App Store Google Play

Вища рада правосуддя звільнила з посади одіозного суддю з Дніпра Андрія Леонова

10 Квітня 11:20
Вища рада правосуддя звільнила з посади одіозного суддю з Дніпра Андрія Леонова

У вівторок, 9 квітня, Вища рада правосуддя розглянула питання про звільнення з посади одіозного судді Бабушкінського районного суду Андрія Леонова. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на ВРП.

Дисциплінарну справу відкрили на підставі голови вищезазначеного суду Ігоря Литвиненка. За його свідченнями, суддя Леонов систематично вчиняє дії, які є порушенням присяги судді і вимог Кодексу суддівської етики. Зокрема, зловживає правом на самовідвід, умисно та незаконно відмовляє в доступі до правосуддя, ухиляється від виконання обов’язків слідчого судді. Він також не з’явився на збори суддів, на яких вирішувалося питання щодо збільшення вдвічі кількості слідчих суддів, незважаючи на те, що його було повідомлено про збори.

Вища рада правосуддя ухвалила звільнити на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України Андрія Леонова з посади судді Бабушкінського районного суду.

Нагадаємо, одіозний суддя з Січеславщини просив передати йому 30 тис. доларів США та фактично одержав 15 тис. доларів США хабара за винесення судового рішення у кримінальному провадженні, що перебувало у нього на розгляді.

Дії служителя Феміди кваліфікували за ч. 4 ст. 368 КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Варто нагадати, що 20 липня 2017 року відбулось підготовче судове засідання по справі за обвинуваченням Ігоря Плотницького, Андрія Патрушева та Олексія Гуреєва, які винні у терористичному акті внаслідок якого загинули півсотні українських вояків. Справу було передано зі Сватівського районного суду Луганської області до Бабушкінського райсуду Дніпра. Втім, під час судового засідання суддя  Андрій Леонов заявив собі самовідвід.

Раніше повідомлялося, що одіозному судді Леонову офіційно оголосили обвинувальний акт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...