App Store Google Play

На Січеславщині обрали переможців премії від облради

11 Квітня 14:40
На Січеславщині обрали переможців премії від облради

В обласній раді відбулось засідання комісії, де вже остаточно визначили переможців цьогорічного конкурсу. На участь у ньому було подано 95 кандидатів, 76 з яких пройшли за результатами онлайн-голосування. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

Фінальним етапом відбору стало обговорення між членами спеціальної комісії. Критеріями для визначення переможців були : актуальність і соціальна значущість заходів, проектів та кампаній, їх новизна та інноваційність, результати та перспективність.

Усі переможці «Премії Дніпропетровської обласної ради» отримають матеріальне заохочення у розмірі 15 тис. грн. (без урахування податків) та публічне визнання.

Преміантів визначають в 11 категоріях, серед яких медицина, культура, журналістика, бізнес, героїчні вчинки та інші. Загалом у кожній з категорій за правилами конкурсу не більше 5 переможців. Втім, цього разу у категорії «Юні дарування» премію отримають 10 талановитих молодих людей.

Лідером за кількістю заявок стала перша категорія – місцеве самоврядування. На другому місці йде номінація за спортивні досягнення. 

«Цей конкурс – одна з багатьох наших ініціатив, створених для підтримки та заохочення молодих талановитих жителів області. Головна мета – дати їм впевненість у тому, що вони потрібні державі, що саме вони – основа майбутнього цивілізованого українського суспільства. Гідна оцінка, визнання та популяризація того внеску, який роблять ці молоді люди для нашої країни та області… Тільки так ми зможемо зупинити «відтік мізків» за кордон!», - підсумував голова обласної ради Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...