App Store Google Play

На Січеславщині обрали переможців премії від облради

11 Квітня 14:40
На Січеславщині обрали переможців премії від облради

В обласній раді відбулось засідання комісії, де вже остаточно визначили переможців цьогорічного конкурсу. На участь у ньому було подано 95 кандидатів, 76 з яких пройшли за результатами онлайн-голосування. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

Фінальним етапом відбору стало обговорення між членами спеціальної комісії. Критеріями для визначення переможців були : актуальність і соціальна значущість заходів, проектів та кампаній, їх новизна та інноваційність, результати та перспективність.

Усі переможці «Премії Дніпропетровської обласної ради» отримають матеріальне заохочення у розмірі 15 тис. грн. (без урахування податків) та публічне визнання.

Преміантів визначають в 11 категоріях, серед яких медицина, культура, журналістика, бізнес, героїчні вчинки та інші. Загалом у кожній з категорій за правилами конкурсу не більше 5 переможців. Втім, цього разу у категорії «Юні дарування» премію отримають 10 талановитих молодих людей.

Лідером за кількістю заявок стала перша категорія – місцеве самоврядування. На другому місці йде номінація за спортивні досягнення. 

«Цей конкурс – одна з багатьох наших ініціатив, створених для підтримки та заохочення молодих талановитих жителів області. Головна мета – дати їм впевненість у тому, що вони потрібні державі, що саме вони – основа майбутнього цивілізованого українського суспільства. Гідна оцінка, визнання та популяризація того внеску, який роблять ці молоді люди для нашої країни та області… Тільки так ми зможемо зупинити «відтік мізків» за кордон!», - підсумував голова обласної ради Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...