App Store Google Play

Вілкул-старший і декларація: мільйони, нерухомість у Криму та кредит у дві тисячі гривень

10 Квітня 19:30
Вілкул-старший і декларація: мільйони, нерухомість у Криму та кредит у дві тисячі гривень

Щороку заробітна платня міського голови Кривого Рогу Юрія Вілкула зростає на 200 тис. гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на декларацію Вілкула-старшого у НАЗК.

Згідно з декларацією, у 2018 році міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул отримав 761 тис. гривень заробітної платні, що на 200 тис. більше, ніж у минулому році. Така тенденція прослідковується із року в рік.

Ще майже 200 тис. гривень Вілкул-старший заробив на процентах від банківських вкладів. Дружина Вілкула, Валентина Вілкул, у 2018 році заробила понад 25 тис. гривень на продажу електроенергії за "зеленим тарифом" від сонячних панелей.

Окрім цього, міський голова тримає на банківських рахунках близько 2 млн гривень, 8,9 тис. євро та 28 тис. доларів, а готівкою - майже 2 млн гривень, 130 тис. євро та 130 тис. доларів. Що цікаво, Юрій Вілкул взяв у кредит 2,2 тис. гривень.

Як і у 2016 та 2017 роках, Юрій Вілкул не володіє жодним автомобілем, проте автопарк дружини Вілкула складається із автомобілів "Тойота Ленд Круизер Прадо" 2006 року, MERCEDES-BENZ ML-350 2008 року й причепу "САНТЕЙ 3000-51" 2014 року виготовлення.

Також варто зазначити, що згідно з декларацією, міський голова є власником нерухомості в Кривому Розі, а також на тимчасово окупованій території - в Алушті у нього є елінг і гараж. Зазначається, що кримська нерухомість була куплена в далекому 2003-му році.

Раніше повідомлялося, що очільники дніпровських ВНЗ опублікували свої декларації, через що декому з них можна дати статус мільйонера.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...