App Store Google Play

На Січеславщині обрали переможців премії від облради

11.04.2019 14:40
На Січеславщині обрали переможців премії від облради

В обласній раді відбулось засідання комісії, де вже остаточно визначили переможців цьогорічного конкурсу. На участь у ньому було подано 95 кандидатів, 76 з яких пройшли за результатами онлайн-голосування. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

Фінальним етапом відбору стало обговорення між членами спеціальної комісії. Критеріями для визначення переможців були : актуальність і соціальна значущість заходів, проектів та кампаній, їх новизна та інноваційність, результати та перспективність.

Усі переможці «Премії Дніпропетровської обласної ради» отримають матеріальне заохочення у розмірі 15 тис. грн. (без урахування податків) та публічне визнання.

Преміантів визначають в 11 категоріях, серед яких медицина, культура, журналістика, бізнес, героїчні вчинки та інші. Загалом у кожній з категорій за правилами конкурсу не більше 5 переможців. Втім, цього разу у категорії «Юні дарування» премію отримають 10 талановитих молодих людей.

Лідером за кількістю заявок стала перша категорія – місцеве самоврядування. На другому місці йде номінація за спортивні досягнення. 

«Цей конкурс – одна з багатьох наших ініціатив, створених для підтримки та заохочення молодих талановитих жителів області. Головна мета – дати їм впевненість у тому, що вони потрібні державі, що саме вони – основа майбутнього цивілізованого українського суспільства. Гідна оцінка, визнання та популяризація того внеску, який роблять ці молоді люди для нашої країни та області… Тільки так ми зможемо зупинити «відтік мізків» за кордон!», - підсумував голова обласної ради Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...