App Store Google Play

Вілкул-старший і декларація: мільйони, нерухомість у Криму та кредит у дві тисячі гривень

10 Квітня 19:30
Вілкул-старший і декларація: мільйони, нерухомість у Криму та кредит у дві тисячі гривень

Щороку заробітна платня міського голови Кривого Рогу Юрія Вілкула зростає на 200 тис. гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на декларацію Вілкула-старшого у НАЗК.

Згідно з декларацією, у 2018 році міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул отримав 761 тис. гривень заробітної платні, що на 200 тис. більше, ніж у минулому році. Така тенденція прослідковується із року в рік.

Ще майже 200 тис. гривень Вілкул-старший заробив на процентах від банківських вкладів. Дружина Вілкула, Валентина Вілкул, у 2018 році заробила понад 25 тис. гривень на продажу електроенергії за "зеленим тарифом" від сонячних панелей.

Окрім цього, міський голова тримає на банківських рахунках близько 2 млн гривень, 8,9 тис. євро та 28 тис. доларів, а готівкою - майже 2 млн гривень, 130 тис. євро та 130 тис. доларів. Що цікаво, Юрій Вілкул взяв у кредит 2,2 тис. гривень.

Як і у 2016 та 2017 роках, Юрій Вілкул не володіє жодним автомобілем, проте автопарк дружини Вілкула складається із автомобілів "Тойота Ленд Круизер Прадо" 2006 року, MERCEDES-BENZ ML-350 2008 року й причепу "САНТЕЙ 3000-51" 2014 року виготовлення.

Також варто зазначити, що згідно з декларацією, міський голова є власником нерухомості в Кривому Розі, а також на тимчасово окупованій території - в Алушті у нього є елінг і гараж. Зазначається, що кримська нерухомість була куплена в далекому 2003-му році.

Раніше повідомлялося, що очільники дніпровських ВНЗ опублікували свої декларації, через що декому з них можна дати статус мільйонера.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...