App Store Google Play

У центрі Сурсько-Литовської об’єднаної громади реконструюють амбулаторію із 40-річною історією

10.04.2019 15:00
У центрі Сурсько-Литовської об’єднаної громади реконструюють амбулаторію із 40-річною історією

У центрі Сурсько-Литовської об’єднаної громади обласним коштом реконструюють амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Роботи тривають майже два місяці. Будівлю із 40-річною історією оновлюють від даху до кабінетів. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«У медзакладах Дніпропетровщини для лікарів і пацієнтів створюємо сучасні й комфортні умови. Для цього обласним коштом будуємо нові медустанови, реконструюємо існуючі, оновлюємо обладнання», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Амбулаторію реконструюють у Сурсько-Литовському по вул. Центральна,7. У триповерховій будівлі підрядники перекривають дах, міняють вікна, всередині приміщення роблять перепланування.

Будівлі чотири десятки років.

«Дякуємо облдержадміністрації за виділені кошти. На цю реконструкцію мешканці громади покладають велику надію. Люди хочуть отримувати гідну медичну допомогу в нормальних умовах, із застосуванням сучасних технологій. Суттєво покращаться й умови праці медиків», – наголосив в.о. директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Сурсько-Литовського Андрій Сиротенко.

Доки тривають ремонтні роботи, прийом пацієнтів лікарі ведуть у місцевому будинку культури.

 Після реконструкції в амбулаторії працюватимуть кабінети сімейного лікаря, педіатра, стоматолога.

«Зараз наша амбулаторія розкидана по різних місцях: сімейні лікарі приймають у клубі, а стоматолог та фізкабінет взагалі знаходяться у Новомиколаївці. Це зовсім не зручно. Тому хочемо, щоб ремонт якомога скоріше завершився. Амбулаторія нам потрібна як повітря», – розказала місцева мешканка Ольга Соннік.

Після реконструкції в амбулаторії працюватимуть кабінети сімейного лікаря, педіатра, стоматолога. У приміщенні запроектовані оглядова, маніпуляційна, лабораторія, кабінети щеплення, фізіотерапевтичних процедур та невідкладної допомоги. Також пацієнти зможуть зробити ультразвукове дослідження.

 Щодобово медустанова зможе приймати до 80 пацієнтів.

Будівля буде пристосована для вільного переміщення людей з інвалідністю. Зокрема, центральний вхід обладнають пандусом, а на верхні поверхи доставлятиме ліфт.

Щодобово медустанова зможе приймати до 80 пацієнтів.

Центр первинної медико-санітарної допомоги Сурсько-Литовської ОТГ працює з 2017 році. У його складі дві амбулаторії – у центрі громади та в селі Новомиколаївка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...