільйонні тендери фірмам, власниця яких нещодавно шукала роботу в інтернеті

12.04.2019 12:40
Міськрада віддає мільйонні тендери фірмам, власниця яких нещодавно шукала роботу в інтернеті

Дніпровська міська рада віддає мільйони бюджетних коштів компаніям, які належать жінці, що шукала заробіток через мережу інтернет. Про це пише Бюро.ЮА, передає Дніпроград.

Так, 12, 22 і 28 березня 2019 року Департамент житлового господарства Дніпровського міськради уклав з ТОВ «Укрпромтехнадзор» сім договорів на надання послуг технагляду за капремонтом дахів багатоквартирних будинків на загальну суму 220 832,71 гривень.

ТОВ було створено півроку тому, 4 вересня 2018 року, зі статутним капіталом 35 тисяч гривень. Єдиним видом діяльності за КВЕД фірми є «діяльність у сфері архітектури». Адреса реєстрації - офіс 301 по вул.Центральна, 2/4 в Дніпрі. Засновником і керівником з моменту заснування виступає 27-річна Дарина Симеон, прописана в Луганській області.

26 вересня 2014 року вищевказана Дарина Симеон опублікувала на Work.ua резюме. Нинішній одержувач підрядів Департаменту житлового господарства, а на той період - новоспечений випускник філологічного факультету ЛНУ ім.Т.Шевченка, шукала роботу секретарем за 2 500 гривень в Дніпрі. Досвід роботи у Симеон був, власне, як і личить студентці, небагатий: 7 місяців роботи оператором ПК в охоронній структурі і 2 місяці роботи адміністратором в фітнес-центрі.

Однак вже заш рік Дарина Симеон з таким не дуже конкурентоспроможним резюме стає засновником, керівником і бухгалтером ТОВ «Дніпробудстрой». Основний вид діяльності за КВЕД останнього - «будівництво житлових і нежитлових будівель», допоміжні - «монтаж систем водопостачання, опалення та кондіціоніров повітря» і «неспеціалізована оптова торгівля».

За даними аналітичної платформи YouControl, початковий внесок Симеон в статутний капітал фірми склав 7 тисяч гривень, але через півроку внесок склав уже 600 тисяч гривень. Звідки взялися такі гроші у недавньої випускниці філфаку? Що такого вона встигла зробити за півроку як керівник ТОВ?

За інформацією YouControl, станом на 1 березня 2019 року фірма мала податковий борг в розмірі майже 5 мільйонів гривень.

З 14 лютого 2017 року ТОВ знаходиться в стані припинення. За місяць до цього (збіг?) Тернопільськими правоохоронцями було відкрито кримінальне провадження, в якому «Дніпробудстрой» було одним з фігурантів. Про це стало відомо з ухвали Тернопільського міськрайонного суду від 13 березня 2017 року, яким слідству було надано доступ до бухгалтерських документів «Дніпробудстрой».

У листопаді 2016 року - січні 2017 року ТОВ «Інвос Сервіс», як значиться з посиланням на клопотання слідства в ухвалі суду, «реалізовувало товари, відмінні від придбаних, що вплинуло на ухилення від сплати податків іншими суб'єктами господарювання на суму понад 9 мільйонів гривень» 

«Інвос Сервіс» реалізувало для ТОВ «Будівельна Компанія« Елізіум» будівельні матеріли і надало ряд послуг на суму 2,18 мільйона гривень. «Елізіум», в свою чергу, реалізувало товарно-матеріальні цінності на суму 2,6 мільйона гривень нашому ТОВ «Дніпробудстрой».

Вже в увалі київського суду «Дніпробудстрой» згадується в зв'язці з фірмою зі сфери впливу бізнесменів братів Дубинських «Аліас-Компані» (в травні 2017 року даному виробництві на рахунки «Аліас-Компані» і «Дніпробудстрой» було накладено арешт). А у визначенні того ж суду від 18 липня 2017 року (у тому ж кримінальному провадженні) міститься інформація про юридичних осіб, з якими ТОВ «Дніпробудстрой» мало фінансово-господарські відносини з квітня по грудень 2016 року. Серед них - маса КП Дніпровської міськради.

Фігурував «Дніпробудстрой» і в кримінальному провадженні, що розслідується з 2017 року дніпровськими податківцями. У визначенні Бабушкінського райсуду Дніпра від 6 жовтня 2017 року підкреслено, що ТОВ «Дніпробудстрой» вдавалося до послуг фіктивних підприємств, створеним спеціально для надання послуг з конвертації грошових коштів. У зв'язці з «Аліас-Компані» Дніпробудстрой згадується в ще одному кримінальному провадженні, відкритому в 2017 році дніпровськими правоохоронцями.

"Протягом 2016-2017 рр. суб'єкти господарювання, зокрема, ТОВ «Будмакс-Компані», ТОВ «Аліас-Компані», ТОВ «Дніпробудстрой», ТОВ «Містокомбуд» під час виконання обов'язків підрядника по ремонту об'єктів комунальної власності, замовляли організацію і виконання послуг будівництва від підприємств з ознаками фіктивності міста Києва та Київської області, що завдало шкоди бюджету на суму понад 106 мільйонів гривень", - йдеться в одній з ухвал суду.

«Будмакс-Компані» і «Містокомбуд» - ще одні фірми з оточення бізнесменів Дубинських. До слова, на Центральній, 2/4, де в офісі 301 де-юре мешкає «Дніпробудстрой», зареєстровано багато фірм Дубинських. В тому числі, ТОВ «Дніпроюрком», ТОВ «Перша керуюча сервісна компанія», ТОВ «ЮК« Дубинський і партнери», ТОВ« Інкомсервіс Плюс» та інші.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...