App Store Google Play

У центрі Сурсько-Литовської об’єднаної громади реконструюють амбулаторію із 40-річною історією

10 Квітня 15:00
У центрі Сурсько-Литовської об’єднаної громади реконструюють амбулаторію із 40-річною історією

У центрі Сурсько-Литовської об’єднаної громади обласним коштом реконструюють амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Роботи тривають майже два місяці. Будівлю із 40-річною історією оновлюють від даху до кабінетів. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«У медзакладах Дніпропетровщини для лікарів і пацієнтів створюємо сучасні й комфортні умови. Для цього обласним коштом будуємо нові медустанови, реконструюємо існуючі, оновлюємо обладнання», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Амбулаторію реконструюють у Сурсько-Литовському по вул. Центральна,7. У триповерховій будівлі підрядники перекривають дах, міняють вікна, всередині приміщення роблять перепланування.

Будівлі чотири десятки років.

«Дякуємо облдержадміністрації за виділені кошти. На цю реконструкцію мешканці громади покладають велику надію. Люди хочуть отримувати гідну медичну допомогу в нормальних умовах, із застосуванням сучасних технологій. Суттєво покращаться й умови праці медиків», – наголосив в.о. директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Сурсько-Литовського Андрій Сиротенко.

Доки тривають ремонтні роботи, прийом пацієнтів лікарі ведуть у місцевому будинку культури.

 Після реконструкції в амбулаторії працюватимуть кабінети сімейного лікаря, педіатра, стоматолога.

«Зараз наша амбулаторія розкидана по різних місцях: сімейні лікарі приймають у клубі, а стоматолог та фізкабінет взагалі знаходяться у Новомиколаївці. Це зовсім не зручно. Тому хочемо, щоб ремонт якомога скоріше завершився. Амбулаторія нам потрібна як повітря», – розказала місцева мешканка Ольга Соннік.

Після реконструкції в амбулаторії працюватимуть кабінети сімейного лікаря, педіатра, стоматолога. У приміщенні запроектовані оглядова, маніпуляційна, лабораторія, кабінети щеплення, фізіотерапевтичних процедур та невідкладної допомоги. Також пацієнти зможуть зробити ультразвукове дослідження.

 Щодобово медустанова зможе приймати до 80 пацієнтів.

Будівля буде пристосована для вільного переміщення людей з інвалідністю. Зокрема, центральний вхід обладнають пандусом, а на верхні поверхи доставлятиме ліфт.

Щодобово медустанова зможе приймати до 80 пацієнтів.

Центр первинної медико-санітарної допомоги Сурсько-Литовської ОТГ працює з 2017 році. У його складі дві амбулаторії – у центрі громади та в селі Новомиколаївка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...