App Store Google Play

На Січеславщині обрали переможців премії від облради

11.04.2019 14:40
На Січеславщині обрали переможців премії від облради

В обласній раді відбулось засідання комісії, де вже остаточно визначили переможців цьогорічного конкурсу. На участь у ньому було подано 95 кандидатів, 76 з яких пройшли за результатами онлайн-голосування. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

Фінальним етапом відбору стало обговорення між членами спеціальної комісії. Критеріями для визначення переможців були : актуальність і соціальна значущість заходів, проектів та кампаній, їх новизна та інноваційність, результати та перспективність.

Усі переможці «Премії Дніпропетровської обласної ради» отримають матеріальне заохочення у розмірі 15 тис. грн. (без урахування податків) та публічне визнання.

Преміантів визначають в 11 категоріях, серед яких медицина, культура, журналістика, бізнес, героїчні вчинки та інші. Загалом у кожній з категорій за правилами конкурсу не більше 5 переможців. Втім, цього разу у категорії «Юні дарування» премію отримають 10 талановитих молодих людей.

Лідером за кількістю заявок стала перша категорія – місцеве самоврядування. На другому місці йде номінація за спортивні досягнення. 

«Цей конкурс – одна з багатьох наших ініціатив, створених для підтримки та заохочення молодих талановитих жителів області. Головна мета – дати їм впевненість у тому, що вони потрібні державі, що саме вони – основа майбутнього цивілізованого українського суспільства. Гідна оцінка, визнання та популяризація того внеску, який роблять ці молоді люди для нашої країни та області… Тільки так ми зможемо зупинити «відтік мізків» за кордон!», - підсумував голова обласної ради Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...