App Store Google Play

Для підвозу сільської малечі ДніпроОДА придбала ще п’ять нових шкільних автобусів

11.04.2019 17:00
Для підвозу сільської малечі ДніпроОДА придбала ще п’ять нових шкільних автобусів

Ще 5 новеньких автівок підвозитимуть школярів та вчителів із віддалених сіл до навчальних закладів області. Сучасні комфортабельні шкільні автобуси розійшлися районами та громадами Січеславщини. Загалом за три роки шкільний автопарк регіону поповнили понад сто нових машин. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Якісна освіта має бути доступною для всіх маленьких мешканців Дніпропетровщини, незалежно від того, проживають вони у великому місті чи у віддаленому селі. Осучаснюємо сільські школи та стадіони. Наче «магніти», опорні заклади із новітнім освітнім простором «притягують» малечу із навколишніх сіл, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Аби дітям було зручно та безпечно діставатися до місця навчання, капітально ремонтуємо дороги. А ще – закуповуємо нові комфортабельні автобуси. У 2019-му обласним і державним коштом придбали ще 5 машин».

Новенькі шкільні автобуси українського виробництва отримали Новопокровська, Новопавлівська та Миколаївська об’єднані територіальні громади. 

«У нашій школі 218 учнів. Майже половина з них – мешканці навколишніх сіл. Їх підвозимо двома автобусами. Вони можуть охопити лише чотири села. Ще з трьох населених пунктів діти вимушені діставатися самотужки. Тепер, із новим авто, ця проблема нарешті вирішена», – сказав директор Новопокровської школи Віталій Козаков.

Поповнили власні автопарки і школи Дніпровського та Петриківського районів.

«Частину учнів Чаплинської школи підвозить старий автобус, який вже треба списувати, – розповів начальник відділу освіти Петриківської РДА Сергій Пряніков. – Нове авто і безпечне, і зручне. Маленьким мешканцям трьох сіл нашого району буде тепер набагато зручніше діставатися місця навчання».

У нових авто все – для безпеки та комфорту маленьких пасажирів. Вони обладнані м’якими кріслами, кондиціонерами, обмежувачами швидкості та додатковими люками. Є і місця для рюкзаків, і кнопки виклику водія. Салон можна опалювати навіть за вимкненого двигуна.

«Постійно оновлюємо шкільний автопарк області. За три останні роки придбали понад 100 нових машин, – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман. – Громади також поповнюють шкільні автопарки. Так, у 2019-му дві нові машини закупили у Миколаївській громаді Васильківського району».

Є і місця для рюкзаків

«Продовжуємо створювати для дітей Дніпропетровщини новий освітній простір. Оновлюємо школи, дороги, закуповуємо шкільні автобуси. Плануємо проводити таку роботу і надалі», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

На Січеславщині – найбільший в Україні шкільний автопарк. 423 машини підвозять до навчальних закладів майже 22 тис учнів та вчителів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...