App Store Google Play

У Миколаївці Дніпровського району реконструюють дитсадок на 70 малюків

11 Квітня 12:40
У Миколаївці Дніпровського району реконструюють дитсадок на 70 малюків

У селі Миколаївка Дніпровського району триває реконструкція дитсадка «Веснянка». Після завершення робіт він прийме 70 дітей. Дошкільному закладу, який не працював понад 20 років, друге життя дарує Дніпропетровська ОДА. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«За останні чотири роки на Дніпропетровщині відкрили понад 60 садочків: будували нові, реконструювали існуючі, добудовували корпуси. Це більше, ніж в будь-якій іншій області. На досягнутому не зупиняємося, йдемо далі. Проблему черг до дитячих садків маємо ліквідувати повністю», – зауважив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Триває реконструкція дитсадка в центрі села Миколаївка Дніпровського району. Заклад збудували ще в 1990-му. Однак він пропрацював лише вісім років і став на реконструкцію. Втім оновлення так і не розпочалося. Крізь десятиліття проблему вирішує Дніпропетровська ОДА. 

 Це в селі Миколаївка Дніпровського району.

«Більше 20 років дитячий садок фактично не працював. Тобто ціле покоління дітей виросло без дошкільного закладу. Дуже вдячні обласній адміністрації, яка звернула увагу на нашу проблему і взялася за реконструкцію нашого садка. Бо в сільській раді таких коштів немає. Сподіваємося, що в цьому році дитячий садок запрацює», – сказала голова Миколаївської сільради Антоніна Чорна. 

Найбільше чекають на цю подію матусі, адже нарешті зможуть вийти на роботу. Серед них – і мати трьох дітей Людмила Коваленко. Її син Данило та донька Марія виховувалися вдома – звідти й пішли до школи. Зруйнувати шаблони має шанс Мілана, яка ще посапує в колисці. 

...утеплили...

«Їй шість місяців, вона маленька. Сподіваюся, садок доведуть до ладу, і  моя дитинка піде до нього, – розказала жінка. – Вдома постійно є якась робота. Тому не так багато часу, щоб з дитиною почитати, пописати чи вивчити віршика. А в садку є всі умови для гармонійного розвитку малечі. Крім того, хочеться вчасно вийти на роботу після декрету». 

За проектом, дитсадок буде на чотири групи. Кожна – з павільйоном, ігровим майданчиком та пісочницею. Територію облагородять, висадять дерева, кущі і квіти.

Змонтували комунікації.

На сьогодні у «Веснянці» замінили покрівлю, встановили енергозберігаючі вікна, утеплили й частково пофарбували фасад. Змонтували необхідні комунікації. Зараз продовжуються внутрішні роботи. Поруч змонтували модульну газову котельню.

«Коли розпочалася реконструкція, дуже зраділи. Нарешті нашим діткам буде де виховуватися. Та й центр села став красивішим, засяяв яскравими фарбами», – поділилася місцева мешканка Тетяна Чорна. 

 Найбільше чекають на відкриття садка матусі, адже нарешті зможуть вийти на роботу.

Дошкільний заклад – на 70 дітлахів. Готові приймати маленьких мешканців  не тільки Миколаївки, а й прилеглих сіл.

На Січеславщині за останні чотири роки створили вже понад 6 тисяч нових місць у дитсадках.

Раніше повідомлялося, що у центрі Сурсько-Литовської об’єднаної громади реконструюють амбулаторію із 40-річною історією.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...