App Store Google Play

"Дніпрогаз" оскаржуватиме в суді рішення про накладання штрафу

11.04.2019 10:20
 "Дніпрогаз" оскаржуватиме в суді рішення про накладання штрафу

ПАТ "Дніпрогаз" не погоджується зі штрафами за приведення обсягів газу до стандартних умов і оскаржуватиме його в суді як таке, що суперечить нормам законодавства України. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Економічну правду".

Так, приведення обсягів газу до стандартних умов для всіх споживачів передбачено Законом України "Про ринок газу", Кодексом ГРМ та умовами типового договору на розподіл, затвердженого Постановою НКРЕКП № 2498 від 30.09.2015р. У пункті 5.3 розділу V типового договору між ПАТ "Дніпрогаз" та споживачами – мешканцями Дніпра та Дніпровського району чітко зазначається, що за розрахункову одиницю розподіленого та спожитого природного газу береться один кубічний метр природного газу, приведений до стандартних умов.

"Облік природного газу для промислових споживачів, бюджетних організацій, опалювальних котелень, побутових споживачів – населення, згідно діючого законодавства повинен здійснюватися з приведенням використаних обсягів до стандартних умов. ПАТ "Дніпрогаз" не має підстав порушувати Закон України та умови договору між компанією та споживачами", - зазначив комерційний директор компанії Ігор Маньковський.

Окрім того, якщо процитувати главу 4 розділу IX Кодексу ГРМ, там зазначається, що визначення фактичного об’єму споживання (розподілу) природного газу по об’єкту побутового споживача здійснюється на підставі даних лічильника природного газу, з урахуванням вимог цього Кодексу та договору. Вимогами розділу IX Кодексу ГРМ та розділу V договору зі споживачами передбачено приведення обсягів газу до стандартних умов.

Крім того, державний монополіст, здійснює продаж природного газу для потреб населення, тобто є оптовим постачальником палива. Він передає в газорозподільні мережі ПАТ "Дніпрогаз" обсяги газу для побутових споживачів, приведені до стандартних умов.

Раніше повідомлялося, що Господарський суд Дніпропетровської області прийняв рішення стягнути з ПАТ "Дніпрогаз" 548 млн грн боргу за послуги балансування за позовом АТ "Укртрансгаз".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...