App Store Google Play

Вища рада правосуддя звільнила з посади одіозного суддю з Дніпра Андрія Леонова

10 Квітня 11:20
Вища рада правосуддя звільнила з посади одіозного суддю з Дніпра Андрія Леонова

У вівторок, 9 квітня, Вища рада правосуддя розглянула питання про звільнення з посади одіозного судді Бабушкінського районного суду Андрія Леонова. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на ВРП.

Дисциплінарну справу відкрили на підставі голови вищезазначеного суду Ігоря Литвиненка. За його свідченнями, суддя Леонов систематично вчиняє дії, які є порушенням присяги судді і вимог Кодексу суддівської етики. Зокрема, зловживає правом на самовідвід, умисно та незаконно відмовляє в доступі до правосуддя, ухиляється від виконання обов’язків слідчого судді. Він також не з’явився на збори суддів, на яких вирішувалося питання щодо збільшення вдвічі кількості слідчих суддів, незважаючи на те, що його було повідомлено про збори.

Вища рада правосуддя ухвалила звільнити на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України Андрія Леонова з посади судді Бабушкінського районного суду.

Нагадаємо, одіозний суддя з Січеславщини просив передати йому 30 тис. доларів США та фактично одержав 15 тис. доларів США хабара за винесення судового рішення у кримінальному провадженні, що перебувало у нього на розгляді.

Дії служителя Феміди кваліфікували за ч. 4 ст. 368 КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Варто нагадати, що 20 липня 2017 року відбулось підготовче судове засідання по справі за обвинуваченням Ігоря Плотницького, Андрія Патрушева та Олексія Гуреєва, які винні у терористичному акті внаслідок якого загинули півсотні українських вояків. Справу було передано зі Сватівського районного суду Луганської області до Бабушкінського райсуду Дніпра. Втім, під час судового засідання суддя  Андрій Леонов заявив собі самовідвід.

Раніше повідомлялося, що одіозному судді Леонову офіційно оголосили обвинувальний акт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...